Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mecevi pocinju u pola 3 po Kineskom vremenu,sto bi trebalo bit` nedje oko pola 9 po nasem.
    Odlican je bio zadnji mec Ronija i Dzada.Igrao je Roni fantasticno,pravio je fantasticne brejkove,5-3 je na kraju bilo za Ronija.Nadam se njihovom novom duelu,lijepo bi to bilo za gledanje...

    Comment


    • Megvajer je pobedio Ronija re-spotted crnom kuglom u poslednjem frejmu.. dakle, nije moglo biti tesnje. Roni je imao sigurno vodjstvo koje ispusta i gubi mec

      Posto je i Dzad izgubio turnir me vise ne zanima, mada bih voleo da pobedi Ebden
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Ja se uspavah jutros,samo sam poslednja dva frejma vidio
        Veoma interesantan mec Ronija i Stivena.Ocekivao sam pobjedu Ronija,ali je Megvajr bio perfektan.Nista od derbija u 1/2 finalu,Li je pobijedio Trampa sa 5-3,pa ni turnir nije vise zanimljiv ni za mene.
        Ipak,Roni je bio bolestan,pa je i cudo sto je do 1/4 finala dosao ;)

        Comment


        • Eh kakvi ste fanovi snookera kad odustajete od turnira cim vam omiljeni igraci ispadnu.
          Iskreno ocekivao sam da Stephen Lee pobedi Trumpa. Lee je u vrhunskoj formi i mogao bi da osvoji, mada ce mu naravno biti vrlo tesko protiv Maguire-a.
          Ebdon i Robertson su danas unistili zelju za zivotom svima u publici, mec im je trajao preko 4 sata, tolike takticke borbe i slabih brake-ova odavno nisam video. Eto Ebdon se opet nasao u zavrsnici turnira ali mislim da ce ga Ding pregaziti.
          Verujte bice odlicno finale ko god da prodje...
          sigpic

          Comment


          • Ne odgovaraju mi termini, morao sam na bedni posao bas jutros. Gledacu naravno i sutra ako nesto uhvatim ali Roni i Dzad su mi stvarno nesto posebno, zao mi je kad dodju na jedan mec od medjusobnog duela
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • @ Tony
              Ma rano su ovi mecevi,da su malo kasnije vjerovatno bih gledao.Ovaj prvi termin nema sanse da se budim,a drugi veoma cesto ispostujem
              Pobjeda Megvajra jutros protiv Lija,6-2. Malo sam nesto gledao,odlican je bio Stiven,nije dao nikakvu sansu Liju za iznenadjenje.Ide u finale zasluzeno,ceka boljeg iz meca Ding-Ebdon,koji pocinje za nekih 40-ak minuta.
              Mislim da ovo Stiven osvaja ko god mu bio protivnik u finalu,jer je Skot u fantasticnoj formi ;)

              Comment


              • Veoma duga prva sesija izmedju Ebdona i Megvajra,preko 2h i 30 minuta.Vodi Englez 4-1,veoma cesto igra defanzivno,dovodi Stivena u snuker pozicije,a Skot veoma lose igra,nije koncetrisan i u pravom trenutku je dosla pauza za njega,da se malo sabere.Trebali su odigrati mnogo vise frejmova,ali veoma dugo su potrajali dosadanji frejmovi.Piter uzima veoma duge pauze izmedju udaraca,a jednom je trazio toilet break tokom frejma i dobio ga je.
                Morace mnogo bolje Megvajr da odgovara na defanzivne udarce Ebdona,a i ne smije da pravi greske na lake kugle.
                Nastavak je za 20 minuta.

                Comment


                • Ebdon bas ubi svojom taktikom. Da sam na mjestu protivnika,vrisnuo bih u po frke na njega
                  Pretpostavljam da se bas tesko skoncentrisati na igru kada protivnik svaki svoj udarac izvodi preko 30 sekundi,cak i ako je potez najjednostavniji...
                  Ebdonovi mecevi su takvi,spori i dosadni,i ako upadnes u takav ritam,nema izlaza...bit ce zanimljivo vidjeti kako ce biti Stiven raspolozen u drugoj sesiji

                  Comment


                  • Nema sta, ubio ga je Piter jutros i umalo sam ponovo zaspao zbog njih. Stiven je poznat po mnogo eksplozivnijem i snukeru bez kalkulacija i jedva se odrzavao da ne pobaca one kugle nakon toliko taktiziranja protivnika

                    Sada je 6-3, i dalje velika prednost ali nije nedostizna
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Stiven se potpuno vratio, sada je 8-7 i polako preuzima konce igre.. nema Ebdon snage da ovo izgura do kraja, prosto nije navikao na ovakve situacije


