Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sportklub u BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Samo jedno rjesenje ima,zovite svoju kablovsku i vrsite pritisak da vam ubaci kanale SK.
    Mada ima i drugo,mjenjaj kablovsku.
    Ja imam SK,SK+ i SK prime i sada ide vrsim pritisak da mi ubace SK3,4,5 u osnovni paket do juna da ne moram placati za Wimbledon

    Comment


    • zdravo..zanima me zasto ne biste poceli emitirati svoj program preko Moja tv usluge Bh Telecoma jer ovu uslugu koristi najveci broj gradjana BiH a posebno u federaciji bih..imaju veci broj korisnika nego svi kablovski operateri zajedno i samo bi vama islo u prilog da pocnete emitirati svoj program preko ovog operatera jer bi dobili sigurno 100 000 novih gledatelja u BiH i mozda i vise kada bi pustili svoje programe preko Moja tv..ne znam zasto ignorirate ovog operatera i njegove korisnike jer za mnoge od nas nema drugog nacina da imamo ono sto imaju korsnici drugih kablovskih i iptv operatera..jer bh telecom je jedinio koji je dostupan na cijelom teritoriju federacije BiH i 90 posto stanovnika nema druge opcije osim moje tv i bh telecoma..nadam se da ce neko odgovoriti na moje pitanje jer ne znam razlog zasto ne bi dopustili emitiranje vasih kanala putem ovog operatera::hvala unaprijed!!
      Everyone is entitled to be stupid, but some abuse the privilege.


      sigpic

      Pats, Celtics, Bruins, Red Sox

      Comment


      • Mislim da nemogu u Moja tv jer su vec vec imaju Arene u ponudi,mada se prica da bhtelecom vrsi testiranje SK kanala i da bi u dogledno vrijeme trebali krenuti sa njihovim emitovanjem,mozda kao novogodisnje iznenadjenje.Bilo bi dobro da je istina.A nek ljudi iz Sk odgovore i ja bih volio da znam.

        Comment


        • Ne bitno imaju li ili ne ArenaSport kanale to je druga prica.. Ko vise nudi za manje para to je bitno a ne monopolisticki rezim prema kablovskim operaterima .. SportKlub-u nije bitno da li je tu ESPN, Eurosport, SkySport, ArenaSport i sl. bitnija im je saradnja tj. novac koji ce dobiti potpisivanjem ugovora o reemitiranju svog kanala preko iptv ili kabl mreze..

          Primjer gdje su i ArenaSport kanali i SportKlub kanali u sklopu IPTV usluge je Logosoft iz Sarajeva ..

          Suska se da ce BH Telecom poceti sa reemitiranjem SportKluba (SportKlub i SporKlub+) u sklopu usluge, da li je tacno ? Zelim konkretan odgovar sportkluba a ne onako nejasan kao prethodni.. !!

          a) SportKlub je u saradnji sa BH Telecom-om (BiH)
          b) SportKlub nije u saradnji sa BH Telecom-om (BiH)

          Imate i ponudjene odgovore kako bi jasnije nam odgovorili na pitanje..

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Samo jedno rjesenje ima,zovite svoju kablovsku i vrsite pritisak da vam ubaci kanale SK.
            Mada ima i drugo,mjenjaj kablovsku.
            Ja sam non stop vrsio pritisak na kablovsku tv u mog gradu (CATV Zepce),no samo imamo Sport klub.Da barem ubace SK + I Prime
            http://www.valencia-balkan.net
            sigpic

            Comment


            • Dali je istina da Moja tv testira kanale sport klub i sport klub+, i kada bi se mogli pojaviti u programskoj shemi?? bio bih Vam zahvalan ako bi ste mi odgovorili......

              Comment


              • mozes ti brate biti zahvalan do sutra,ali ti niko nece odgovoriti,vidis da je isto pitanje postavljeno dva posta iznad tebe 26.12 ali niko nije odgovorio

                Comment


                • Originally posted by erotica View Post
                  mozes ti brate biti zahvalan do sutra,ali ti niko nece odgovoriti,vidis da je isto pitanje postavljeno dva posta iznad tebe 26.12 ali niko nije odgovorio
                  izgleda da je tako...

                  Comment


                  • Originally posted by cooper View Post
                    Ne bitno imaju li ili ne ArenaSport kanale to je druga prica.. Ko vise nudi za manje para to je bitno a ne monopolisticki rezim prema kablovskim operaterima .. SportKlub-u nije bitno da li je tu ESPN, Eurosport, SkySport, ArenaSport i sl. bitnija im je saradnja tj. novac koji ce dobiti potpisivanjem ugovora o reemitiranju svog kanala preko iptv ili kabl mreze..

