Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi na SK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sportklub ce da kiksa zestoko ako ne ubaci neke prenose za nocne termine, tj vecernje termine 20h-21h

    Comment


    • Jeste da je Arena trenutno moćna i zbog love a i država, ali neće se SK tek tako predati.

      Imaju i dalje najjaću ligu u fudbalu, Bundes liga im je dobar potez, tu je i Evroliga, a ne treba zaboraviti da imaju pravo prenosa i EP u fudbalu kao i kvalifikacija za SP.

      Samo na znam kako će rešiti problem oko prenosa EP jer je jedan od uslova i nacionalna frekvencija a ovde u Srbiji je nemaju.

      Mora kompletna pokrivenost.

      Comment


      • Inače, SK ima prava prenosa i evropskog i svetskog prvenstva u košarci.

        Comment


        • Jel MLB ide na areni? I do kad imaju ugovor?
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Jel MLB ide na areni? I do kad imaju ugovor?
            To ne znam, a nisam ni ljubitelj bejzbola.

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              To ne znam, a nisam ni ljubitelj bejzbola.
              Pa daj mu ga malo po bejzbolu, meni bi dosadio samo fudbal
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • imali info oko SERIJE A...

                Comment


                • Zašto ne iskoristite Sport Klub 4k i pustite nam Evropsko prvenstvo u 4K rezoliciji .Znamo da vecina prenosa ide na NOVA TV ali bi mogli da pustite i prenos u 4K rezoluciji .Bio bi pun pogodak sve vise ljudi ima 4K televizore .

                  Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Jel ima neko info da li SK ima prava prenosa Svetskog prvenstva u fudbalu i ako nema ima li nekih naznaka da ce ih kupiti

                    Comment


                    • Posto sam pronasao da RTS ima prava prenos SP 2022 u fudbalu, interesuje me da li neko zna ima li mogucnosti da SK to preuzme?

                      Comment


                      • Jedino ako RTS u međuvremenu bankrotira ili nestane pa da SK otkupi prava na prenose.

                        To se desilo BK televiziji kada su je ugasili, imali su pravo na prenose EP, na kraju je RTS to EP prenosio.

                        Osim SP u fudbalu, RTS ima prava i na OI.



                        Comment


                        • Hvala brate, samo jos da pitam znas li ti ili neko drugi u vezi prava prenosa za Euro 2024?Jel ima sanse da gledamo EP ponovo na SK?

                          Comment


                          • Ima šanse SK zs EP 2024.

                            Koliko znam tek treba televizije da pošalju ponude u vezi prava na EP 2024.

                            Inače samo da dodam u vezi SP za koje pravo na prenose ima RTS.

                            Može SK da otkupi deo utakmica od RTS-a, al ne verujem da će RTS to uraditi.

                            A i kad bi uradili cena bi verovatno bila takva da bi SK odmah odustao.

                            Comment


                            • Šuška se da je Arena Sport kupila TV prava za Premier League
                              od sezone 2022/23. Ugovor je na šest godina.

                              Ako je to istina, zbogom Sport Klubu posle 15 godina..
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • Nije valjda? Šta će ostati od SK-a onda. I to je zajebana situacija, pošto Arena ima sve nove ugovore sa ovim ligama, a EPL se sad prodaje na šest godina, čini mi se.

                                Comment

                                Working...
                                X