Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja lose drustvo ?!?!





    A nekako mi jos losije izgleda da samo izbacim taj deo

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Ja bih dao Slejvari da mi ebe devojku sa drugarima u gangbangu.

      Marić se pokvario, upao u loše društvo mene i Madrida.
      HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, ja bih mu prosledio da sam u vezi sa nekom pankerkom.

      Neka sam, niste svakako losije drustvo od ovog sa kojim sam skoro raskrstio. Samo nek smo mladi i besni, treba da budemo iracionalni u necem drugom a ne ko ove moje dileje da trose iracionalnost na pogresne stvari i gube energiju.

      Tako da imam dobar predosecaj. Jos kad bi se Slejvara doselio, milina.

      Comment


      • Slejvara kad bi se doselio pomrli bi ko EKV

        Comment


        • Ti i madrid bi ekspresno otisli.

          Comment





          • Žemo loma za idiote i ovce

            Comment


            • Originally posted by powerslave View Post
              Đe si brate moj! I dalje se koprcam Igram po malo FFIX i Crvice u zadnje vrijeme. A citam svaki dan, tacno mi oci ispadose Sta ima novo kod tebe?


              Vidi kako kruze lesinari oko Larise Larisa je mnogo lijepo ime. Ja sam prosle godine nesto kratko izlazio sa jednom Larisom... Da sam imao ista u glavi ne bih je pustio da ode. Visoka, mrsava, plava, plave oci... jos doktorica... kuku meni, kakva sam ja budala Imala je malo vece usi ali su joj nekako stajale savrseno. Meni je izgledala kao princeza svih vilenjaka... a drugovi su me zajebavali da izgleda kao Legolas
              Nista, odmaram, cekam novi komp. Moguce da krenem Baldurs novi da igram. Videcemo
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Larisa View Post

                Inače, i ja sam dugo navijala za Barsu, jedan jedini, najveći me dugo držao u transu, etapa Messi-Guardiola je bila nenadebiva, a sad kako više ni Leo neće da ostane, postala sam fudbalsko siroče


                Bila su ovo sjajna vremena

                Bio sam duzan da ti odgovorim na ovaj deo. Nadam se da za pocetak nisi zavisna od sportskih uspeha kao i da uspehe iz proslosti mogu da ti budu osnova za tvoj dalji razvoj i izvor inspiracije. Ako budes tako razmisljala, na konju si. Uz to gledaj da budes dosledna koliko mozes. Nije sve u broju titula, kada barem ovako posmatras neku personu i za koga navija, mozes lako da zakljucis da li ti je drago zbog nje ili nije sto je njena ekipa dosla do titule. Da ne bude sve tako crno. U nekom trenutku svi treba da trazimo pozitivne inspiracije i da gledamo dalje od sporta. Mene je to forum naucio iako je trebalo par godina.

                Meni je iz danasnje perspektive drago sto sam uspeo da povezem Ronaldinjove uspehe u Barsi, zatim poslednjih 7 SAFovih godina u Junajtedu i sada sto sam video tri titule NE iako su mi i dve bile dovoljne, a pocelo je bas bolno po mene kad sam krenuo da pratim NFL.

                Comment


                • Kako me boli glava, majku li joj j*bem...

                  Comment


                  • Dodji u Beograd da razbijes novoformirani bend.

                    Ima vas Crnogoraca puno, osecaces se kao kod kuce.

                    Comment


                    • Originally posted by Larisa View Post
                      Ne postoji odgovor na to pitanje, nije pravilno formulisano

                      Inače, i ja sam dugo navijala za Barsu, jedan jedini, najveći me dugo držao u transu, etapa Messi-Guardiola je bila nenadebiva, a sad kako više ni Leo neće da ostane, postala sam fudbalsko siroče


                      Bila su ovo sjajna vremena

                      Evo ti za nov avatar (to ti sledi, ako se ikad budemo kladili u avatar)



                      Oprosticemo, niko nije kriv sto je na stranputici bio
                      Last edited by colchonero; 25-10-20, 11:57.

                      Comment


                      • Nadam se da se ovaj glupi sat vise nikada nece pomerati
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Ko je oterao Laru da cujem
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            Nadam se da se ovaj glupi sat vise nikada nece pomerati
                            Daj jos jednom da se pomeri brt, nemoj leti da svice u 3, a da budemo bez sunca u 19:30

                            Comment


                            • Ne daj se dusmanima, Urke

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                Nadam se da se ovaj glupi sat vise nikada nece pomerati
                                Ukida se od 2021.

                                Zemlje koje planiraju da zauvek ostanu na letnjem računanju vremena trebalo bi da pomere kazaljke poslednji put u martu 2021, a one koje odaberu zimsko računanje vremena podesiće svoje satove poslednji put u oktobru 2021. godine.

                                Nadam se da ćemo mi izabrati ljetno računanje vremena, juče pade mrak u 17h, bezveze skroz. A tek još malo u 4 popodne kad se smrači -.-

                                Comment

                                Working...
                                X