                    Primjer gdje su i ArenaSport kanali i SportKlub kanali u sklopu IPTV usluge je Logosoft iz Sarajeva ..

                    Suska se da ce BH Telecom poceti sa reemitiranjem SportKluba (SportKlub i SporKlub+) u sklopu usluge, da li je tacno ? Zelim konkretan odgovar sportkluba a ne onako nejasan kao prethodni.. !!

                    a) SportKlub je u saradnji sa BH Telecom-om (BiH)
                    b) SportKlub nije u saradnji sa BH Telecom-om (BiH)

                    Imate i ponudjene odgovore kako bi jasnije nam odgovorili na pitanje..
                    odgovor je b

                    Comment


                    • Pored standardne verzije Sport Kluba, Sport Kluba +, SK Prime-a i Golf Kluba, dok ovo budete čitali, mi ćemo uveliko pripremati i HD verziju!!!

                      Gledaoci će od prvog februara imati šansu i da prate novi kanal, Sport Klub Premijum, koji će ići isključivo u HD verziji i čija će se programska šema razlikovati od ostalih kanala. Programi će se, dakle, od sada emitovati u tri varijante: standardnoj, HD i digitalnoj (Sport Klub 3, 4 i 5 će biti isključivo digitalni)

                      Porodica Sport Kluba brojaće od sada 12 kanala i za gledanje novih kanala biće potreban HD risiver, a naravno, za potpun užitak će biti neophodan i odgovarajući TV prijemnik. Time je zaokružena celina kanala i sada više nema dileme ko ima najbolji sportski program, najbolju ponudu i najbolju distribuciju (kanali će se emitovati u Sloveniji, Hrvatskoj, BIH, Crnoj Gori i Makedoniji). Svi najveći kablovski operateri imaće kanale Sport Kluba u svojoj ponudi.

                      "SK Premium će biti isključivo HD kanal. Svi mečevi će se prenositi u toj tehnologiji. Recimo, mečevi ukrajinskog prvenstva dolaze do nas u SD tehnologiji, dok Holanđani prenose rade isključivo u HD tehnogiji, a vesti emituju u SD tehnologiji. Jedino je kod Engleza sve u HD rezoluciji. Dakle, šemu novog kanala diktiraće tehničke karakteristike, odnosno, emitovaćemo samo ono što je u HD tehnologiji. U svakom slučaju, biće velika ponuda, tu je fudbal, motosport, tenis, Evroliga, hokejaške utakmice. Novi kanal će imati u proseku 2.5 prenosa dnevno, što znači oko 1000 prenosa godišnje", rekao je glavni i odgovorni urednik Nemanja Simeunović.
                      ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



                      Pošto u ovom zvaničnom infu piše da će svi najveći kablovski operateri imati sport klub kanale u ponudi, dali ovo važi i za BiH odnosno za KATV HS Sarajevo?

                      Comment


                      • U BiH ce se HD kanali sigurno gledati preko Totala i Telemacha.To je to za sad.
                        sigpic

                        Comment


                        • bravo za telemach, koja slika ovo je ludilo ;)

                          Pored postojećih SD (Standard Definition) kanala standardne definicije, ponudu sportskih kanala smo proširili za još pet HD(High Definition) kanala visoke definicije:

                          - SPORT KLUB HD

                          - SPORT KLUB+ HD

                          - SK PRIME HD

                          - SK PREMIUM HD

                          - GOLF KLUB HD

                          SPORT KLUB HD je najatraktivniji i najkvalitetniji sportski kanal u regionu koji emituje program vrhunskog sadržaja, u visokoj rezoluciji i ima ekskluzivno pravo za teritoriju BiH da prenosi fudbalske utakmice sljedećih liga: engleska Premier liga, španska Primera i Sekunda, belgijska, argentinska, škotska, ruska, portugalska, holandska, Engleska II liga, Karling i FA Kup kao i španski Kup kralja. Od košarke na našem kanalu se mogu pratiti u direktnim prenosima utakmice NBA lige, Ruske košarkaške Super lige i Eurolige, zatim teniski mečevi ATP Masters serije 500 i 1000 i kategorije 250, Dejvis Kup i WTA turniri. Posebno izdvajamo Moto GP, a od ostalih sportova u ponudi su i EBEL hokejaška liga, Engleska Ragbi Super Liga, kao i profi Boks. Tu su i klupske televizije Čelsija, Barselone, Ajaksa i Bajerna.

