Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam pojma
    Zar nisu tako rekli?

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pa to ne da nema smisla, nego je apsurdno, onda samo budala bira igraca prije nego izade na teren da vidis da je ziv i zdrav.

      I onda za sta se uopce ta zamjena racuna

      Comment


      • Kako to misliš budala???
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          odkad se to ispada ako mi igrac preda prije meca?
          Tada se ne ispada, anketa je za ispadanje ako igrac preda u toku meca

          z3 compact using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Najjace je kad ti i glavni igrac i zamenski predaju mec. Bilo je slucajeva prosli godina.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Glasala. Po meni je sasvim logično ispadanje u slučaju predaje. Cilj je valjda da bude teže...
              P.S. Tipovala sam,čik prepišite
              Sandu nije ni stavio rezervu.Hrabro,nema šta
              @Bice pa šta predlažeš? Da idemo sa dve zamene,tj.sa zamenom zamene?
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • kad Mara napise neki pik to podhitno treba da se okrene kontra

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Glasala. Po meni je sasvim logično ispadanje u slučaju predaje. Cilj je valjda da bude teže...
                  P.S. Tipovala sam,čik prepišite
                  Sandu nije ni stavio rezervu.Hrabro,nema šta
                  @Bice pa šta predlažeš? Da idemo sa dve zamene,tj.sa zamenom zamene?
                  To ide u prilog samo igracima koji se oslanjaju na srecu.
                  Cilj je pobediti odnosno doci do sto vise poena, za sve nas vaze ista pravila tako da sta ima veze.
                  -To define is to limit.

                  Comment


                  • Nisam vise sigurna ko igra dubl i koji su parovi, pa kad stignete samo ovde ostavite, ja cu ubaciti u tabelu
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Stavi mene i Monfu, nismo se dogovarali ali mislim da nece imati nista protiv

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Nisam vise sigurna ko igra dubl i koji su parovi, pa kad stignete samo ovde ostavite, ja cu ubaciti u tabelu
                        Kako se igraju parovi? Je li to isto kao i ovo obicno samo se sabiraju bodovi od dvoje?

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                          Kako se igraju parovi? Je li to isto kao i ovo obicno samo se sabiraju bodovi od dvoje?
                          Da
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • El Vlad i Olja
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Glasala. Po meni je sasvim logično ispadanje u slučaju predaje. Cilj je valjda da bude teže...
                              P.S. Tipovala sam,čik prepišite
                              Sandu nije ni stavio rezervu.Hrabro,nema šta
                              @Bice pa šta predlažeš? Da idemo sa dve zamene,tj.sa zamenom zamene?
                              Ma ne predlazem nista, ja sam za to da se ne manja pravilo od prosle godine, nego samo kazem da moras biti veliki baksuz da te ovo snadje, jeste redak slucaj ali jbg
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Izadjite Vladanu u susret i upisite ga kao El Vlad,makar toliko mozete da mu ucinite.
                                Last edited by E1_PG; 14-01-18, 18:44.

                                Comment

                                Working...
                                X