Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa igraj se, rizikuj maksimalno, nikad se ne zna
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • ovaj Kolsrajber treb da se ubije, od koga je on uspeo da izgubi na sljaci
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ehh zaboravljate ono moje cuveno nikad ne igraj na Balkance i protiv njih, i nikad ne igraj protiv domaceg tenisera. Mau je svez dokaz isto kao Moutet
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • ubacih vam se u ligu na fantasy-ju


          p.s. pozdrav posle 100 godina

          Comment


          • Srecna Iga Swiatek svima koji slave.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Koliko sam se presla sto nisam stavila vise loptica kod nje
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by panta_rei View Post
                ubacih vam se u ligu na fantasy-ju


                p.s. pozdrav posle 100 godina
                Koliko vidim igraš bez greške i prvi si u cijelom fantaziju, svaka čast. Ja sam svoje šanse kao po tradiciji ispucao na startu i sad trika nema da se izvadim. Slično mi se desilo i prošle godine, i sad je ovo igra za publiku do kraja

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Koliko vidim igraš bez greške i prvi si u cijelom fantaziju, svaka čast. Ja sam svoje šanse kao po tradiciji ispucao na startu i sad trika nema da se izvadim. Slično mi se desilo i prošle godine, i sad je ovo igra za publiku do kraja
                  E napravio sam samo jednu (skupu) gresku, prvo kolo sam sastavio na brzinu i nisam gledao uopste zreb, tako da sam za ovo 3 loptice bacio u vetar. To se moglo malo pametnije iskombinovati. Hvala. Ako nista, skrinovao sam trenutni plasman, nije lose biti no.1 bar i na par sati

                  Ne mora da znaci, ulete ti 2 underdoga i eto 1500 bodova za povratak u vrh...

                  p.s. Je l moze negde da se vidi koliko ukupno ima ekipa/igraca u fantaziju, ja ne nadjoh nigde.

                  Comment


                  • Prva 2 kola obično odluče, kasnije se sužava prostor i minimalne su šanse da se nađe neko s 200+, i oni drugačije boduju i većina bude tipa 140-170 130-180. U početku se može naći nekoliko favorita s 250, dalje je to čista sreća i spada u prvorazredna iznenađenja. Goffin nema nikakve šanse sutra pa ni on ne nosi 200+.
                    Imaš dobru šansu i tjeraj do prvog mjesta, a ovaj p4p1 neka gleda u semafor

                    Comment


                    • A sta se desava sada kada budem imao u sledecem kolu Anisimovu i Muchovu koje igraju jedna protiv druge?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Imas sigurne bodove na jednoj

                        E notasine, vidis dokle je doslo kad ste morali naknadno da dovodite najboljeg s celog fantazija. U rangu kao kad se menjaju pravila sporta zbog nekog

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Spanska veza

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Ehh zaboravljate ono moje cuveno nikad ne igraj na Balkance i protiv njih, i nikad ne igraj protiv domaceg tenisera. Mau je svez dokaz isto kao Moutet
                            Napisah lepo ja sinoc ali avaj, ljudi odigrase na mentalnu gromadu Nanda Verdaska protiv gle cuda domaceg tenisera
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • A jel Mau u medjuvremenu postao Kinez?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                A jel Mau u medjuvremenu postao Kinez?
                                Tajvanac, planira da ozeni Hsieh zbog papira

                                Comment

                                Working...
                                X