                      Brejk Skota od 97 u 16. frejmu za 8-8, mislim da imamo pobednika turnira.. nije Piter uspeo da ga drzi u kandzama do kraja


                      9-9



                      Ebdon je uspeo, mislim da nisa m ne zna kako!! Cedili su se od pocetka pa sve do odlucujuceg 19. frejma, u kom je takodje vidjeno dosta preokreta. Na kraju, velika titula, sigurno mesto medju 32 najbolja i mesto u Premier Ligi

                      Svaka cast matori.. nakon 7 i po sati i u 1 ujutru po lokalnom vremenu
                      Last edited by ClayWarrior; 01-04-12, 17:47.
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • E ladno je Ebdon osvojio...
                        Prva sesija je bila katastrofa. Presporo su igrali, pogotovo Ebdon naravno, coveku treba minimum pola minuta za svaki udarac, a tek kad je safety u pitanju... Zaista je tesko uci u ritam protiv njega, odlican je takticar i ima strpljenja, i sto je najvaznije bilo u finalu, kad god je dobio priliku pravio je dobar brejk. Cak je 4 century-a napravio i time stigao do 300 u karijeri. Rekao bih i da je imao dosta srece Ebdon, cesto se desavalo da odigra los safety i izvuce se ili da promasi a ne ostavi nista Stivenu. Pogotovo je to bio par puta slucaj u finalnom frejmu, ali ipak ubacio je neke odlicne kugle Ebdon, imao dobre brejkove i na kraju pobeda.
                        Mec je bio mnogo bolji u drugoj sesiji, Maguire se vrhunski vratio, ali na kraju mu je nedostajalo malo srece.

                        Za 3 nedelje Svetsko Prvenstvo...
                        sigpic

                        Comment


                        • Ajde malo da ozivimo ovu temu, red je ipak se trenutno odrzava najveci dogadjaj ovog sporta u sezoni.
                          Higins je uspeo da se izvuce iz teske pozicije i posle zaostatka 8-6 uspeo je da trijumfije 9 -10 nad Venboom.
                          U sledecem kolu ce se sastati se Henrijem. Steta sto ih je zreb spojio ovako rano, a kuriozitet je da ova dvojica nikada ranije nisu igrali jedan protiv drugoga u Krusiblu.
                          Stiven Henri je fenomenalno zapoceo svoj 21. nastup u glavnom zrebu Svetskog sampionata. Trenutno vodi ubedljivih 8:1 i pritom je uspeo da zabelezi svoj 11. maksimalni brejk i izjednacio se sa Ronijem.

                          Besprekorno


                          Vecina meceva prve runde jos nije ni pocela. Trenutno igraju Robertson, Marfi i Megvajer koji igra protiv najmladjeg ucesnika Svetskog sampionata ikada 17godisnjeg Luke Brecela
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Pravi prvi century ove godine Roni na svetskom prvenstvu. Dobro igra za sada , samo da ne dozvoli da mu Ebdonova spora igra poremeti raspolozenje i da ne pogubi zivce.

                            Sad bas htedoh da npisem kako ce biti re-rack i to se i desilo.

                            Na drugom stolu igraju murphy i jones - nema puno taktiziranja obojica igraju napadacki i prilicno je neizvesno, niko nije imao prednost vecu od 2 frejma
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Dakle kakva je legenda Hendry, strasan igrac. Zao mi je sto ga nisam gledao u najboljim danima. Odavno nije igrao dobro kao protiv Binghama juce, jos i maximum covek napravi vec prvog dana turnira. Bice sigurno vrhunski mec izmedju njega i Higginsa u drugom kolu. Inace razocarao me Mark Allen, ispao u prvom kolu od Kineza Cao Yupenga, i jos je posle meca nazvao kineske igrace prevarantima. Kaze da misli da je Yupeng napravio faul, odigravsi "push shot" koji sudija nije primetio, a bilo bi u duhu igre da igrac sam prizna da je napravio faul sto Yupeng nije uradio. Takodje je optuzio Lianga Wenboa i Marca Fua da su to radili u proslosti. Lik nema dlake na jeziku...
                              Drago mi je da Ronnie igra ovako dobro, da nije dozvolio da ga iznervira Ebdon...
                              Jamie Jones odlicno igra, mogao bi da napravi iznenadjenje...
                              Last edited by Tony_G; 23-04-12, 17:47.
                              sigpic

                              Comment


                              • Uopste ove izjave nisu trebale ni Alenu ni Vilijamsu, nece se lako izvuci
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X