Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ah sad kako ko tumaci i kakvu percepciju ima, vidimo danas da vlada bukvalno sva-sta, a gen ljudi ne samo da su zlonamerni, vec i prilicno intelektualno ograniceni (nevezano samo za tumacenja Novakovih postupaka ili izjava, vec generalno).
    A mislim da se dobro nosi sa tom percepcijom, odgovor njegov od pre nekoliko dana je bio odlican.
    Ima i te kako i ogranicenih i zlonamjernih i, sto je najegore, cesto od medija oraganizovanih hajki koje se onda prenose na mreze. Novak se dobro nosi u smislu da dobro i elokventno odgovara. Licno mislim da je on izuzetno talentovan za odnose sa medijima. Medjutim, portparoli ne odrdjuju sto ce da pricaju. Tu Novak zna da pogrijesi. Ako ga napisi po mrezama ne tangiraju, ako mu zlonamjerno pisanje ne oduzima energiju, onda je sve skupa malo bitno. Moj je osjecaj da on nije debelokozac, da je osjetljiv.
    Last edited by NI; 29-01-21, 18:44.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Ima i te kako i ogranicenih i zlonamjernih i, sto je najegore, cesto od medija oraganizovanih hajki koje se onda prenose na mreze. Novak se dobro nosi u smislu da dobro i elokventno odgovara. Licno mislim da je on izuzetno talentovan za odnose sa medijima. Medjutim, portparoli ne odrdjuju sto ce da pricaju. Tu Novak zna da pogrijesi. Ako ga napisi po mrezama ne tangiraju, ako mu zlonamjerno pisanje ne oduzima energiju, onda je sve skupa malo bitno. Moj je osjecaj da on nije debelokozac, da je osjetljiv.
      Pa jeste on osjetljiv otuda i ono ponasanje na terenu. Njemu je teren ventil i sam je to govorio da se na njemu osjeca najudobnije i djeluje na terenu najopusteniji, najprirodniji. Gdje izbaci sve emocije koje mu se nakupljaju i negativne i pozitivne.

      NI, vrlo je tesko imat dobrog PR za odnose sa javnoscu kada nisi simaptican toj istoj javnosti. Kada imaju tendeciju da te sikaniraju, naci ce manu svakoj tvojoj ideji, misljenju, potezu. I vjerujem vremenom covjek digne ruke i boli ga ona stvar sta ce reci takvi.
      Vec imamo 2 pozitivca a treci mora biti negativac. Ali je problem sto ja ne osjecam respekt prema njemu od strane rulje
      S obzirom da ima taj negativan stav ispred sebe morao bi vise da pazi ali vjerovatno on misli da pazi samim tim sto im ne jebe majku otvoreno. Sto Kiriosu nije ikad odgovorio a ovaj ga razvlaci gdje stigne, vjerovatno tako pazi


      EDIT: A da ne pricam na sve to dodje Adria tour i diskvalifikacija na USO...kao da im je zelio dati dodatni razlog
      Last edited by DinoFC; 29-01-21, 20:04.

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        NI, vrlo je tesko imat dobrog PR za odnose sa javnoscu kada nisi simaptican toj istoj javnosti. Kada imaju tendeciju da te sikaniraju, naci ce manu svakoj tvojoj ideji, misljenju, potezu. I vjerujem vremenom covjek digne ruke i boli ga ona stvar sta ce reci takvi.
        Jedna od natejzih stvari u zivotu je borba sa neprijateljskom stampom.


        -------------

        tuto izvini!

        Comment


        • ja ne znam koliko vremena treba da prodje i sta sve treba da se desi da NI ukapira da je novak i poosvajao sve zato sto je to upravo novak

          sto to ne ide pod kapu NI-ju koji ne znam sta zeli,neko savrsenstvo,sta je najmanje bitno pa bi bilo zgodno i da NI ima svoj PR i pazi sta pise

          msm,ono 80% posto je u pravu,al opet nek cuti (i gde bas nadje tako 80%

          koliko su mediji i ljudi iz teniskih krugova toliko bili pritiv novaka zato sto kvari idilicnu sliku o superdvojcu i onda dodje treci koji svima srecu kvari,novak se ponasa savrseno..


