Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa eto,u rotenberg modu sam a i da se jasno kaze i shvati sta je grand (golden) slam
    Wizard

    Comment


    • Ta zenska slem dostignuca su meni totalno meh. Koja je razlika izmedju zenskog mastersa i slema? Na slemu imas dan odmora izmedju svakog meca. Eto to je razlika. Imas kolo-dva vise na pocetku sa nekom boranijom, ali sto se fizickog napora tice mastersi su im znatno tezi. To mi je totalno bzvz, faktor koji mi obesmisljava znacaj slema.

      Comment


      • Meni je ovo vredjanje zenskog tenisa i teniserki bas jadno, ne zelim dalje da idem u detalje.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • A ko je vredjao teniserke i zenski tennis?

          Ja citam kako Joker pise da u zenskom tenisu nema (velike) razlike izmedju Mastersa i GS-a kao sto je to slucaj u muskom.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ovo se odnosi i na ono sto je Panchev rekao pre neki dan, pa se cudi sto mu je obrisan post.
            A recenica: meni su ta zenska slem dostignuca meh je dovoljno nipodostavanje zenskog tenisa i teniserki, posebno sto smo pricali o Steffi Graf koja je osvojila golden slem.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • To da li je zenski tenis drugi sport ili ne, nije na vama da to ocenjujete OVDE.
              Na kraju tako moze svaki zenski sport da se na slican nacin omalovazava, a te njihove uspehe vas animozitet ili mizoginija ne moze, niti ce nesto da promeni.
              Na vama je da li ih gledate ili ne, da li ste fan ili ne, ali takvo anti-pisanje se nece tolerisati.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Jel se ovo trigerovao neki feminizam odje? Da vas zamolim, gospodjice moderatorke, moja kritika na racun slem-counta u zenskoj konkurenciji nema veze sa zenama, vec sa pravilima. Tenis je sport u kom brojni faktori i rekordi igraju svoju ulogu i ljudi ne gledaju i ne vrednuju sve rekorde jednako. To je narocito uobicajeno od kad je aktuelizovana GOAT prica. Nekome su nedelje vaznije od slemova, nekome je YEC vazniji od olimpijade, nekom je broj mastersa vazniji od toga kako su rasporedjeni, a neko misli suprotno... Ja sam objasnio svoj razlog zasto osvajanje slema u zenskoj konkurenciji ne smatram nesto vecim uspjehom od odvajanja premier turnira. A WTA finals mi je veci uspjeh od slema. Cijeli turnir igras protiv najjacih iz te godine, a u istom formatu u dva dobijena, kao na slemu. Samo sto na slemu imaju jos po dan odmora izmedju meceva. Ma, sprdnja...

                Dakle, da ponovim za vas koje mislite da ovo iz nas progovara neka, kako rekoste, mrznja prema zenama - istaknite se iz feminizma. Pogotovo tog hipersenzitivnog, ne valja vam to nista. Odje nije rijec o ratu polova, nego o pravilima, a samim tim i o tezini odredjenih rekorda postignutih pod tim odredjenim pravilima.

                Chill.

                Comment


                • One igraju po pravilima koje postoje, igraju 2 nedelje i igraju manje nego muskarci jer je finale redovno u subotu, tako da imaju manje odmora.
                  Ti si nipodostavao uspeh jedne Stefi Graff koja je 1988. osvojila sva 4 slema i zlato na OI, sto znaci da ona tokom tih nedelja nije imala niti jedan slab dan, a kad je format best of 3, iznenadjenja su mnogo cesca i mnogo je lakse izgubiti mec zbog dekoncetracije od 15 minuta nego kad se igra best of 5.
                  Tako da oba formata imaju svojih prednosti i svoje mane, ali reci da su zenski slemovi meh je cista mizogonija, a najstrasnije je sto ti to ni ne vidis.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Kako se racuna race lista ove godine ili ce race biti cijelu godinu zvanicni ranking?

