Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tour de France 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Хаха, овај Кевендиш ... одакле се бре створио, али стварно
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #47
      Najbolji sprinter od svih, Kevendiš.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #48
        Објасните ми бре све око хронометра.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • #49
          Originally posted by Uros94 View Post
          Објасните ми бре све око хронометра.
          Koji hronometar imas i ekipni koji je vec vozen i individulani hronometar...
          Kod individualnog hronometra, biciklisti krecu pojedinacno cini mi se na 1 i 30 min nisam siguran, voze se i posebni biciklovi kao i slemovi koji su aerodinamicniji a i sami biciklisti se nalaze u drugacijem polozaju kod voznje, takodje ovde vozi svako za sebe, znaci svi ovi favoriti nisu zasticeni od strane svojih timskih kolega nego vozi svako za svoj "dzep"
          Obicno je te hronometre ranije uzimao Cancelara koji je neverovatan vozac u toj konkurenciji....
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • #50
            Opet nisam uspeo da odgledam etapu do kraja, ubi me mrtvi faks. Gledao sam do nekih 30-40km do kraja, strasno je sta se sve izdesavalo, koliko samo padova, posebno mi je krivo za Brajkovica koji je konacno dobio priliku da bude prvi vozac RadioShack-a sto nije mala stvar kada vidimo ko sve vozi za njih (Kloden i Leipheimer). Vidim da je Cavendish dobio, tako da pretpostavljam da je HTC odradio odlican posao, a pogotovo tu mislim na Renshaw-a, i da su ga doveli do nekih 150-200 metara, jer na duzim sprintevima on nije nista bolji od Pettaki-a, Farrar-a, Hushovd-a... Sve u svemu ostaje mi da odgledam pregled.

            EDIT: Evo sad odgleda reprizu, svaka cast Cavendish-u na sprintu, razuverio me je potpuno, navikao sam da gledam kako mu tim uvek ostavi sve na tacnici a on samo odradi poslednjih 150-200 metara. Jos jednom, svaka cast.
            Last edited by Ernesto; 07-07-11, 00:04.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • #51
              Jednostavno Mark.Svaka cast majstore,danas nisam gledao etapu ali vidim da je pobedio,idemo po zelenu maju
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • #52
                1.HAGEN E.SKY 5h 13' 37"
                2.GOSS M.THR 00' 00"
                3.HUSHOVD T.GRM 00' 00"
                4.FEILLU R.VCD 00' 00"
                5.ROJAS J.MOV 00' 00"
                6.VICHOT A.FDJ 00' 00"
                7.GILBERT P.OLO 00' 00"
                8.CIOLEK G.QST 00' 00"
                9.MARCATO M.VCD 00' 00"
                10.JEANNESSON A.FDJ 00' 00"

                Pobeda Hagela,u najduzoj etapi Toura vozena od Dinana do Lisieuxa dugu 226.5 km,na zapadu Francuske..Neverovatan sprint Hagela
                Kontador je imao problema sa biciklom,ne znam to mu se u ovoj prvoj nedelji Toura redovno desava..
                Odlican je bio Italijan Malori,koji je bio u begu do 3.5 km pred kraj..

                1.HUSHOVD T.GRM 22h 50' 34"
                2.EVANS C.BMC 00' 01"
                3.SCHLECK F.LEO 00' 04"
                4.MILLAR D.GRM 00' 08"
                5.KLÖDEN A.RSH 00' 10"
                6.WIGGINS B.SKY 00' 10"
                7.THOMAS G.SKY 00' 12"
                8.HAGEN E.SKY 00' 12"
                9.FUGLSANG J.LEO 00' 12"
                10.SCHLECK A.LEO 00' 12"

                Sto se zute majice tice,sve je ostalo nepromenjeno,Husvod je prvi..

                Zelena majica:
                1.GILBERT P.OLO 144 Pts
                2.ROJAS J.MOV 143 Pts
                3.HUSHOVD T.GRM 112 Pts
                4.EVANS C.BMC 98 Pts
                5.CAVENDISH M.THR 94 Pts
                6.FARRAR T.GRM 76 Pts
                7.FEILLU R.VCD 73 Pts
                8.HAGEN E.SKY 51 Pts
                9.HINAULT S.ALM 48 Pts
                10.GREIPEL A.OLO 48 Pts
                CZ-JK-Elton John-Diva

                Comment


                • #53
                  Idemo Thor, samo skupljaj bodove!
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #54
                    Ovaj Malori me je odusevio,bice on opasan,inace on je svetski prvak na hronometru do 23god..
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • #55
                      Opet mrtvi pad... Wiggins izgleda slomio kljucnu kost... steta sto odustaje...
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • #56
                        Kakvo govno od etape, ja ne mogu da verujem... Vuku se 20 na sat, ravno ko kurac i na kraju ostanemo bez Wiggins-a i Horner-a, znaci jebeno neverovatno...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #57
                          I Vinokurov cini mi se zaostao,Lajphajmer isto.Mark CARE,ponovo fantasticno odradjeno

                          Sutra srednje brdska etapa,da konacno ona mrcina izgubi zutu majcu
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • #58
                            Mislim da je sada Rojas preuzeo zelenu majicu od Zilbera Razlika je neka 2 boda cini mi se..
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • #59
                              Mojne Thor-a da mi diras, ako neko nije mrcina to je on!
                              Decko na vecini onih najtezih brdskih etapa ide u beg kako bi skupio poene za zelenu majicu, ako to znaci da je mrcina ja ne znam...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #60
                                Vinokourov je na kraju uspeo da se vrati u glavnu grupu, cini mi se, tako da nije dobio zaostatak. Ali za Horner-a i Levi-a je posle danasnje etape i definitivno tour zavrsen, barem sto se generalnog plasmana tice...
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X