Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    nevjerojatno
    nevjerovatno znaci najverovatnije ili neverovatno

    pa ta ni srpski ne zna
    Wizard

    Comment




    • nevjerojatno
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • https://www.reddit.com/r/serbia/comm...m_source=share

        danas je svetski dan borbe protiv kancera, ova mapa je tužna i zabrinjavajuća.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Bog te mazo....

          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Nesto sam razmisljao,je li opasno drzat kupus kiseli u plasticnu burad?
            Ona kiselina nagriza tu plastiku,oslobadjaju se te cestice mikroplastike i odu u kupus.To je horor scenario koji mi se vrti u glavi.
            I onda mi to jedemo.

            Comment


            • Originally posted by E1_PG View Post
              Nesto sam razmisljao,je li opasno drzat kupus kiseli u plasticnu burad?
              Ona kiselina nagriza tu plastiku,oslobadjaju se te cestice mikroplastike i odu u kupus.To je horor scenario koji mi se vrti u glavi.
              I onda mi to jedemo.
              Ceo život baba i deda držali u plastici. Posle keva i ćale. Danas ja. Tako da ako je štetno jbg sad je kasno za promene.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

              Comment


              • ako neko ne zna ovaj moj avatar je anti-reklama za coca-colu

                coca-cola je u pocetku sadrzala kokain odatle i "coca". prestao sam je piti pre nekoliko godina jer se nisam mogao zadrzati samo na jednoj casi (kolko sme). naravno ne sadrzi sad kokain ali nije zdrava u prekomernim kolicinama

                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Ceo život baba i deda držali u plastici. Posle keva i ćale. Danas ja. Tako da ako je štetno jbg sad je kasno za promene.

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                  A reko da nema neki hemičar odje da mi razjasni ovu dilemu.
                  Opet racunam ako toliko naroda radi na taj nacin decenijama nasao bi se neko da upozori na to.
                  Ono plastika na povisenim temperaturama otpusta razne otrove,i recimo zgrozim se kad vidim da u one narodne kuhinje sipaju ljudima vruci pasulj ili grasak u kantice od kremića i neke takve posude.

                  Comment


                  • Originally posted by nezainteresovan View Post
                    https://www.reddit.com/r/serbia/comm...m_source=share

                    danas je svetski dan borbe protiv kancera, ova mapa je tužna i zabrinjavajuća.
                    Sta je tu tuzno? Pa jel bila skoro ovde neka rasprava oko Toyo-a, kad je Piksi navodno doveo Japanskog giganta. Vecina ljudi ovde na forumu to podrzala.
                    Mi nemamo nikakvu svest o tome, mi smo toliko zagadili ovu nasu zemlju, da nam 200godina ne bi bilo dovoljno da se stvari vrate u normalu.
                    Beograd nece imati vodu za pice uskoro, ako prodje ovaj rudnik kod Loznice. A koliko vidim prolaze im i MHE, one cevi sto su kopali letos, ponovo se vracaju u funkciju. A onaj starosedelac, Desimir do guse u prijavama i dugovima, zaglavice u zatvor samo zato sto je hteo da sacuva reku od koje mu zavisi zivot.
                    EPS najveci zagadjivac vazduha u evropi, tu cemo isto placati penale mi iz naseg dzepa.
                    Ali ono pa sta, sve im prolazi.
                    Verovatno ovde ima udela i ono bombardovanje, ali sve sto smo radili nakon toga je suprotno zdravom razumu i zato se nalazimo tu gde smo, i zaista mi nije jasno sto se mi plasimo virusa. Mi bi morali maske da nosimo i bez virusa, ali mnogo bolje maske koje stite od mnogo sitnijih cestica.

                    Nista ovde nije tuzno, sve ovo zasluzujemo.

                    Danska je za 20god, sve reke i otpadne vode regulisala. Tako da je sada kupanje dozvoljeno u svim vodama, u smislu da su sve reke/jezera/kanali hemijski provereni i cisti za boravak u njima i kupanje. Ali bitno da dizemo mi mostove sa pilonom od 500m, i jebenog Nemanju. Bolestan narod, ozbiljna bolest.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    Last edited by Brian McShtull; 05-02-21, 14:45.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by E1_PG View Post
                      Nesto sam razmisljao,je li opasno drzat kupus kiseli u plasticnu burad?
                      Ona kiselina nagriza tu plastiku,oslobadjaju se te cestice mikroplastike i odu u kupus.To je horor scenario koji mi se vrti u glavi.
                      I onda mi to jedemo.
                      Ne bi trebalo da imas problema jer je ta plastika predvidjena za takvu namjenu. Sada jedino je pitanje ovi sto to prodaju da li se bave mutnim radnjama pa nabavljaju i prodaju robu van standarda.

                      Mada mislim da se zezas i da je ovo ironija neka kada su tvoji postovi u pitanju ali nema veze.

                      Comment


                      • Originally posted by E1_PG View Post
                        Nesto sam razmisljao,je li opasno drzat kupus kiseli u plasticnu burad?
                        Ona kiselina nagriza tu plastiku,oslobadjaju se te cestice mikroplastike i odu u kupus.To je horor scenario koji mi se vrti u glavi.
                        I onda mi to jedemo.
                        Opasno.. I taj kupus ostavi za prasad. Samo mesine.

                        Comment


                        • https://www.latimes.com/entertainmen...t-drama-serbia
                          Fascist Croatia under the terror-driven Ustase government was indeed a nightmarish puppet regime of the Axis powers, and its massive Jasenovac complex of camps was one more hell on Earth for Jews. But what director Peter Antonijević’s epic of barbarism and sentimentality wants to drive home is that the annihilation of ethnic Serbs was the real focus, and that children got their own camp.
                          Je bo te.

                          Ostavicu samo ovo ovde.....

                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Valjda će uskoro moći da se odgleda film. Dobri glumci su u njemu i uložen je poveći novac koliko znam, vjerujem da je dobar (mada ide priča sa svih strana a skoro niko ga nije ni pogledao, sa sve ocjenama na imdb). Mada ja ni 'Dnevnik Diane Budisavljević' još nisam pogledao a izašao je prije nekog vremena.

                            Ta sa Tvitera je ismijavala Srebrenicu nešto skoro, nije bolja od lika koji je pisao ovaj tekst, džaba morališe.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Valjda će uskoro moći da se odgleda film. Dobri glumci su u njemu i uložen je poveći novac koliko znam, vjerujem da je dobar (mada ide priča sa svih strana a skoro niko ga nije ni pogledao, sa sve ocjenama na imdb). Mada ja ni 'Dnevnik Diane Budisavljević' još nisam pogledao a izašao je prije nekog vremena.

                              Ta sa Tvitera je ismijavala Srebrenicu nešto skoro, nije bolja od lika koji je pisao ovaj tekst, džaba morališe.
                              Bolje odgledaj dokumentarac o predstavi Aleksandra Zec 'Srbenka'. Davno nisam gledao bolji dokumentarac, bas su pokidali i Frljic i Slijepcevic.

                              Ovaj film koji smo poslali kao kontra Bosanskom filmu o Srebrenici, sumnjam da ista vredi iako je prica vazna. A dnevnik ipak ima neku tezinu, zato sto su ga radili Hrvati. Ali opet nismo mi ciljna grupa ovih filmova, i nije poenta da ih mi gledamo.


                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              Last edited by Brian McShtull; 06-02-21, 00:42.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X