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      One igraju po pravilima koje postoje, igraju 2 nedelje i igraju manje nego muskarci jer je finale redovno u subotu, tako da imaju manje odmora.
                      Ti si nipodostavao uspeh jedne Stefi Graff koja je 1988. osvojila sva 4 slema i zlato na OI, sto znaci da ona tokom tih nedelja nije imala niti jedan slab dan, a kad je format best of 3, iznenadjenja su mnogo cesca i mnogo je lakse izgubiti mec zbog dekoncetracije od 15 minuta nego kad se igra best of 5.
                      Tako da oba formata imaju svojih prednosti i svoje mane, ali reci da su zenski slemovi meh je cista mizogonija, a najstrasnije je sto ti to ni ne vidis.
                      Kakvo je vas sljepilo uhvatilo.. Ja jednom rijecju nisam pomenuo Stefi Graf. Jednom rijecju! Ja stvarno ne znam sta nije u redu s tobom i koje glasove ti sve cujes, ali raspravljas se sama sa sobom. Ja sam komentarisao slam-count rekord u zenskoj konkurenciji, uopsteno, generalno. Ako cemo vec tako, silom na sramotu, da svedemo tu moju kritiku na licnu ravan protiv neke sampionke, onda bi Serena trebalo da je prva na udaru, ne Stefi. Serena je ta koja ima najvise u Open eri, ne Stefi. Ali neko bunilo odje..

                      I sto velis to, svako ko smatra da mu je, recimo, YEC vrijedniji od slema u zenskoj konkurenciji, taj mrzi zene? Je li, boga ti? Je li realno ovo, postoje li ovi ljudi...

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Kakvo je vas sljepilo uhvatilo.. Ja jednom rijecju nisam pomenuo Stefi Graf. Jednom rijecju! Ja stvarno ne znam sta nije u redu s tobom i koje glasove ti sve cujes, ali raspravljas se sama sa sobom. Ja sam komentarisao slam-count rekord u zenskoj konkurenciji, uopsteno, generalno. Ako cemo vec tako, silom na sramotu, da svedemo tu moju kritiku na licnu ravan protiv neke sampionke, onda bi Serena trebalo da je prva na udaru, ne Stefi. Serena je ta koja ima najvise u Open eri, ne Stefi. Ali neko bunilo odje..

                        I sto velis to, svako ko smatra da mu je, recimo, YEC vrijedniji od slema u zenskoj konkurenciji, taj mrzi zene? Je li, boga ti? Je li realno ovo, postoje li ovi ljudi...
                        Jeste, realno je Odustani na vreme.

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Kakvo je vas sljepilo uhvatilo.. Ja jednom rijecju nisam pomenuo Stefi Graf. Jednom rijecju! Ja stvarno ne znam sta nije u redu s tobom i koje glasove ti sve cujes, ali raspravljas se sama sa sobom. Ja sam komentarisao slam-count rekord u zenskoj konkurenciji, uopsteno, generalno. Ako cemo vec tako, silom na sramotu, da svedemo tu moju kritiku na licnu ravan protiv neke sampionke, onda bi Serena trebalo da je prva na udaru, ne Stefi. Serena je ta koja ima najvise u Open eri, ne Stefi. Ali neko bunilo odje..

                          I sto velis to, svako ko smatra da mu je, recimo, YEC vrijedniji od slema u zenskoj konkurenciji, taj mrzi zene? Je li, boga ti? Je li realno ovo, postoje li ovi ljudi...

                          A to je jos gore, znaci da pljujes po svim teniserkama koje ceo svoj zivot treniraju i daju svoj maksimum, a najgore je sto i dalje ne vidis
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ni ja ne vidim to pljuvanje.

                            Ako neko kaze da u zenskom tenisu nije mnogo teze osvojiti GS u odnosu na sledece po jacini turnire, ili cak ne ni to, nego da je razlika izmedju te dve grupe turnira minimalna, ili ne postoji, on nije ni u jednom trenutku pljunuo na bilo ciji rad, trud, ili pol. To je cinjenica.
                            Last edited by mark !t zer0; 01-03-21, 12:48.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ok, to je kao da ja kazem da su ovi silni mastersi koje je Djokovic osvojio tesko sranje jer em ima bye u 1.kolu em je u finalu best of 3
                              Pravi muskarci nisu bili slobodni u 1.kolu i igrali su best of 5.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ok, to je kao da ja kazem da su ovi silni mastersi koje je Djokovic osvojio tesko sranje jer em ima bye u 1.kolu em je u finalu best of 3
                                Pravi muskarci nisu bili slobodni u 1.kolu i igrali su best of 5.
                                Nije.

                                Isto bi bilo da kazes da je za tebe nekada Masters titula vredela vise, ili da ju je bilo teze osvojiti zbog navedenih razloga. Niko ti nece rezi da mrzis bilo koga ili sta, pa to izjavljujes.
                                Last edited by mark !t zer0; 01-03-21, 12:52.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X