Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Cilkan, igrac koji me je izbacivao jedno 3-4 puta sa igrice, prekretnica definitivno. Nikako ga ne gotivim kao igraca, u stanju je izgubiti protiv 501. na listi, ali protiv ovakvog Iznera i sporije podloge jednostavno mora dobiti.
    Ovaj put baš svašta može da ti oduzme ili ti donese. Pa baš me interesuje u kakvom će raspoloženju izleteti večeras na teren.

    Comment


    • Eto preživeli ste Čilića

      Comment


      • Bice treba jos dva puta da prezivi za prvo mjesto.

        Comment


        • Tako blizu, a tako daleko.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Tako blizu, a tako daleko.
            Izgleda da ce te Samuraj izbaciti. Ali najbitnije je da Vladan nije zavrsio prvi.

            Comment


            • Samuraj je napravio harakiri i tako se kod nas London završio , a Maretu onda čestitke za prvo mesto na kraju ove sezone

              Comment


              • Bravo, bravo, hiljadu puta bravo, bili bismo ludi da smo dozvilili Samuraju da bude u vrhu.

                Cestitke Maretu i meni, ubjedljivo najboljim igracima sezone.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Bravo, bravo, hiljadu puta bravo, bili bismo ludi da smo dozvilili Samuraju da bude u vrhu.

                  Cestitke Maretu i meni, ubjedljivo najboljim igracima sezone.
                  Vas je više ugrožavao bice , a ne Samuraj. Bar od ovih što su danas ostali sa Nišikorijem

                  Comment


                  • Sezona je zavrsena, sve tabele su update-ovane, molim vas da proverite jos jednom da slucajno nisam napravio neku pogresku.

                    Sezonu na prvom mestu zavrsava MareLFC, prate ga El Vlad i bice. Najbolji dubl su Dale i manda. Tokom sezone najvise osvojenih turnira, 2, imali su MareFLC, bice, bojanaBG i Zarkov.

                    Tri igraca su boravila na celu liste tokom sezone, i to shminka 28 nedelja, bice 5 nedelja, MareLFC 19 nedelja.

                    Sportski pozdrav svima.
                    Last edited by Contador54; 15-11-18, 21:10.

                    Comment


                    • I ja sam osvojila 2 turnira

                      Hvala ti sto si preuzeo sredjivanje tabele

                      Mare, cestitke
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Kosmar sezona,ja znam da je ovo daleko ispod mog potencijala ali od sledece sezone ocekujem dominaciju na nivou Djokovic 2011,sve cu vas baciti na koljena.
                        Cestitka za Mareta,zasluzeno potpuno.
                        Last edited by E1_PG; 15-11-18, 20:11.

                        Comment


                        • Hvala svima.

                          19 nedelja na prvom mestu, a sigurno cu biti prvi do zavrsetka Australian Opena. Rekord drzi NI sa 43 ako se ne varam.
                          Do sada u karijeri sam osvojio 3 mastersa (Toronto, MC i Sinsi).
                          Cilj za sledeću sezonu je osvajanje nekog GSa. Sportski pozdrav.

                          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Mare dominatoru jedan,zakuvao si sve,da nisi izborio prvo mjesto ne bi smo imali priliku da gledamo na dijelu najveceg ikad El Vlada jos jednu sezonu.
                            Obecao je bio da ide u penziju sa prvog mjesta ali desio se MareLFC...

                            Comment


                            • Mare svaka cast na ludoj sezoni i samo tako nastavi

                              Comment


                              • Generalno uopšte nisam zadovoljan sezonom , bilo je previše kikseva. Zadovoljan sam osvojenim Mastersom i takođe što sam opet bio na završnom. Drago mi je što niko neće odustati i očekujem mnogo bolju 2019-tu

                                Comment

                                Working...
                                X