Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    naravno ima eon i svojih prednosti

    ali licno meni bi zasmetalo da prilkom premotavanja moram da "nabadam"

    Ja svasta premotavam i trke, i sad recimo trazim jedan sporan momenat, pa sta mislis kolko bi mi trebalo "ubosti" da ne vidim sliku? pogotovo ako hocu posle nekoliko dana vratiti a do tada sam zaboravio i gde su startovali

    film kad gledam kod reklama je isto od velike pomoci

    vesti kad gledam premotam ono sto me ne zanima
    Znam, to je jedan od nedostataka, ali za te neke specificne stvari uvek mozes preko kompa da premotavas, a tu mozes po 30" da vrtis i uhvatis bas kadar koji ti treba
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Znam, to je jedan od nedostataka, ali za te neke specificne stvari uvek mozes preko kompa da premotavas, a tu mozes po 30" da vrtis i uhvatis bas kadar koji ti treba
      znam da ga mogu imati i na kompu ali nije isto kad ja uvece legnem u krevet pa iz kreveta sve natenane pogledam ili da sedim ispred ekrana...

      ja eon sada mogu podesiti na kompu i imati sve kanale da premotavam. ali ja volim gledati na TV ono sto je na TV ;)
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Realno bas su zeznuli premotavanje na EON-u, ali nije da je sad bas toliko tesko, malo samo dok se naviknes, ja sad gadjam u 4 sekunde plus/minus.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
          Realno bas su zeznuli premotavanje na EON-u, ali nije da je sad bas toliko tesko, malo samo dok se naviknes, ja sad gadjam u 4 sekunde plus/minus.


          ja kako gadjam ko zna sta bi pogodio

          reci mi jel to premotavanje makar brze? na D3 je 30x maksimum. to mi je nekad sporo (na primer sad kad sam gledo UFC glavnu borbu moro sam sve premotati 2 i po sata cini mi se)
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Ma kakvi, presporo je, ne daj Bože da moraš da premotavaš nešto duže od sat vremena. Ima samo jednu brzinu.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ima jedan glupav bug na EON-u, cesto se desi da mi na nekim kanalima trazi parental control pin code. Recimo gledam History, iskljucim TV a ne i EON box i onda kad se vratim da gledam TV pise mi da unesem kod.

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by kljakav, ali živ View Post
                  Ma kakvi, presporo je, ne daj Bože da moraš da premotavaš nešto duže od sat vremena. Ima samo jednu brzinu.
                  jednu?! zezas
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Ode Uki opet u Banovice. Sta se sad desilo?
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Ode Uki opet u Banovice. Sta se sad desilo?
                      Los primer daje
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Los primer daje
                          Pa ti si pisao da ces castiti ruckom onog ko te vidi sa knjigom kako citas. Gde ces gori primer

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Ko je taj Sam Street..
                              Mora da je bot, iznosi lazne podatke za pljesku s kecapom..

                              Comment


                              • Originally posted by Lion View Post
                                Pa ti si pisao da ces castiti ruckom onog ko te vidi sa knjigom kako citas. Gde ces gori primer


                                ne vidis da covek psuje ko kocijas
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X