Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2021. (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel se igde javilo ono govno od čoveka naravno mislim na Kirgiosa.

    Comment


    • Koliko je tebi godina? 15? Jel znas da citas? Dao sam ti link sa vestima o neredima i protestima u Australiji pod sloganom ”Moje telo, moja odluka”. Sta ti nije jasno? Gde ti vidis da sam pominjao Srbe, krvna zrnca i ostale nebuloze? Govorio sam o nacinu kako nasi politicaru treba da se ponasaju na zvizduke. Gospodja je na zvizduke rekla postujem vase misljenje dodjite ponovo.
      U Srbistanu bi publiku okvalifikovali kao fasisticku i nasilnicku. Jel ti i dalje nije jasno sta sam napisao?

      Comment


      • Meda mi je sve drazi i drazi, genijalne izjave ima

        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Koliko je tebi godina? 15? Jel znas da citas? Dao sam ti link sa vestima o neredima i protestima u Australiji pod sloganom ”Moje telo, moja odluka”. Sta ti nije jasno? Gde ti vidis da sam pominjao Srbe, krvna zrnca i ostale nebuloze? Govorio sam o nacinu kako nasi politicaru treba da se ponasaju na zvizduke. Gospodja je na zvizduke rekla postujem vase misljenje dodjite ponovo.
          U Srbistanu bi publiku okvalifikovali kao fasisticku i nasilnicku. Jel ti i dalje nije jasno sta sam napisao?
          Ovome baš nije dobro. Izgleda turbulentan pubertet propraćen verovatno teškim frustracijama iz detinjstva. Čini se da ni njemu nije jasno šta je htelo da kaže ovim pogrdnim nazivima za Srbiju i njeno stanovništvo.

          Comment


          • Prestanite sa prepucavanjem, ni mesto/tema ni vreme za ovakvu pricu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Jel se igde javilo ono govno od čoveka naravno mislim na Kirgiosa.
              E kud si se njega setio usred ove euforije
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • https://twitter.com/i/status/1363425308397871109

                Comment


                • [emoji4][emoji4]

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    [emoji4][emoji4]

                    Ovde ko da je Nole srecniji sto se slika sa Medvedevim nego obrnuto.

                    Comment




                    • Upravo je osvojio Ao.
                      centurion,12.02.2021, 14:21 leta gospodnjeg





                      http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post2163949
                      Wizard

                      Comment


                      • A možda oboje.

                        Comment


                        • Ponovo sam odgledao finale hladne glave, Novak je uložio sebe 110% jeste on pobedio u 3 seta ali bio je to dobar napor oznojio se dobro i u svemu bio bolji od Mede od servisa pa sve do voleja i slice udaraca baš je dosta mixovao igru da bi Medu izbacio iz balansa dosta rizikovao sve vreme na ivici.

                          Uzgred budi Novak je imao stvarno imao muscle tear povredu potvrđeno na mri, znači Nole je uspeo da pobedi sebe i savlada povredu pocepanog mišića [emoji3166][emoji848] voleo bi sada da čujem Novakove kritičare koji su tu svašta pisali prevrtali očima ali istina uvek izađe na videlo kakav je to junak ja bi plakao i valjao se po terenu i predao ali Novak ima junačko srce i siguran sam u to ali to već jeste najbolji teniser ikada.

                          Hvala ti Nole

                          Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

                          Comment


                          • Ništa lepše, nedelja predveče, gleda se repriza,premotavju se poeni, čitaju analize. Nirvana
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              [emoji4][emoji4]

                              Naslov: Mlade nade dolaze i prolaze...

                              Comment


                              • Originally posted by Orao View Post
                                Ponovo sam odgledao finale hladne glave, Novak je uložio sebe 110% jeste on pobedio u 3 seta ali bio je to dobar napor oznojio se dobro i u svemu bio bolji od Mede od servisa pa sve do voleja i slice udaraca baš je dosta mixovao igru da bi Medu izbacio iz balansa dosta rizikovao sve vreme na ivici.

                                Uzgred budi Novak je imao stvarno imao muscle tear povredu potvrđeno na mri, znači Nole je uspeo da pobedi sebe i savlada povredu pocepanog mišića [emoji3166][emoji848] voleo bi sada da čujem Novakove kritičare koji su tu svašta pisali prevrtali očima ali istina uvek izađe na videlo kakav je to junak ja bi plakao i valjao se po terenu i predao ali Novak ima junačko srce i siguran sam u to ali to već jeste najbolji teniser ikada.

                                Hvala ti Nole

                                Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
                                Nisu samo "kritičari" nego i neki fanovi/navijači kako god sumnjali u povredu...

                                Nego Meda je na presu bio fenomenalan...
                                Šampionski intervju...Dostojanstveno...Klasa...
                                Mnogi treba da uče od njega


                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X