Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle koliko su uradio proveru? Koliko je proslo od revakcine?

    BorisUnited99 mislim da je kod njih 2200 dinara ta analiza
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Cena 2300...posle 34-35 dana.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Zavisi od metoda i broj Ja sam imao 29,ne znam kako se zove metoda,u laboratoriji su rekli da su imali dva preko 30
        Wizard

        Comment


        • Vakcinisao se danas, Pfizer BioNTech vakcina.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Bravo za nebeski serpski narod...jebes zdravlje, daj popust za fashion friends i 3k dinara i mozes mu staviti motiku u dupe ne vakcinu protiv virusa.

              Nebeski narod sa slavnom istoriju koja staje u film Kosovski Boj..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ja u prolazu....da se zahvalim antivakserima za 3000 RSD....😷

                Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Antivakseri su glupi ali baš i rizikuju ono najdragocenije što imaju, život.
                  Inače jutros uredno na tr uplaćeno 30 evrića u dinarskoj protivvrednosti.
                  Last edited by nebitan; 06-05-21, 18:11.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by nebitan View Post
                    Antivakseri su glupi ali baš i rizikuju ono najdragocenije što imaju, život.
                    Inače jutros uredno na tr uplaćeno 30 evrića u dinarskoj protivvrednosti.
                    Ti li si bate penzos ?

                    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Ti li si bate penzos ?

                      Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                      Pa naravno, šta si mislio? Da sam mlađi senior (referent)? Krckam penziju već 13 godinica i to našu onu beneficiranu....bio sam i u tvom gradu, radio za čokoladu i stan imao na Obilićevom vencu.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ja sam počeo da slavim slavu... Djurdjovdan...danas počinjem, završava mu nedelju...pa će se čitamo. Ne mogu sad, a ovo što si ćutao do sad, će te košta....🤪
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Srecna slava
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Ja sam počeo da slavim slavu... Djurdjovdan...danas počinjem, završava mu nedelju...pa će se čitamo. Ne mogu sad, a ovo što si ćutao do sad, će te košta....🤪
                            Čujemo se po Markovdanu...
                            Sretna slava!
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Bravo za nebeski serpski narod...jebes zdravlje, daj popust za fashion friends i 3k dinara i mozes mu staviti motiku u dupe ne vakcinu protiv virusa.

                              Nebeski narod sa slavnom istoriju koja staje u film Kosovski Boj..
                              Bukvalno isto to rade i Ameri, imaju i Ameri svoje retarde kao i mi ovde, nema nikakve razlike. I cak mislim da ce oni imati mnogo vise problema sa vakcinacijom od nas.

                              Kod nas su penzosi svi odmah isli da prime kineza, zato sto im je Vucko rekao na Pinku/Hepiju. Problem su mladi, a mladi su govna. :Biggrin:


                              Sent from my motorola one action using Tapatalk

                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Brian McShtull View Post
                                Bukvalno isto to rade i Ameri, imaju i Ameri svoje retarde kao i mi ovde, nema nikakve razlike. I cak mislim da ce oni imati mnogo vise problema sa vakcinacijom od nas.

                                Kod nas su penzosi svi odmah isli da prime kineza, zato sto im je Vucko rekao na Pinku/Hepiju. Problem su mladi, a mladi su govna. :Biggrin:


                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                Ne treba nas problem meriti sa Amerikom ili bilo kojom drugom zemljom. Ovde je osnovni problem socijalne prirode. Meni je cudno da kad se nesto kaze da se odmah poredi sa nekim velikim silama kao da mi mozemo u bilo cemu da se merimo sa njima.

                                Sustinski problem kod nas je sto 3k znaci vise od njihovog razuma, da je podelio 3k da ih mazi po genitalijama oni bi i na to pristali...Covek kupuje ljude za 3k dinara..dok cene svega rastu rapidno i danas ti tri hiljade bukvalno ne znace nista sem ako nisi narkoman ili alkoholicar.

                                Mi se pravimo kao da zivimo ne znam kakvim zivotom, a da oni drugi tj ceo svet ne zna kako se zivi i da je nama do jaja. Kao ljudi tj narod se nismo izborili bukvalno ni za jednu stvar..

                                Realitvno svuda postoji neki izbor,na kraju ce ici po kucama da vakcinisu ali ne zato sto brinu za nase zdravlje jer moraju ...Nase medicinske ustanove su go qrac, sta god ti treba da necekas sto godina moras na privatne cak i ako daju neke pogodnosti to je zato sto subvencionisu drzavnim parama privatne klinike.

                                Meni je neverovatno kako se sve uvek meri sa USA, kao oni su debili,dok npr Ruse niko ne spominje..ili Kineze..kroz neki los primer.

                                Mladi su nasa buducnost ma kakvi bili i ne treba ih nazivati govnima, vec upravo te izopacene penzionere,ne sve ali vecinu naravno...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X