Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tour de France 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta sto Kontador i Sancez nisu izdrzali do kraja.. protracena etapa sto se tice vrha
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Jbg kratakje bio poslednji uspon za neki ozbiljniji napad. Ali stvarno se vidi koliko Contador hoce pobedu na ovom Turu. Ako nema prostora na usponu,aj da probamo na spustu. Stvarno svaka cast njemu i Sancezu. Jedini dvojica,za sada,koji se trkaju i pokusavaju da naprave razliku. Nadam se da ce Sancez sutra imati dobre noge tako da ce raditi zajedno na brutalnom zadnjem usponu.

      Comment


      • Jebem ti, nestade mi struje na 40 km do cilja majku mu i nevremenu.


        Sam i Alberto napali na zadnjem usponu?
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Napadao je Contador dva puta ali je mnogo kratak uspon bio nije uspeo da pocepa grupu. Ali zato su napali on i Sancez na spustu,napravili nekoliko sekundi ali ali su ih stigli na ravnom Evans,Andi,Frenk i ostali. Vokler je zbog jakog tempa na spustu uleteo u dvoriste privatne kuce i zajedno sa Basom izgubio jos nekih dvadesetak sekundi.

          Comment


          • Spust je bio cudesan.. kroz ono drvece i kontrast hladovine i sunca. Sreca samo pa je lik ostavio kapiju otvorenom inace bi bilo svasta

            Ovi momci su gladijatori
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Da ja bila zatvorena kapija Vokler bi je ''ofarbao'' u zuto!!

              Comment


              • Ma sta rade vise ova braca Schleck i ne zasluzuju pobedu od sada navijam za prave borce a ne pasivne vozace kao ova dvojica, idi bre samo se grupe drze, Contador car a o Voeckleru da ne pricam...
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Ma sta rade vise ova braca Schleck i ne zasluzuju pobedu od sada navijam za prave borce a ne pasivne vozace kao ova dvojica, idi bre samo se grupe drze, Contador car a o Voeckleru da ne pricam...
                  Pa stvarno brate,necu da pljujem mnogo,ali Njih dvojica se samo gledaju. Andi ce da usine vrat,samo gleda preko ramena gde je burazer,gde je Contador,gde je Evans. Ok budi ti oprezan,ali bre samo sto bi ameri rekli sisaju tocak(sucking weal--weal sucker) uopste ne napadaju. Videcemo sutra na planincinama sta ce da bude. Mislim da Alberto nece da ih ostavi na miru dok se ne odlepi dobro. Moze sutra da se desi i presvlacenje Voklera. Gotivim ga ali mislim da nece moci da izdrzi sutra.

                  Comment


                  • Originally posted by dovla82 View Post
                    Pa stvarno brate,necu da pljujem mnogo,ali Njih dvojica se samo gledaju. Andi ce da usine vrat,samo gleda preko ramena gde je burazer,gde je Contador,gde je Evans. Ok budi ti oprezan,ali bre samo sto bi ameri rekli sisaju tocak(sucking weal--weal sucker) uopste ne napadaju. Videcemo sutra na planincinama sta ce da bude. Mislim da Alberto nece da ih ostavi na miru dok se ne odlepi dobro. Moze sutra da se desi i presvlacenje Voklera. Gotivim ga ali mislim da nece moci da izdrzi sutra.
                    Voeckler je vec zasluzio postovanje, svaka cast za sve..... sutra bi voleo da Contador napdane i da ih ostavi daleko iza, moram priznati da sam pre navijao za El Pistolera ali onda taj doping skandal ili sta je sve bilo me je udaljilo tako da na ovom Touru i nisam imao favorita, navijao sam za uzbudljivu trku i nadao se da braca Schleck mogu nesto uraditi kad ono uzasss, voze kao babe.... ne bi mi bilo zao ni da Voeckler ostane u zutom ili cak da Sanchez krene...sve je moguce sutra pravi pakao.....Mada ni onaj Uran nije za potcenivanje....videcemo..
                    OFF: Avatar je zbog izgubljene opklade da ne pomisli neko nesto...
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Tur je, na zalost, upropascen vec na samom startu.. prakticno nisu ni krenuli a Alberto je imao 1:45 zaostatka za najvecim rivalom. U nogama je jos uvek osecao Djiro a sigurno je imao i psiholoski teret tako da nam je svima delovao veoma lose, mislio sam da su mu sanse male! Onda je postalo jasno da se malo oporavio i verovatno napravio neki plan kako bi prednost mogao da smanjuje, posto mu je etapa ponestajalo dok su se svi medjusobno gledali. Verovatno ni braca ne bi ovako vozila da su razlike u generalnom nekoliko sekundi, problem je sto ni oni sami verovatno nisu znali sta da rade ali opcija da ne rade nista nam ocigledno svima jako smeta