                          SPORT KLUB+ HD je kanal koji je na samom početku bio jedinstven po svojoj koncepciji – prenosio je isključivo i samo fudbal, 24 sata, sedam dana u sedmici. Međutim, zbog velikog broja različitih sadržaja u direktnim prenosima na kanalu Sport Klub, odlučili smo da zadovoljimo sve ukuse naših gledalaca i da im ne uskratimo zadovoljstvo tako da utakmice Eurolige emitujemo u direktnim prenosima i na Sport Klub+ kanalu.

                          Danas kanal Sport Klub+ ima svog dvojnika vrhunskog kvaliteta Sport Klub+HD, koji u direktnim prenosima ima i mečeve deset fudbalskih liga: Premijer liga, španska Primera i Sekunda, belgijska, holandska, portugalska, argentinska, ruska i škotska, kao i druga Engleska (popularni Čempionšip). Od Kupova na programu su: Karling, FA Kup i španski Kup. Pored toga tu su i četiri klupske televizije: Čelzi, Ajaks, Bajern i Barselona TV sa odloženim snimcima utakmica tih klubova, intervjuima, pričama iza kulisa, iz svlačionica, itd. Za gotovo sve lige na programu su sedmični pregledi utakmica.

                          SK PRIME HD Programska šema kanala SK PrimeHD je veoma slična šemi Sport KlubaHD i Sport Kluba+HD, s tim što je ovo sportski kanal na kojem je najveći akcenat na najboljem moto sportu, Formuli 1. Gledaocima je prezentovan najbrži karavan na svijetu sa svim treninzima, zagrijavanjima, kao i mnogim stvarima koje se dešavaju „iza kulisa“ kao što su provjera bolida i provjera staze, a posebno izdvajamo autorske emisije iz studija Sport Kluba. Paket F1 ne podrazumjeva samo Fetela, Hamiltona, Alonsa, Vebera i ostale velike zvijezde, već su na programu i GP2 i GP3 serija, kao i Porshe GT3 Cup, te su gledaoci u mogućnosti da upoznaju i buduće zvijezde auto-moto sporta.

                          SK PREMIUM HD je potpuno nov kanal koji se distribuira isključivo u najboljoj rezoluciji i sa najboljom programskom šemom koju čine najnoviji mečevi, najnoviji pregledi i najinteresantniji magazini svih teniskih, fudbalskih i košarkaških liga, kupova, auto-moto sportova, jednom riječju najbolji sportovi na jednom mijestu sa najboljim kvalitetom slike.

                          GOLF KLUB HD je kanal koji emituje program “osme umjetnosti” 24 sata 7 dana u sedmici, a posvećen je golferima, kao i svima onima koji to planiraju da postanu. Zelena trava, glamur, opuštena atmosfera i samo jedan cilj: odigrati “perfect round”! Pored direktnih prenosa, na programu su i dokumentarci u kojima nam sadašnji i bivši profesionalci objašnjavaju tehnike udaraca, biranja štapova, kao i ostale male tajne velikih majstora “osme umjetnosti”. Ukratko golf od A do Z.

                          Comment


                          • Imam Sport KLub ali mi crno-beli celi dan , nzm sta je , uglavnom crno-bela slika stalno
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Postovani,
                              Posto sam cuo, a ne znak je li istina jer nisam u mogucnosti pratiti vas program, da se bhtelecom poceo.reklamirati na vasim programima, da li to znaci da ipak postoji mogucnost saradnje i pustanja programa na ovom operateru?
                              Hvala

                              Comment


                              • Pozdrav,

                                imam pitanje za korisnika "SPORTKLUB".

                                Iz blic.net-a Banja Luka tvrde da su Vas ponovo kontaktirali u vezi uvodjenjem SK Prime (oni vec imaju SK, SK+ i GK). Ima li istine u tome?

                                Citiram njihov odgovor na pitanje o uvodjenju ovog kanala u blic.net programsku shemu: "Poštovani, kontaktiran je ponovo Sport Klub. Dobili smo odgovor da još trebamo sačekati za Sport Klub Prime, jer ponuda još nije formirana za BiH." (odgovor moze da se pronadje na njihovoj Facebook stranici: http://www.facebook.com/blic.net)

                                Unaprijed hvala...

                                Comment

                                Working...
                                X