Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ajde mi jos kazi da je na RG-u Djokovic igrao sa 50% svojih mogucnosti, pa da znam kuda ide ova diskusija...
    Agasi je sa 35 godina mogao da igra finale GS, a mislis da Fed nece moci?
    I druga stvar, Federer je jedan od najspremnijih igraca na tour-u, to kod njega mnogi potcenjuju.

    ali nema veze, videcemo za par godina ko je bio u pravu...
    Novak je bio bas los u prva dva seta i samo pogledaj njegov mec sa AO-a i sa RG-a i sve ce ti biti jasno.Roger je igrao fantasticno,ali je Novak napravio mnogo vise neiznudjenih nego inace sto pravi ove godine.Roger vec sad ima problem sa Nadal-om i Djokovicem,kako li ce tek biti za dvije godine,o tome se radi,a Novak kad je sad ovako mocan fizicki na vrhuncu ce biti kroz dvije godine.Murray mora da ga dobije na Slamu,iako ima recept na dva dobijena.Ja ne kazem,Roger ce vrlo vjerovatno i kroz dvije godine konkurisati za Slamove,ali dovoljno je da bude samo pola koraka sporiji nego nekad i gubice od najboljih,a danas je sporiji pola koraka nego prije par godina...
    sigpic

    Comment


    • Ma jeste, Djokovic nije mogao da se sastavi u prva 2 seta... i posle mene napadate kad ja kazem da je Federer lose igrao i da je zato izgubio a ti sad isto to radis.
      Pa ja ti kazem da ne znas kako ce biti kroz 2 godine, da li si mozda znao da ce Djokovic ovako da igra ovih 5,6 meseci? Mogu da se kladim da nisi, tako da ne mozes ni da znas kako ce da igra sledece godine, ili za 2,3 godine...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Naravno da se nista ne zna,to je dug period,ali se nadam da ce svi ovi momci ostati zdravi,a znamo koliko znanje iz tenisa imaju,31 godina je u tenisu dosta,moze se naravno,ali ce imati prednost onaj momak od 25 ili 26,to je bar jasno.Ni sanjao nisam da ce Novak jednog dana ovako igrati,ali opet i kad nije ovako igrao pobjedjivao je Roger-a,Nadal-a,Murray-a,strogi vrh godinama
        sigpic

        Comment


        • Nisam mislila na povredu, nego nikad se ne zna koliko dugo ce on da igra na ovom nivou, 6 meseci, godinu dana, 2,3,5,....
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Gledamo kroz različite naočare, tako možemo ovako do sutra.
            Samo malo je kontradiktorno to... ne zna se kako će Novak da igra za 2-3 godine? Pa zar se za Feda zna?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pa ne zna se, ali Vladan je rekao, Roger ce da igra mnogo losije, a Djokovic ce da rastura...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ja ne znam zasto svi ocekuju da Novak sad padne u igri,kao da je ovo samo posledica dobre forme?On sad opet ima servis,postao je zvijer sa osnovne linije,ima ritern kakav ima i ne prosipa kao nekad,pa i prije je stizao do polufinala Slamova,uzimao Masterse,ne ocekujem neki pad.Svakako i kad igra najbolje ne mora da znaci da ce pobiejditi,jer ipak igra u doba dva velikana.

                Vladan nije rekao da ce Roger igrati mnogo losije,samo ocekujem da za dvije godine ne moze da prati ritam kao danas,to je sve!
                sigpic

                Comment


                • Teško da je ovo bilo na račun Vladana, već tebe ;)
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ma ok, Djokovic ce sve da uzme, sve turnire, oborice sve rekorde, a Fed ce da dogura najvise do 3.,4. kola...
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ja to nisam rekla.
                      Ali, možemo ovako do jutra... da se ne ponavljam.
                      Laku noć!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • To nidje nisam rekao,ustvari da citas bolje vidjela bi

                        Svakako i kad igra najbolje ne mora da znaci da ce pobiejditi,jer ipak igra u doba dva velikana.
                        sigpic

                        Comment


                        • Svadje i polemike ove vrste idu u nedogled, ovako bi mogli jos ceo vek da se "svadjamo"

                          Comment


                          • Mnogi Rogerovi navijaci nemogu da se pomire ca nekim ociglednim cinjenicama a to su osvojene titile po kojima se vidi na kom nivou igre se nalazi neki igrac i kada se pogleda 2008,09,10 i 11 jeste ostvario 4 GS i jos neke masterse sto je svakako veliki rezultat ali je daleko od 2004,5,6, i 7 dok u 2011 ima 1. u pola godine to ipak mnogo govori o njegovoj spremnosti da se takmici sa ipak mnogo mladjim od njega i on tu trku nemoze dobiti to rezultati pokazuju, naravno da ne mislim da nista vise nece osvojiti ali je zalazak karijere neminovan to je prirodni proces dolaze mladji ,brzi i jaci

                            Comment


                            • Originally posted by BOKI1969 View Post
                              Roger se mnogo ohrabrio pobedom na RG pre toga nije ga bilo sa takvim izjavama nigde ,svakako da moze da pobedi Novaka na bilo kojoj podlozi ali je veliko ptanje koliko puta to moze uraditi a koliko puta ce biti porazen, po mom misljenju mnogo vise meceva ce izgubiti jer je svakako u silaznoj putanji karijere a Novakovo tek dolazi i svakako da ce biti sve vise pobeda na Novakovoj strani a manje na Rogerovoj ako se naravno Roger ne povuce ranije i na taj nacin ne dozvoli Novaku da ga pretekne u medjusobnom skoru
                              Dobar je to pad u karijeri kad pobedis Novaka na sljaci (koja mu najmanje lezi kao podloga) i dok Nole igra najbolje u svojoj karijeri, povucice da mu ne bi dozvolio da ga pretekne u medjusobnom skoru. Make ma laugh and cry in the same time.

                              Comment


                              • Originally posted by Nikola_89 View Post
                                Dobar je to pad u karijeri kad pobedis Novaka na sljaci (koja mu najmanje lezi kao podloga) i dok Nole igra najbolje u svojoj karijeri, povucice da mu ne bi dozvolio da ga pretekne u medjusobnom skoru. Make ma laugh and cry in the same time.
                                Ja nevidim nista smesno u toj konstataciji, pogledaj malo Rogerovu karijuru pa ces i sam doci do tog zakljucka ako iole realno razmisljas a sto se tice poraza na RG pa i novak je pobedjivao Rogera kad je ovaj bio na vrhuncu karijere to nije nista cudno ali je ocito da ce Rogerove pobede biti sve redje a vi se smejte i placite to vam niko ne brani

                                Comment

                                Working...
                                X