Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemo novi krug



    Koliko sam razumela rekla mu je ako ikada cuje da je neku silovao, izaci ce sa tim u javnost.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Daleko bilo šta se desilo njoj (mislim na saobraćajku) ali kad se setim onih glupih njenih seminara... Generalno ne razumem ljude koji misle da je samo njihov pogled na svet ispravan i forsiraju ne bitno da li o Bogu, načinu ishrane, života...

      Da li je silovao ili ne ne znam niti se to može dokazati ali Lečić je na promociji čitao Lauševu knjigu a ovaj silovao njegovu prijateljicu? Nekako mi te priče nisam nikom rekla a onda daš sve u javnost ne piju vodu.

      Ako je silovao zna se kako mu treba suditi, ako je i ovo propaganda onda ovaj svet definitivno odlazi u pogrešnom smeru.
      sigpic
      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

      Comment


      • Silovatelj ima inace obzira prema necijim prijateljicama. I kada je citao? Knjiga je izasla mnoogo kasnije, kakve to veze ima.

        Ona je psiholog sada, u Australiji i sigurno ima pametnija posla nego sa ovim likom da se bakce eto tek tako posle toliko decenija.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nema on obzira prema prijateljici ali mi je nejasno da prijateljica ne ispriča prijatelju nikada da je taj njegov prijatelj monstrum koji ju je silovao.

          Očigedno se sa Mikom, Kockicom i Lečićem otvara pandorina kutija ali kasno.

          sigpic
          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

          Comment


          • Imala je 18 godina, skoro dete, a kad dodamo onu strasnu nesrecu na to posle samo tri godine... pa kako iko moze daq kaze...e sto nisi rekla:
            -ranije
            -nekome
            -najboljem prijatelju


            Mislim stvarno!

            Kako iko moze da zna kako se jedna zrtva oseca, sta joj je u glavi i kakvu je to traumu izazvalo???
            Opet iste stvari ovde prolazimo -.-

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Izvini ali ćutati 40 godina da je neko silovatelj i dopustiti da za tih 40 godina siluje još 20, 50, 100 devojaka zar nije malo sebično? A nije baš ni hrišćanski. Ne osuđujem nju, kao što ne osuđujem ni njega ali ona ne može da dokaže silovanje sada. Šta ako se dokaže da je on nevin? Ne postoji ta mogućnost? Ne znam, recimo neuzvraćena ljubav, patnja godinama, osveta sada... Kažem ako je kriv suditi mu, ali nekako smo postali baš laki na tome da osudimo nekog bez jednog jedinog dokaza. Njihova reč protiv njegove i ništa više.
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment



              • "Opraštam ti”, rekla sam mu tada, pre četrdeset godina. “Opraštam, ali ne zaboravljam. Ti nikada nećeš shvatiti bol koji si mi naneo. Mnogostruki bol. Ako ikada čujem da si ikome naneo sličnu bol, svima ću reći šta se desilo.”
                Ja sam svoju reč održala.
                Branislav Lečić izgleda nije.
                Meni su drazi likovi koji otvoreno staju na njegovu stranu, nego ovo
                Ne osudjujes je...ALI...
                Vec sam imala rasprave ovde sa slicnim stavovima i stvarno nemam snage dalje, niti da se ponavljam.
                Samo ko ste bre vi da znate kako se zrtva oseca, sta je sve prezivela i sa cime se sve sve borila??

                I sad nije problem sto je monstrum silovao OPET, nego sto se ona tek sada oglasila.
                Cuj sebicno, nije hriscanski...
                E stvarno covek moze svasta da procita.
                Tesko licemerje i relativizovanje ovih uzasnih zlocina. Srecom, stvarno srecom ima muskaraca koji ne razmisljaju tako, inace bih se bas, bas zabrinula.

                Ako ne moze da se dokaze da je silovao, ne moze ni da je nevin.
                I da, ja nisam sud, ni sudija, niti drzavni organ, na njima je da dokazuju, a za mene koja je volontirala u trauma centru i videla nevidjene svinjarije svakave vrste nasilja i zlocina nad zenama i za mene kao zenu koja je dozivela svakakve bljuvotine u ovoj zatucanoj sredini, da on je kriv. Kraj.




                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ja da sudim ne mogu nikom jer ja nisam Bog.

                  Ono što mogu jeste da i na osnovu nečijeg mišljenja procenim kakav je neko čovek.

                  Kada sam čuo ono šta je Lečić govorio u telefonskom razgovoru, zaključio sam da se radi o poremećenom idiotu.
                  Last edited by Karamazov; 08-04-21, 10:00.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post


                    Meni su drazi likovi koji otvoreno staju na njegovu stranu, nego ovo
                    Ne osudjujes je...ALI...
                    Vec sam imala rasprave ovde sa slicnim stavovima i stvarno nemam snage dalje, niti da se ponavljam.
                    Samo ko ste bre vi da znate kako se zrtva oseca, sta je sve prezivela i sa cime se sve sve borila??