          savet samzvanog NIjevog PR-drz se brojki
          Wizard

          Comment


          • Novak Djokovic wrongly portrayed as ‘the bad guy’ says Alexander Zverev

            https://tennisbuzz.net/novak-djokovi...xander-zverev/



            Je l je Sasa i dalje u Rodzerovom Tim 8 ili nije vise (kao da sam negde ukacila da nije)? I ako nije zasto nije?
            I sta je sa onim slucajem zlostavljanja, ispituje li se to?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Novak Djokovic wrongly portrayed as ‘the bad guy’ says Alexander Zverev

              https://tennisbuzz.net/novak-djokovi...xander-zverev/



              Je l je Sasa i dalje u Rodzerovom Tim 8 ili nije vise (kao da sam negde ukacila da nije)? I ako nije zasto nije?
              I sta je sa onin slucajem zlostavljanja, ispituje li se to?
              Nije vise u Team 8. Razlog zasto je prekinut ugovor nije poznat ali moze se pretpostaviti da je vjerovatno povezan sa slucajem zlostavljanja ili mozda sto je Sasa takav karakter da nije bas po prirodi poslusnik role model kakav treba Team 8.

              Mislim da se nista ne desava po tom pitanju jer doticna nije podnijela krivicnu prijavu a ATP se oglasio da nisu nadlezni za provodjenje istrage Sve ce se zavrsiti na steti koju je to prouzrocilo Sasinom imidzu
              Last edited by DinoFC; 31-01-21, 09:06.

              Comment


              • Izneses takvu pricu u javnost, bez podnosenja krivicne prijave? Strasno na vise nivoa.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Beocca View Post
                  ja ne znam koliko vremena treba da prodje i sta sve treba da se desi da NI ukapira da je novak i poosvajao sve zato sto je to upravo novak

                  sto to ne ide pod kapu NI-ju koji ne znam sta zeli,neko savrsenstvo,sta je najmanje bitno pa bi bilo zgodno i da NI ima svoj PR i pazi sta pise

                  msm,ono 80% posto je u pravu,al opet nek cuti (i gde bas nadje tako 80%

                  koliko su mediji i ljudi iz teniskih krugova toliko bili pritiv novaka zato sto kvari idilicnu sliku o superdvojcu i onda dodje treci koji svima srecu kvari,novak se ponasa savrseno..


                  savet samzvanog NIjevog PR-drz se brojki
                  Novak sebi nepotrebno komplikuje zivot! I to je sve.

                  Comment


                  • ja nemam odgovor na to,kao sto ti nemas odgovor na jokerovo pitaanje
                    Wizard

                    Comment


                    • Beocca,

                      Pa nisam ja to shvatio kao ozbiljno pitanje. Osim toga, odgovor je jasan.

                      Originally posted by Joker View Post
                      Cekaj, zaista mislis da Rafa TREBA da kaze kako "neki", za razliku od njega, imaju potrebu da sve sto rade to cine javno? Ono, bas TREBA to da se kaze, jel tako?
                      Ne mislim da Rafa treba nesto takvo da keze. On ne treba NIKOGA da pominje. Niti je pomenuo. Treba da kaze sto je moguce neutralnije sluzbenu mantru. To je i ucinio. Da li je trebao da bude jos neutralniji? Mozda!

                      Comment


                      • Pa, jeste.. to je tvoj rezon. Mozda, ali samo MOZDA je Rafa trebao biti neutralniji.. a mozda i nije. Mozda je izjava sasvim odmjerena i knap dozirana...

                        Sa druge strane, da je Novak to izjavio, bila bi ista stvar, zar ne? Bar sto se tvog misljenja tice. Mozda bi valjalo da je bio odmjereniji, ali samo mozda.. Mozda bi bilo sasvim ok sto je potkacio neke kolege svojom izjavom. Nista strasno.

                        Comment


                        • danas se necemo jediti
                          Wizard

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Pa, jeste.. to je tvoj rezon. Mozda, ali samo MOZDA je Rafa trebao biti neutralniji.. a mozda i nije. Mozda je izjava sasvim odmjerena i knap dozirana...

                            Sa druge strane, da je Novak to izjavio, bila bi ista stvar, zar ne? Bar sto se tvog misljenja tice. Mozda bi valjalo da je bio odmjereniji, ali samo mozda.. Mozda bi bilo sasvim ok sto je potkacio neke kolege svojom izjavom. Nista strasno.
                            Kao da se radi o gluhim telefonima. Moguce da ja nisam vidio punu Nadalovu izjavu!

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Kao da se radi o gluhim telefonima. Moguce da ja nisam vidio punu Nadalovu izjavu!
                              Nasao sam cijelu izjavu. Ukupno gledajuci je prilicno netakticna.

                              Sto god da je razlog (nesporazum ili nesto drugo?), napravio je gresku!

                              Comment


                              • Yastremska ne moze da igra AO, nisu joj prihvatili zalbu, a prosla je ceo karantin

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X