Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On je valjda i pre tog USO odlucio da je kraj, ali mu se sve poklopilo na tom turniru, bas oprastaj kao u bajci.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • eto,bolje ste formulisali,al to je to
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Zamisli sada da Novak ili Federer ili Nadal dve godine ne osvoje nista.
        Sta bi se pricalo o njihovoj igri? Kanalisali bi ih svi totalno.


        pored bojane?
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by Kulambara View Post
          pored bojane?
          Drago mi je sto imas takvo misljenje o meni, ali ja bas ne mogu da uticem na svetsko mnjenje
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Odgovornost za sva ova sranja vezana za Adria kup snose prije svega drzave Srbija i Hrvatska.
            Djokovic nije epidemiolog,on je prebacivac loptice i nije on taj koji treba da utvrdjuje epidemioloski rizik i da odredjuje kako i sta ce da se radi.Licemjerno je pljuvati sad po njemu,nadlezni organi obije drzave su bili upoznati sigurno sa svim pojedinostima dto se tice organizacije i to je trebalo zaustaviti u startu,ili reagovati i propisati mnogo strozije mjere.
            U Srbiji mi je jasno zasto to nisu radili pred izbore,i zasto su ljude zavaravali laznim podacima,organizovali utakmice i cuda,mislim to je odvratno ali jbg.
            Last edited by E1_PG; 25-06-20, 11:35.

            Comment


            • Originally posted by Kulambara View Post
              eto,bolje ste formulisali,al to je to
              Nismo mi bolje formulisali nego si ti izneo pogresnu cinjenicu
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by ... View Post
                Odgovornost za sva ova sranja vezana za Adria kup snose prije svega drzave Srbija i Hrvatska.
                Djokovic nije epidemiolog,on je prebacivac loptice i nije on taj koji treba da utvrdjuje epidemioloski rizik i da odredjuje kako i sta ce da se radi.Licemjerno je pljuvati sad po njemu,nadlezni organi obije drzave su bili upoznati sigurno sa svim pojedinostima dto se tice organizacije i to je trebalo zaustaviti u startu,ili reagovati i propisati mnogo strozije mjere.
                U Srbiji mi je jasno zasto to nisu radili pred izbore,i zasto su ljude zavaravali laznim podacima,organizovali utakmice i cuda,mislim to je odvratno ali jbg.
                @bojana,pa kako...


                ovo može da se tumači kao istina za oficijelni deo-za noćne žurke ne,to je problem...
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Nismo mi bolje formulisali nego si ti izneo pogresnu cinjenicu
                  nisam ja neki... da moraju da odgovore
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by Kulambara View Post
                    nisam ja neki... da moraju da odgovore
                    Mora se svima koji kazu/napisu nesto sto nije odgovoriti.
                    Pa necemo valjda da dozvolimo da nam i onako unakazen PDF jos vise unakaze...
                    Svima sem Urosu
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • a sto baš urošu
                      Wizard

                      Comment


                      • Zato sto mi je on ljubimac. Njemu je sve dozvoljeno.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • pa dobro..da zatvaramo konverzaciju...
                          Wizard

                          Comment


                          • Dimitrov navodno rekao da ima sunčanicu.

                            https://m.vecernji.hr/amp/sport/otkr...mpression=true
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • ja sam nazalost nenavodno upravo otkazao rezervaciju za letovanje
                              Wizard

                              Comment


                              • Ala se u Britaniji partija na sve strane, a tek Liver navjaci. Zabranili gledaoce i navijace na tribinama, a ispred milion ljudi slavi titulu. Doduse razumem, 30 godina posta. No, sad idem da procaskam sa nekima, samo posao neki da zavrsim...

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X