Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav smo mi narod - baš mi se ne sviđa kad se to koristi kao argument za nešto loše. Poznajem puno ljudi a siguran sam da niko-nikad nije dao ni dinara za neku taku glupost.

    Comment


    • 25k evra j dosta ljudi,a to je samo jedan mali deo..o sendvicarima, ravnozemljasima i ostalima..izbori najlepse odslikavaju..ormalno da ima nas pametnih i normalnih,ali manjina..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Kakav smo mi narod - baš mi se ne sviđa kad se to koristi kao argument za nešto loše. Poznajem puno ljudi a siguran sam da niko-nikad nije dao ni dinara za neku taku glupost.
        Eeee pa ne oslikava svest naroda valjda samo da li daje novac za propalitet neki belosvetski ili ne.
        Meni je to samo jedna kap. A ovo sta trpimo i zivimo svaki dan je sustina svega i to zapravo odrazava nasu svast. Svinjarija na sve strane, retko da ces da cujes za nesto dobro, pohvalno, pametno. To negde nestalo bogami.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Na ovim pinkovim kanalima ne vredi ni pogledati film. Juce sam gledao 'Rat svetova' sa Tom Kruzom a reklame svaki cas
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • "Oko sokolovo" ne vidi baš uvek i baš sve....[emoji848]

            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Rasta dobio nanogicu,opasno su ga kaznili,ovde izgleda samo pravo maca postoji za kriminalce koji su dosli do miliona.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Rasta dobio nanogicu,opasno su ga kaznili,ovde izgleda samo pravo maca postoji za kriminalce koji su dosli do miliona.
                Ko je pa taj ?
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Neki diler droge,nasli mu kilo koje cega, Veljin auto za likvidacije,dovoljno za nanogicu,verovatno i izvinjenje sto su mu to nasli.

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Ko je pa taj ?
                      Rasta "pevac"

                      Inace zalostno je gledati kako se pati nase sudstvo, taj isti Rasta ulazi i izlazi na sluzbeni ulaz suda, sto obicnom coveku nije dozvoljeno. Srpska baka naravno parkira na parkingu sudam istom onom parkingu na kojem nema mesta za zaposlene u sudu, ali za nju mora da se nadje.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Rasta "pevac"
                        Uplaših se, jer jedini Rasta kojeg ja znam je:



                        ...a ne znam ga kao takvog i lično se znamo....
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Pokvari se gondola na Kopu za koju se iskeširalo brdo naših para.

                          Nije bila u funkciji ni mesec dana.

                          Mašala.

                          A 'vamo hoćemo da se bacimo na pravljenje vakcina.

                          Ma važi...

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • A sto pisete uopste o tim idiotima, mene vise brine Djokovic i njegovo slikanje sa Vesicem. I sta ce njemu to?
                            To mene vise brine nego ti neki retardi o kojima pisete. Covek koji je toliko mocan i toliko bogat, sa takvim statusom u drustvu. To je meni znak da se ovde nikada nista nece promeniti, jedini izlaz nam je da odemo odavde.
                            Zato sto svi cute i gledaju svoje interese i dok ih nesto licno ne pogadja, njima je super. I onda ide da snima emisije gde prica kako je on imao tesko detinjstvo jadan, i kako je morao u podrumu da provodi dane pa evo usracu se. I posle toga ode da se slika sa ovima koji su nas doveli do bombardovanja, i zbog kojih mu roditelji i braca nisu umalo ostali na ulici, a to bi im se desilo da on nije uspeo. Sad koliko je to licemerno, da ti sada podrzavas i slikas se sa unistiteljima zivota mnoge dece po Srbiji. Jebes ti sve tvoje uspehe, kad odes kod Vesica na kavu da se ispricas sa njim.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Jeste bas mu Vesic falio da piju kafu
                              Pa Beograd odrzao njemu u cast ono sve po gradu, sta je trebao da radi, da se pravi bleasav i sedi kod kuce?
                              Ajde ne preterujte.
                              Jbg protokol, kao kada je odneo u KBC skener a onaj bandit drSmrt dosao da se.slika, pa mnogi opeli po Novaku. Svasta.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pa on moze da radi sta hoce, moze da napravi protokol kako njemu odgovara, kakav Vesic i drsmrt. On ako bi nesto rekao protiv njih, a nece nikada. Oni bi odmah pali bar za 20% na izborima.

                                Mozemo mi da se pravimo ludi, ali ako bi se on ovde posle karijere bavio politikom, on bi bio u SNSu. Prosto to je tako, kad je bilo ovih rasistickih ispada po Americi, on se oglasavao, kad su tukli demonstrante po BGu, nigde ga nije bilo, ni reci. Prosto on je SNSov covek, i to cete videti kad zavrsi karijeru i vrati se ovde. Mozes ti da ga volis i branis koliko hoces, to su cinjenice. A neko sa takvim statusom, koji je bukvalno Srbin broj jedan, mora da digne glas i nesto kaze, on nema pravo da cuti. Mada realno bole ga uvo za Srbiju, i to mogu i da razumem, sta je njemu dala Srbija? Nista, ali ne mogu da razumem slikanja i ove prijeme kod ovih.

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X