Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • naravno jock
    Wizard

    Comment


    • evo ti savrsen gif-volis jokera,imas macku

      Wizard

      Comment


      • O grdna li je, sve joj jeb..

        Ova moja me ignorisala pola sata posle meca. Tacno je ljuta bila sto joj nisam dao da izmalerise.

        Comment


        • ma nije

          nego,evo i ovog

          Wizard

          Comment


          • Šta kažu, hoće li se igrati Wimbledon?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • meni je sad vec malo dosta tenisa,kako god se sutra zavrsilo
              Wizard

              Comment


              • obrni okreni Vimbldon je ispao rogonja. jedini mejdzor pored kog ce za ovu sezonu stajati crtica -

                nije pandemija njihova krivica ali revidiranje stavova u vezi odrzavanja turnira za ovu god. "sa publikom ili nikako"
                do "sa ili bez publike" za sledecu ipak nesto govori

                Comment


                • Govori da su postali svjesni kakvo su, da prostis, gofno pojeli. Zbog njihove tipicne aristokratske gordnosti i sebicluka (jer su osigurani, pa ih boli uvo), na kraju su ispali crna ovca i "gubavci" u drustvu ostalih slemova, koji su uspjeli da se izbore sa svojim mukama. Ne zaboravimo da je i AO, iako prije korone, imao teskih izazova zbog katastrofalnih pozara i zagadjenja vazduha.. ali jaki slemovi sve prebrode. Ostrvske pizdurine znaju samo za svoju guzicu.

                  Comment


                  • ja ne mislim tako i nemojmo biti negativni danas-bistricemo o tome sutra

                    poslusjte mudre reci

                    Novak #NoleFam is with you, whether it’s from the stands or from behind our screens: we love you and you are our champion.

                    Wizard

                    Comment


                    • Wizard

                      Comment


                      • Da ne zatrpavam Djokovicevu temu, mozes slobodno i no.10 da gledas jer je malo verovatno da ce Nadal igrati

                        Originally posted by Kilo soli View Post
                        Novak Djokovic
                        Rafael Nadal
                        Dominic Thiem
                        Roger Federer
                        Stefanos Tsitsipas
                        Daniil Medvedev
                        Alexander Zverev
                        Diego Schwartzman
                        Matteo Beretinni

                        sa ATP sajta-ubacio sam beretinija jer fed nece igrati
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Cicipas i Zverev su se kvalifikovali za London, ostala su jos 2 mesta

                          Former Champions Tsitsipas & Zverev Set To Compete At 2020 Nitto ATP Finals
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Cisto da se podsete ljudi sta Rafa zapravo misli o slemovima, ostalim turnirima, itd. Pogledajte ovaj video https://www.youtube.com/watch?time_c...ture=emb_title, odnsono prva 4 minuta ovog videa. Dace vam odgovore na mnogo pitanja, pa i odgovor na pitanje o takozvanom "Goatu". Sada kada deluje da ce Novak da prestigne Rodzera i Rafa po svim ostalim parametrima sem slemova, deluje da i Rodzer i Rafa malo drugacije misle. Tj. verujem da Rafa i dalje isto misli, ali da ga je situacija i mogucnosti u kojoj se nalazi primorala da mu "izlaganja u javnosti" budu drugacija.
                            Last edited by 147; 12-10-20, 12:44.

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Cisto da se podsete ljudi sta Rafa zapravo misli o slemovima, ostalim turnirima, itd. Pogledajte ovaj video https://www.youtube.com/watch?time_c...ture=emb_title, odnsono prva 4 minuta ovog videa. Dace vam odgovore na mnogo pitanja, pa i odgovor na pitanje o takozvanom "Goatu". Sada kada deluje da ce Novak da prestigne Rodzera i Rafa po svim ostalim parametrima sem slemova, deluje da i Rodzer i Rafa malo drugacije misle. Tj. verujem da Rafa i dalje isto misli, ali da ga je situacija i mogucnosti u kojoj se nalazi primorala da mu "izlaganja u javnosti" budu drugacija.
                              Sve konferencije za stampu su za jedoktanu upotrebu. Rafa ima sanse da osvoji najvise slemova i sad mu ostalo nije bitno. Za ocekivati je da sada Federeru drugo postane bitno. Ali Novak ga skoro sigurno prestize u svemu drugom.

                              Svidjalo se to nekome ili ne, slemovi su najvazniji. Svejedno, Rafa bi rado uzeo i jos po nesto. Medjutim, za razliku od Novaka, on se svake godine koncetrise samo na ono sto moze da osvoji. Bez ijednog meca na hardu od marta, Nadal ima malo sansi na WTF. Zato ce uzeti pauzu.

                              Novak nikada nece moci da se ponasa kao Rafa jer on nema podlogu koja mu odgovara u onoj mjeri u kojoj odgovara sljaka Nadalu.
                              Last edited by NI; 12-10-20, 18:24.

                              Comment


                              • ...fala bogu,sto govori da je najuniverzalniji igrač,bože boj,ništa novo...

                                ali ste daleko otišli od onog sto sam započeo-kazali ste da je rafa odigrao meć života i da su treneri mnogo odgovorni-kraj navoda,kraj vica
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X