Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gledaoci su žrtve sukoba Sportkluba i Arenasporta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    shta je sa Makedonij tko ce od kod nama makedonske operatore da ubaci SK PRIME u nivne ponude ???

    Comment


    • #47
      Pozdrav!

      I Aneks (Blic.net) iz Banja Luke ima i Arene i SportKlub kanale. Kakva je sudbina SK kanala u trenutnoj ponudi Blic.neta? Trebaju li korisnici Blica biti zabrinuti u slicnom smislu kao i korisnici Elte? I da li je Blic.net ima u planu u skorijoj buducnosti uvesti i SK Prime (oni tvrde da su u nekim pregovorima)?

      Pitanja su upucena korisniku "SPORTKLUB".

      Unaprijed hvala!
      Last edited by ; 24-08-12, 13:33.

      Comment


      • #48
        Originally posted by SPORTKLUB View Post
        BH telekom je mogao da uzme sk, ali nije. rekli su da nisu zainteresovani. par nedelja potom su uzeli arenu. i ok, to je izbor.

        Sto pricas o necem u sto nisi upoznat brat mi radi u BH telekomu i upoznat sam u situaciju prije par mjeseci su propali pregovori SK i BH telekoma jer im je cijena bila neprihvatljiva tj trazili ste previse za svoje kanale a vjerovatno je takva vas cijena bila zato sto BH telekom ima ARENE i sto vas je BH telekom na pocetku odbio i uzeo ARENE pa sad ljubomorni vracate to sa neprihvatljivom ponudom i odustali su to sto je vasa politika da stavite takve cijene da niko nece to prihvatiti to je vas problem ne BH telekoma



        Jer bar BH telekomu nije problem platiti kanale al kad lupate sa cijenama onda ni BH telekom nece to da plati jer primjer je kad su bili pregovori BH telekoma i Arene dogovorili se za dan ali to moze samo kad je cijena razumna onda se moze i dogovoriti al sa vama tesko ko moze naci zajednicki jezik
        Last edited by unza; 24-08-12, 13:43.

        Comment


        • #49
          dobro, necu vise da pricam. toliko lupamo cene da nas niko nema.

          Comment


          • #50
            oni imaju nase kanale. nisu trazili sk prime!

            Comment


            • #51
              Originally posted by SPORTKLUB View Post
              dobro, necu vise da pricam. toliko lupamo cene da nas niko nema.
              sbb i telmach nisu svi

              Originally posted by SPORTKLUB View Post
              dobro, necu vise da pricam. toliko lupamo cene da nas niko nema.
              jel i ikom nece sk prime a kome tek nudite sbb(sk) 3 4 5 postali ste ko arena u pocetku ucenjujete druge samo zato sto imaju arenu i posle kao nece provajder da vas uzme a mi smo svi budale pa jos i da poverujemo u to

              Comment


              • #52
                Pa dobro, stanite sad. Jel istina ovo što @unza priča ? Jer se zaista pojavila informacija da je gamad iz Telecoma () se uspjela dog. sa vama oko SK-a i SK+, čak je to objavljeno i na fb stranici.
                I da, jesu li vas zaista makar jednom kontaktirali oko uvođenja vaših kanala u ponudu (od uvođenja arena) ili je to sve vrijeme bila šuplja ? Čak je bila i informacija kako od SK-ova neće biti ništa, ali da pojedini zaposlenici Telecoma navodno imaju SK-ove, moš mislit.
                Ali ja mislim da su oni nešta zahebali, jer su haman samo Hayat Music uveli od tih kanala koje su tada najavili (kad su najavili i SK-ove).
                Ne kontam kako IPTV HomeTV ima SK-ove, a Telecom nema.

                Ajd valjda bude bolje u narednom periodu, nadam se vašoj skorijoj saradnji, ili će ta gamad (opet moram tako da ih nazovem) izgubiti dosta dobar broj korisnika.

                Comment


                • #53
                  Ma ovo je tacna prica sto se tice cijene pa kad o tome govorimo BH telekom kad je uzeo Arene one su tad imale ITA,SPA,FRA ligu plus ACB NCCA LP EL i jos masu stvari i BH telekom sa razumnom cijenom sklopi posao sa ARENOM i sad BH telekom pokusava sa SK prije par mjeseci medutim to propada zbog cijene e sad vi meni recite kako je moguce da BH telekom sklopi posao sa Arenom za normalnu cijenu koja u tom trenutku ima 3 lige od 5 liga petice plus LP EL a sad nije moguce naci dogovor sa SK zbog neprihvatljivih uslova koje nudi SK i nista drugo nije u pitanju nego cijena i ljubomora SK zbog prvobitnog dogovora sa ARENAMA plus monopol TELEMACHA sa SK tako da SK sigurno nece u BH telekom


                  A ova prica da vas nece kabl operateri je stvarno smijesna pa ako neki kablb operater ima SK SK+ zasto onda ne bih uveo i SK PRIME medutim tu dolazi problem cijene tog kanala a ne to da vas navodno kabl opetateri nece
                  Last edited by unza; 24-08-12, 19:47.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by SPORTKLUB View Post
                    oni imaju nase kanale. nisu trazili sk prime!
                    Hvala na odgovoru! Iz Blic.net-a tvrde da cekaju ponudu za SK Prime od distrubutera SK programa na teritoriji BiH, i da ocekuju da ce se dogovoriti...
                    U skladu s Vasim odgovorom, to je suplja prica...
                    Ja se ipak nadeam da ce biti nesto od toga

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by SPORTKLUB View Post
                      oni imaju nase kanale. nisu trazili sk prime!
                      Hoce li vas mozda biti na extra tv u Crnoj Gori?

                      Comment


                      • #56
                        da bi besto dobio, moras da trazis. kionstantno pominjes cenu, a ja ti kazem da cena ne moze da bude problem, jer pomenuti operater je nije ni dobio od nas.
                        kad vec pominjes kako su se dogovorili sa arenom, a mi smo se trudili da to bude nas kana, mozda je odgovor u nekom ko je radio na tom kanalu a blizak je tom operateru;)

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by germo View Post
                          Hoce li vas mozda biti na extra tv u Crnoj Gori?
                          imaju nas cabling i bbm

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by SPORTKLUB View Post
                            imaju nas cabling i bbm
                            Znam za ta dva kablovska operatera,al' mene konkretno interesuje telekom Crna Gora odnosno njihov extra tv? U cemu je problem zasto ga nema na extra tv?

                            Comment


                            • #59
                              Mozda oni znaju odgovor?

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by SPORTKLUB View Post
                                Mozda oni znaju odgovor?
                                Mozda znaju,ali izgleda nece da kazu,pa rekoh da pitam vas.Mozda ste imali neke kontakte sa njima?

                                Comment

                                Working...
                                X