Announcement

Collapse
No announcement yet.

Programska sema SPORT KLUBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

    Mogu da prenose ako im RTS dozvoli,to je poenta,gledao sam juce Juventus-Bordo na arenasport 2 sa uzivanjem,mozda jeste kao sto neki ovde nazivaju magla tv ali sto se tice fudala najbolja....

    Comment


    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

      Ljudi Arena Sport 1,2 i 3 su odlicni kanali, ne znam zasto ih neki prozivaju ''magla sport'' i slicno.
      Pa ja sam na PTT KDS-u i nazalost nemam SK+ pa ga nikad nisam nazivao ''magla klubom''....Posto ljudi sa ovog foruma vole sport bilo bi dobro da jedni druge informisemo o novostima vezanim za prenose utakmica i slicno a ne da se prepucavamo ciji je kablovski operater bolji.Iskreno, bilo bi super kad bi svi mi imali i Arenu i SK i sve ostale sportske kanale.

      Comment


      • Comment


        • [/quote]

          http://www.mc.rs/code/navigate.asp?I...;eventId=48993

          da su ranije krenuli nikom nista ne bi ostavili. pazi likove sto se raspucali... ova maglasport neki titanik?

          [quote author=DexDexter link=topic=342.msg92897#msg92897 date=1253258110]
          Ljudi Arena Sport 1,2 i 3 su odlicni kanali, ne znam zasto ih neki prozivaju ''magla sport'' i slicno...
          [/quote]
          magla sport je zato sto je osim par domacinstva trenutno niko ne vidi.
          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

          madden balkanska liga

          Comment


          • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

            Comment


            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

              samo da se pojavi prvi negde i bice super za pocetak.

              napokon malo intera u ovom kanta paketu.
              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

              madden balkanska liga

              Comment


              • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                da vidio sam da je inter upao u kombinaciju...
                Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                Comment


                • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                  To sto ti nemas Arenu nije razlog da ih zoves maglasport,jbg juce su poceli sa radom a ti oces da bude vec zastupljena za ceo Balkan,pa jbg,ide se postepeno ne moze sve preko noci....

                  Comment


                  • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                    [quote author=Layzick link=topic=342.msg93078#msg93078 date=1253281147]
                    To sto ti nemas Arenu nije razlog da ih zoves maglasport,jbg juce su poceli sa radom a ti oces da bude vec zastupljena za ceo Balkan,pa jbg,ide se postepeno ne moze sve preko noci....
                    [/quote]
                    problem je sto je to virtuelni kanal poput sky sports ili canal plus deportes. ljudi znaju za njega ali ga malo njih vidi....dokle god bude tako to se zove tv maglasport
                    usput da se zna. sky sports nemacka nema italijanske i spanske lige pa nisam cuo da neko place tamo za tim ligama.
                    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                    madden balkanska liga

                    Comment


                    • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                      [quote author=dr.dule link=topic=342.msg93113#msg93113 date=1253293837]

                      problem je sto je to virtuelni kanal poput sky sports ili canal plus deportes. ljudi znaju za njega ali ga malo njih vidi....dokle god bude tako to se zove tv maglasport
                      usput da se zna. sky sports nemacka nema italijanske i spanske lige pa nisam cuo da neko place tamo za tim ligama.
                      [/quote]

                      iskreno, ne razumijem taj tvoj pojam - virtuelni kanal...ne znam zasto ocekivati da pay tv platforme generalno mogu imati ogroman broj korisnika kad su one samo jedan od nacina gledanja televizije...SKY Deutchland ima, oko 2,5 miliona korisnika, a posto imam neke prijatelje koji tamo zive, nisam ni od koga cuo da ju zovu magla ili tako nesto. SKY nudi uslugu, ti kupis ako zelis ili imas novca, i gotova prica...Isto tako i Arena sport...tri kanala ove tv kuce po posljednjim podacima moze vidjeti oko 120 - 130 hiljada gledalaca ( PTT KDS, OPEN TV ) u Srbiji, koji cak tu dodatnu uslugu, za sada, ne placaju dodatno, pa stoga ne bih bas rekao ni da je taj broj gledalaca - magla.
                      U nekoj komparaciji sa Republikom Srpskom, reci cu ti samo da najveci kablovski operater u RS ima gotovo duplo manje korisnika, pa ni ta brojka nije nimalo zanemariva.

                      A sada jedno konkretno pitanje...da li ima informacija koje utakmice CEFL-a ce se moci pogledati ove jeseni na SPORT KLUBU?

                      Comment


                      • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                        problem je u tome sto sky u nemackoj imas mogucnost da uzmes a tv arenasport nemas i u tome je razlika. a tv arenasport i nije pay paket bar tamo gde je ima.
                        sto se tice ptt kds i iptv ti ga pretera. oni nemaju 120hiljade korisnika(oni ne prelaze 100hiljade). sbb za tvoju informaciju ima oko 500hiljade kablovskih i ne znam tacno ali ne manje od 50hiljade na total tv korisnika (to u sportklubu bolje znaju...48evrocenti po korisniku jel tako?)
                        jedini koji mogu kvalitetno da odrade trenutno pay sistem je sbb a oni nemaju nameru jos da uvode tv arenasport pa prema tome pomenuti kanal je maglasport.
                        CEFL na SK? pa zar tu postoji jos interesovanja za am.fudbal.

                        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                        madden balkanska liga

                        Comment


                        • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                          [quote author=dr.dule link=topic=342.msg94693#msg94693 date=1253631808]
                          problem je u tome sto sky u nemackoj imas mogucnost da uzmes a tv arenasport nemas i u tome je razlika. a tv arenasport i nije pay paket bar tamo gde je ima.
                          [/quote][/quote]

                          Comment


                          • Comment


                            • Odg: PROGRAMSKA SEMA SPORT KLUBA *ZADRZAVAMO PRAVO IZMENE PROGRAMA*

                              Naravno da se sve svodi na zadrzavanje programske seme,ali nazalost nekad smo prinudjeni na promene...zato smo i ovde napisali da zadravamo pravo promene programske seme....razlozi su ove ili one vrste ,ali shvatite da su opravdani,vec bezbroj puta spomenuto da nazolst ne mozemo svim ukusima udovoljiti...

                              Comment


                              • [/quote]
                                Sta da se kaze...moramo nekad priznati da ste upravu(iako smo ovde po definiciji da vas kritikujemo ne bi li ste radili sto bolje ;) ).Zaista tesko je (ma sta tesko nemoguce je) svima izaci u susret,a kao ilustraciju toga mozemo da navedemo primer kada ste pre par nedelja npr dali prednost MotoGP u odnosu na fudbal pa mi ljubitelji istog ovde napravili pravu pobunu...Sta da se radi tako je i u zivotu ,stalno se prave neki kompromisi...

                                Comment

                                Working...
                                X