Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Kako sve divlja u Americi, meni taj USO uopste ne izgleda sigurno.
    Ali ako gledamo redovno stanje, 6 nedelja pred turnir bi trebalo da se znaju liste igraca koji igraju.
    Ne vidim razlog zasto se ne bi svi prijavili, a onda mozda nedelju dana pred USO odlucili da li da igraju ili ne. Slem je ipak slem.

    Comment


    • Originally posted by 147 View Post
      Ne vidim razlog zasto se ne bi svi prijavili, a onda mozda nedelju dana pred USO odlucili da li da igraju ili ne. Slem je ipak slem.
      Pa ja nisam ni rekla da ne trebada se prijave
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment




      • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ma to Zveki, kraljino Sta treba da radi, kakva odgovornost kakve pm. Ako imas strah das se zarazit brini se za sebe tako da ne izlazis nigdje gdje ne moras i toeto a ne srat drugima

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post

            ovaj stalkuje ljude i umislja da je fakin teniski ministar zdravlja
            Wizard

            Comment


            • Napokon neko da kaze nesto onoj debilcini Kiriosu na tviteru. Mazlum siri neku pamet sa svojom armijom debila. Eno Beker ga nesto malo isprozivo odmah njegovi botasi krenuli u akciju. Ocm bijesnilo me uhvati, ne mogu da vjerujem ko ima podrsku. Strasno izopaceno

              Comment


              • Beker je ovde ispao idiot, a Kirijos kakav god da je i kakva god sranja da je pravio, ovde je u pravu.

                kakva je ovo izjava, kao da su u mafiji, zavet cutanja
                a usput, Kirijos je samo prokomentarisao ono sto je ceo svet video, nije on odao neku tajnu

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Jebo bi mu ja majku da sam na Zverevom mjestu. Da me onako olos isproziva koji vrijedja ljude najgore, proziva djevojke, baca stolice. Da takav otpad nekog poziva na samosvjesnost i odgovornos. Vrijedja Bekera, gmaz smrdljivi. On ce nekog pozivat na odgovornost.

                  I logicno da ce ispadat da je upravu u raspravi kad ima svojih idiota tj. Fedista koji su iza njega
                  Last edited by DinoFC; 30-06-20, 11:27.

                  Comment


                  • I ovi njegovi Fedbotasi najstrasnije vrijedjaju Bekera. Odmah bankrotirani, nazi, fan Novaxa. Djubrad

                    Comment


                    • Ako cemo posteno, po meni Beker nije previse pametan. I to biram reci, da ispadne diplomatski. Covek koji zaradi vise desetina miliona ima para dovoljno za ceo zivot, da uopste ne razmislja o novcu. Umesto da postuje to, Beker je prokockao sve sto je imao i proglasio je bankrot. Jos je i u dugovoima koliko razumem. Jedino mi nije jasno kako mu je dovozljno da napusta Nemacku i i dalje putuje po svetu i turnirima. :/

                      Comment


                      • Beker je prvi njega isprozivao i nazvao ga pacovom, bukvalno iz cista mira mu je poslao taj tvit.
                        A sasvim je jasno zasto Beker to radi, brani buduceg pulena, jbg. trebaju mu pare
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ma samo se nadam da ce vise ljudi javno ustajat protiv moroncine koja proziva i ponizava kolege.

                          Al ne mogu da vjerujem da ti je normalno da Kirios non stop nekog proziva i glumi moralnu odgovornu gromadu a svi znamo da mu je mozak zakrzljao.

                          On odgovara Bekeru sta je tu lose sto on drzi nekog odgovornim?pa ko je on jebote da drzi nekog odgovornim. Bolesno
                          Last edited by DinoFC; 30-06-20, 11:33.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A sasvim je jasno zasto Beker to radi, brani buduceg pulena, jbg. trebaju mu pare
                            a što se pretpostavlja da je jasno...eto,npr,meni je jasno da je nick stvarno vec svima izaša na q sa svojim propovedima,u rangu rotenberga


                            saga je vrlo zanimljiva i zgodna za igranje pop psihologije
                            Wizard

                            Comment


                            • Sta ces, to je savremeno doba, svaka budala moze da prica sta mu padne na um i cijeli svijet to da vidi. Nekad prosto nije bilo moguce da jedna avetinja koja nikad u zivotu nije dogurala ni do polufinala slema ima toliku medijsku paznju. To se moralo prvo zasluziti. Ali danas to moze...
                              Last edited by Joker; 30-06-20, 13:14.

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Sta ces, to je savremeno doba, svaka budala moze da prica sta mu padne na um i cijeli svijet to da vidi. Nekad prosto nije bilo moguce da jedna avetinja koja nikad u zivotu nije dogurala ni do polufinala slema ima toliku medijsku paznju. Ali danas to moze...
                                setio se da postoje virusi sad-dok lje pljuvao po terenu i duvao nos u peškir i davao deci,virusi nisu postojali
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X