Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2020. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok, izmislio si dogadjas, ali jednostavno neces to da priznas nego zavlacis i na pitanje odgovaras pitanjem.
    Sad makar znam kako da reagujem kad me u buducnosti nesto budes pitao...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • aj jednom ubodi sustinu,pa nek ide zivot

      ili makar priznaj sustinu,moz i to
      Wizard

      Comment


      • o,jbt,konacno sam sreio potpis
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Ti se slazes da treba imat vise postovanja, ne zezaj da treba.
          Zamorno za citati ova genericka pljuvanja. Pricas kako Kirios prolazi, covjek svakim danom i sranjem koji napravi sve popularniji. A vamo Novaku se svaka rijec analizira, izvlaci iz konteksta cak ni skandal sa Zverevim ne moze da djelimicno potisne banalnu stvar koja je vezana za Novaka.

          Ljudima nije dovoljno kad izgubi Novak, zele da pati, da ga pljuju da izbace te komplekse sa kojima zive. Fuj. Al samo dokaz sta im je uradio sa karijerom i koliko je mnogima zivota ucinio nesretnim
          Ja sam rekao vise postovanja u fazonu da ga narocito njegovi navijaci (ne svi, odredjeni) treba vise postovati, narocito kad izgubi. Cesto i ovde citamo komentare tipa ostavi se tenisa, jedi travu, itd itd da ne nabrojavam znas na sto mislim. Al veruj ovo sto je uradio nije bilo u redu, ne kazem da je nesto zbog koje treba u zatvora da ide, al nije u redu. Lepo kazem, ako mu se nije igralo predaj mec, boli me ruka/noga/glava svejedno i to je to. A on stoji na terenu, napucava sve u autu, i na presu kaze nije mi se igralo... Pitaj bilo kojeg sportista videces sta ce reci za takav vid izjave, a vidis da i
          od neke njegove fanove dobija kritike.
          OVAKO

          Comment


          • ne,nisi to rekao,rekao si tačno ono što ti je dino odgovorio
            Wizard

            Comment

            Working...
            X