Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko emocija, koliko ljudi,koliko kulture....ovoliko Novosadjana nije dugo bila na jednom mestu. Silueta na tvrdjavi, baloni, ljubav i dostojan oprostaj nas Novosadjana od Djoleta koji istina nije bio samo nas...ali je iz naseg grada. Velicanstven dogadjaj dostojan jednog Djoleta Balasevica i siguran sam da je on ponosan na ovo. Cas kulture za ostale gradove u Srbiji i okruzenju...nevidjeni dostojan oprostaj takve velicine. Bio sam odmah pored Boskica jedan od malo dodjosa koje sam primetio...Novi Sad je veceras bio u svom punom sjaju, nismo dzaba evropska prestonica kulture...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Sad je N1 kriv i najveorvatnije opozicija koja je na marginama, a ne vlast koja sve drzi
      tebe su obradili, cim tvrdis da su svi isti
      Ovo je blago receno uvreda za Sandua. Ne znam otkud ti pravo Bojana da ovako odmah kvalifikujus ljude, bez osnova ikakvog.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Koliko emocija, koliko ljudi,koliko kulture....ovoliko Novosadjana nije dugo bila na jednom mestu. Silueta na tvrdjavi, baloni, ljubav i dostojan oprostaj nas Novosadjana od Djoleta koji istina nije bio samo nas...ali je iz naseg grada. Velicanstven dogadjaj dostojan jednog Djoleta Balasevica i siguran sam da je on ponosan na ovo. Cas kulture za ostale gradove u Srbiji i okruzenju...nevidjeni dostojan oprostaj takve velicine. Bio sam odmah pored Boskica jedan od malo dodjosa koje sam primetio...Novi Sad je veceras bio u svom punom sjaju, nismo dzaba evropska prestonica kulture...
        Cisto da se zna da je Boskic iz Arilja!
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by ognjen View Post
          Ovo je blago receno uvreda za Sandua. Ne znam otkud ti pravo Bojana da ovako odmah kvalifikujus ljude, bez osnova ikakvog.
          A sta si ti njemu?
          A ja njega znam dovoljno dugo, da mogu tako nesto da mu kazem
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by gomila nesklada View Post
            Cisto da se zna da je Boskic iz Arilja!
            Znao sam da mu nesto fali

            Svaka cast, imali ste predstavnika
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              A sta si ti njemu?
              A ja njega znam dovoljno dugo, da mogu tako nesto da mu kazem
              Nisam mu nista ali kakve to veze ima.

              Comment


              • Prvi put gledam ovu Poteru na RTSu, koliko je ovo amaterski u odnosu na Hrvatsku


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by forum1nick View Post
                  Ono koji su kritikovali sahrane Amfilohija i Irineja ne oglašavaju se po pitanju okupljanja ovih dana. Dvostruki standardi na max...
                  Upravo sam na ovo mislio, ne na spomenik ili nesto drugo.
                  Tad su ljudi takodje isli srcem, a pljuvalo se masovno, a i izvestavanje pojedinih medija i prica o tome u nekim emisijama je bila......................

                  Cak i da uzmemo sva okupljanja koja su se desila tokom korone, a koja su isti ljudi kritikovali, sad odjednom nastao muk, eventualno se stidljivo provuce neko "ipak....mozda nije trebalo ovako". Da li je srcem, glavom ili sendvicem, najmanje je bitno, jer masovno okupljanje je u svim slucajevima upravo to - masovno okupljanje, koje su isti ovi ljudi do juce pljuvali/kritikovali.

                  Da lepo kazu "pogresili smo, sad razumemo zasto su se ljudi okupili tad i tad, da ih je srce ponelo, imali su zelju, ispadamo licemeri bla bla bla", ali ne, lakse je govoriti kako nesto nije isto, da ne moze da se poredi, kako to ima veze sa nekakvom srBskom stokom i slicno.
                  Last edited by Mr. Wolf; 22-02-21, 21:46.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Naravno da je ova masa u sred pandemije pogresna. Ali kako je kontrolisati ili kako usmeriti tu potrebu ljudi da nekako ozale javno?

                    Mnogi to rade kod svojih kuca, al eto mnogi sa maskama, mnogi bez imaju potrebu za ovakvim nacinom, sad da je isto nije, da je slicno jeste, jer su iste ili slicne posledice, ali je u svakom slucaju smrt ovakve velicine nije isto sto i predizborna kampanja, utakmica, skijanje, otvaranje spomenika....
                    Uostalom neodgovoran je narod na svim kontinentima, u svim u drzavama i tu pomoci nema.

                    Bila drugarica i kaze da nije bilo bas previse tiskanja u masi, kao sto izgleda na tvu, ali da mnogi nisu nosili masle.
                    Besmisao je utolilo veca sto zalimo i placemo tri dana za covekom koji je umro od posledica zarazne bolesti, a kojoj gomila hrli u susret.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ali celivanje odra zarazenih mrtvih svestenika, bas nema nikakve veze sa ovom pricom. Dakle nije isto.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nisam zavrsila prvi post, velecanstveno se Novosadjani oprostili od njega, a za nepromisljenost nek im bog pomogne.
                        Mi i jesmo takvi, o posledicama uvek mislimo posle svega.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Lizanje kasike, ljubljenje istog stakla svakako nije preporuciljivo...Novi Sad se mora oduziti Djoletui ovo je bilo velicanstveno...Spomenik se nije morao sad otvarati, kao ni gondola...a i lizanje iste kasike je zarazno i bez Covid-19..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ali celivanje odra zarazenih mrtvih svestenika, bas nema nikakve veze sa ovom pricom. Dakle nije isto.
                            Ako je vjerovati onome što nam o koroni kazuje recimo N1, a bogami i RTS, onda je ovo zanemarivo...
                            Identična je sutuacija. Okupljanje, a virus razliku ne pravi, ali žeton Nov1nari je očigledno prave.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Nisam zavrsila prvi post, velecanstveno se Novosadjani oprostili od njega, a za nepromisljenost nek im bog pomogne.
                              Mi i jesmo takvi, o posledicama uvek mislimo posle svega.
                              Za razliku od ostalih ovdje, da tako kažem, opoziciono nastrojenih pošteno pišeš.

                              Masovno okupljanje je masovno okupljanje, kakav god motiv bio za izlazak. Sahrana sveštenih lica je i rizičnija zbog tog cjelivanja i to stoji isto.

                              Lošmi koliko god ti lizanje kašike bilo nenormalno ne znam šta se postiže tim konstantnim podjebavanjem. Stalna priča o podijeljenosti među ljudima a kad treba pokušati shvatiti drugačijeg tu nastaje razdor veći. Je*o tu uskost pogleda i razmišljanja.

                              Comment


                              • A ovde ima i SNS simpatizera? To su sigurno ovi sto im se svideo film ovaj sto je Vucko odobrio.



                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X