                      Juce fantasticno odradjen posao za Alberta u vlaznim uslovima gde je pokazao da je hrabriji i da braca nisu imala nikakav odgovor. Danas je mogao do jos koje sekunde da je kraj bio drugacije profilisan.. on i Sancez su ponovo pokazali da imaju *uda kao dinje

                      Ostaju jos tri dana gde se nadam da ce pokazati da je najveci biciklista danasnjice ali bice pakleno tesko, ne radi se samo o Endiju vec je tu i Evans koji jos uvek nije pokazao svoje mane.. nadam se da cemo ih videti vec sutra
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • I meni naravno smeta cela prica oko zabranjenih supstanci i razmisljao sam isto u tom pravcu,ok navijao sam za Contadora i to je to. Sada navijam za Evansa. Ali posle Gira,stvarno nisam mogao da verujem. Covek koji je ostavio Nibalija i Skarponija na 6,7 minuta. Nisu mu bili ni blizu. I nije samo sto je tolika razlika,nego koliko je covek bio jak u onim planincinama. Malo mi je krivo sto se tamo ispucao,jako je tesko da se u mesec i nesto dana dostigne vrhunac forme dva puta,ustvari nemoguce. I sad jos ovi pehovi,padovi i povreda kolena. Mislio sam da je gotov, ali covek evo ga vraca se,oporavilo mu se koleno,izdrzao je u Pirinejima i sad napad na Zutu majicu. I ono sto mi je posebno drago jeste sto je citst 100% i pokazuje svima od cega je napravljen. Bori se kao lav!! Idemo jedva cekam sutrasnju etapu. Imaju zadnji uspon nekih 30km i to Ekstra kategorije. Bice ludnica!! Sa punim planinama navijaca... Idemo EL PISTOLERO

                        Comment


                        • Ja mislim da ce Evans kao i prethodnih godina jednostavno puci na jednoj od etapa i da ce to biti to... Prethodnih godina je bilo zanimljivije, pa setite se samo te etape, na nekih 50-60km do cilja vec je sve bilo pocepano, a sad se i na zadnjem usponu samo gledaju i dolaze u velikim grupama.



                          EDIT: Btw, navijao sam za Contador-a kad se tek pojavio u Discovery-u, video sam ga kao Lance-ovog naslednika i one godine kad se klao sa Rasmussen-om sam bas, bas bio uz njega. Medjutim, zahvaljujuci nekim izjavama i postupcima to se potpuno promenilo, posebno nakon doping skandala, ali ove godine svakako pored Sam-a navijam za njega jer me ona dvojica opasno nerviraju.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Cepanja se moraju desiti jer niko nema idealnu poziciju.. Evans dobro zna sta mu se dogadja iz godine u godinu
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Pazi jos uvek nije bilo onih bas hardcore uspona. Bilo je u Pirinejima,ali Contador je tada samo gledao da odbije napade,koleno mu je bilo upaljeno. A sutra je vec druga prica kad naidju na drugi uspon ima vec sve da popuca zestoko. Imaju tri zida ispred sebe na etapi od 200 km gde je sve uzbrdo. Bice ludnica etapa.

                              Comment


                              • Al zato sutra 3 uspona Horse kategorije....bice tu sigurno napada na sve strane a mozda i konacno ova braca krenu agresivnije pa da gledamo pravu borbu....
                                Videcete vi kada Voeckler sutra bude u begu....covek je car
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X