                    I sad nije problem sto je monstrum silovao OPET, nego sto se ona tek sada oglasila.
                    Cuj sebicno, nije hriscanski...
                    E stvarno covek moze svasta da procita.
                    Tesko licemerje i relativizovanje ovih uzasnih zlocina. Srecom, stvarno srecom ima muskaraca koji ne razmisljaju tako, inace bih se bas, bas zabrinula.

                    Ako ne moze da se dokaze da je silovao, ne moze ni da je nevin.
                    I da, ja nisam sud, ni sudija, niti drzavni organ, na njima je da dokazuju, a za mene koja je volontirala u trauma centru i videla nevidjene svinjarije svakave vrste nasilja i zlocina nad zenama i za mene kao zenu koja je dozivela svakakve bljuvotine u ovoj zatucanoj sredini, da on je kriv. Kraj.



                    Da, pošto u ovoj zatucanoj zemlji nikada nije bilo nasilja i zločina nad muškarcima. I muškarci me doživljavaju nikalve neprijatnosti od strane ova pola. Pedofilija nad dečacima nije u ništa manjem procentu nego nad devojčicama.

                    Nije ovde uopšte poenta što je on muškarac, isto bih mislio i da je on optužio neku ženu da ga je silovala. Šta imam ja da stajem na nečiju stranu kada je u pitanju nešto što se ne može dokazati?

                    Ok, za tebe je kriv jer je neko negde rekao da je on silovao, nadam se iskreno da nikada nećeš doći u situaciju da te neko za bilo šta optuži a da se neko nađe i govori ona je kriva, žena je.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment




                    • Originally posted by Busby View Post

                      Da, pošto u ovoj zatucanoj zemlji nikada nije bilo nasilja i zločina nad muškarcima. I muškarci me doživljavaju nikalve neprijatnosti od strane ova pola. Pedofilija nad dečacima nije u ništa manjem procentu nego nad devojčicama.

                      Nije ovde uopšte poenta što je on muškarac, isto bih mislio i da je on optužio neku ženu da ga je silovala. Šta imam ja da stajem na nečiju stranu kada je u pitanju nešto što se ne može dokazati?

                      Ok, za tebe je kriv jer je neko negde rekao da je on silovao, nadam se iskreno da nikada nećeš doći u situaciju da te neko za bilo šta optuži a da se neko nađe i govori ona je kriva, žena je.
                      Toliko se puta ponavljaju ovde iste stvari, i objasni se sve i opet neko ovako nesto napise.

                      Niko ne kaze da nije bilo zlocina nad Muskarcima, ali u 99,9% slucajeva muskarci su ti koji vrse zlocin. Ja jos nisam cuo da neka zena siluje muskarca, ili da ga na silu tera na nesto protiv njegove volje. Sto se tice pedofilije i tu su vrsitelji zlocina u 99,9% muskarci.
                      Ako posle onog snimka neko idalje misli da je Lecic nevin, nema njemu pomoci. A vidim da je to ovde dobar deo forumasa, nema ni nasem drustvu pomoci, ovde je normalna stvar da se zena maltretira. Zato i idu ovakvi postovi.

                      Svako malo ovde iskoci neki novi borac za muska prava.



                      Last edited by Brian McShtull; 08-04-21, 10:58.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Kakva muška prava? Gde sam ja rekao da žene vrše nasilje, i o toj pedofiliji kada sam pisao mislio sam na muškarce. I napisao da doživljavaju neprijatnosti od oba pola, pol nije bitan.

                        Vaš problem i jeste što sve gledate iz muško/ženskog ugla. Za mene je potpuno isto da li je žrtva muško ili žensko.

                        I ženu može neko nevinu da optuži za krađu, laž, pedofiliju a ja bih i dalje bio neutralan dok se ne dokaže da je ta žena kriva.

                        Najlakše je osuditi pa tragati za pravdom....
                        Last edited by Busby; 08-04-21, 11:10.
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Bolesnika čeka doživotna. Nadam se da će mu u zatvoru često ispadati sapun.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Iz kog ugla da gledamo? Lepo je sto ti pises ovde neke bajke, i to sto bi ti voleo. Realnost je da su muskarci zlocinci, a zene zrtve. I to mozes da vidis na svakom koraku, izadji malo prosetaj.
                            Cuj zena silovala muskarca, ma idi bre...

                            I nemoj da mesas laz, kradju i ostale zlocine sa seksualnim nasiljem i silovanjem, u kome su iskljucivo muskarci zlocinci.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk


                            Last edited by Brian McShtull; 08-04-21, 11:29.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Evo klasičnog spina i opet odnos žena/muškarac. Gde sam ja rekao da žena siluje muškarca? Svašta.
                              sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment



                              • Originally posted by Busby View Post
                                Nije ovde uopšte poenta što je on muškarac, isto bih mislio i da je on optužio neku ženu da ga je silovala.
                                Samim tim sto hoces da odvojis seksualno nasilje i silovanje od cinjenice da su muskarci zlocinci, ti kazes da i zene mogu biti silovatelji. Prosto si to napisao ne mozda direktno, ali to se da zakljuciti iz prethodnog.
                                Ja bih voleo da mogu drugacije da gledam na ovakve stvari, ali prosto to je realnost u kojoj zivimo.


                                Last edited by Brian McShtull; 08-04-21, 11:39.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X