Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    Priznali su da ima dosta zarazenih medju ovima sto su se vakcinisali...
    Zamisli....pa kako to ? Zar si mislio da čim primiš prvu dozu si Supermen, posle druge Aleksandar Vučić lično ?
    Pazi Boga ti...."priznali"...koji si ti lik.


    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Zamisli....pa kako to ? Zar si mislio da čim primiš prvu dozu si Supermen, posle druge Aleksandar Vučić lično ?
      Pazi Boga ti...."priznali"...koji si ti lik.


      Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока


      Zar ti meni nisi rekao da ja trebam da se vakcinisem kako ne bi prenosio virus. A sad su sami priznali da i vakcinisani prenose virus.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


        Zar ti meni nisi rekao da ja trebam da se vakcinisem kako ne bi prenosio virus. A sad su sami priznali da i vakcinisani prenose virus.
        Jesi li se vakcinisao ?
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


          Zar ti meni nisi rekao da ja trebam da se vakcinisem kako ne bi prenosio virus. A sad su sami priznali da i vakcinisani prenose virus.
          Vakcina vjerovatno smanjuje mogućnost zaraze i samim tim pomaže u svemu ovome. Koliko znam nekih ozbiljnih nuspojava nije bilo od vakcine, pored sve priče o čipovima i svemu i svačemu kao posljedicama. Nego ljudi od svega prave priču i senzaciju.

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Jesi li se vakcinisao ?
            ne

            ne
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              ne

              ne
              Onda nećemo ni da pričamo....možeš da mi preneseš virus preko postova.

              Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Vakcina vjerovatno smanjuje mogućnost zaraze i samim tim pomaže u svemu ovome. Koliko znam nekih ozbiljnih nuspojava nije bilo od vakcine, pored sve priče o čipovima i svemu i svačemu kao posljedicama. Nego ljudi od svega prave priču i senzaciju.
                Jasno....
                Nego, dalo se polusvetu da se čuje i njihov glas, 'ebo internet i ko ga dovede kod nas.


                Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Onda nećemo ni da pričamo....možeš da mi preneseš virus preko postova.

                  Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Jasno....
                    Nego, dalo se polusvetu da se čuje i njihov glas, 'ebo internet i ko ga dovede kod nas.


                    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                    Ne znam više.. Imaš normalne ljude koji počnu da vjeruju raznim ludacima jer više ne vjeruju ničemu zvaničnom, plus kod nas čini mi se se planski ljudi sluđuju 30 godina i rezultat je takav kakav jeste. Na stranu što je antivakserski pokret svjetski fenomen, otkad znam za sebe ovdje je filozofija 'ne vjeruj nikome, čuvaj se ljudi' itd. Tužno je društvo gdje je socijalno povejrenje na tako niskom nivou. Ali skrenuh sa teme virusa

                    Comment


                    • Ova cela tema je skrenula sa teme virusa, vidiš da dominira antivakserizam. Zatrpava se tema svakakvim glupostima pa da malo doprinesemo i mi...

                      Šalu na stranu, poprilično si u pravu s ovim sluđivanjem, ali šta da očekujemo od ove naše jadne države, konkretno mislim na Srbiju, u kojoj, po statističkim podacima više od 50% stanovništva nema dodira sa računarskim tehnologijama, a skoro 2/3 skoro pa funkcionalno nepismeno....tutneš im tablet za 1 dinar i gledaj čuda.
                      Last edited by Constantin; 01-03-21, 21:52.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • U Rusiji raste broj onih koji ne žele da se vakcinišu Sputnjik V vakcinom

                        U Rusiji raste broj osoba koje ne žele da se vakcinišu vakcinom protiv kovida-19, Sputnjikom V, pokazala je anketa koju je objavio ruski nezavisni Levada centar.

                        Dok je u avgustu 2020. želju da se vaksiniše izrazilo 38 odsto ankteranih, u februaru ove godine ih je 30 odsto. S druge strane, broj protivnika vakcinacije Sputnjikom V je od avgusta do februara porastao sa nešto manje od 55 odsto na 62 odsto.

                        Levada centar je saopštio da su glavni uzroci zbog kojih anketirani ne žele da se vakcinišu – strah od nuspojava (37 odsto), neophodnost dovođenja do kraja istraživanja vakcine (23 odsto) i u celini odustvo smisla vakcinacije (16 odsto).

                        Anketa je pokazala da se vakcinisalo četiri odsto građana, a da je spremno da se vakciniše Sputnjikom V 38 odsto.

                        Ista anketa je pokazala da 64 odsto Rusa smatra da je koronavirus veštački stvoren kao jedan od vidova biloškog rata, a tek 23 odsto smatra da je virus prirodnog porekla.

                        Anketa je sprovedena od 18. do 24. februara ove godine na reprezentativnom uzorku, a statistička greška manja je od 3,4 odsto, saopštio je Levada centar.https://rs.n1info.com/svet/u-rusiji-...o5qC1NIFE6VmF0
                        polupismeni sta cemo
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Fala Bogu da su pocile proamericki da misle svojom glavom. Znaju i oni da su zapadnjacke vakcine jedine dobre....Ko jos kupuje robu iz Rusije i Kine...mislim kvalitetnu...xD samo Srbi...sacekace nas da vidimo kako cemo se ponasati pa ce se vakcinisati xD
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Vranjanac koji je greškom primio dve različite vakcine: Osećam se čudno

                            „Odlazim na punkt za vakcinaciju, igrom slučaja i poznajem lekara, lepo su me primili, i dok sam čekao da dobijem vakcinu pričao sam s doktorom, došla je sestra i dala mi vakcinu, doktor mi je rekao da je dobro što sam ovo primio, pošto zna da sam preležao koronu u julu, ‘ova je kineska super’. Ja sam se iznenadio, pitao sam ‘kako kineska’, pa ja sam prvo primio Fajzerovu, i tu je nastao metež“, priča Antić.

                            Dodaje da je pitao doktora šta da radi, a on mu je rekao da neće biti nekih posledica, ali ga je uputio u Dom zdravlja, gde su mu rekli da ne znaju šta da rade. Odatle su ga poslali u Zavod za higijenu, u kojem ga je primio načelnik.

                            „Rekao mi je da će da mi se javi, ja sam pitao da li sam revakcinisan, nisam znao šta da radim, bio sam zabrinut, i niko mi se nije javio do subote, 27. februara“, priča Antić.

                            Na pitanje kako se osećao posle revakcinacije, kaže da je počela da ga hvata nesvestica, da je čak proveo četiri sata u urgentnoj medicini, gde je primio infuziju i urađena mu je analiza krvi, a odatle je poslat na interno odeljenje i na neurologiju, a neurolog mu je dao „neke lekove“.

                            Na pitanje da li mu je neko rekao da je to njegovo stanje posledica revakcinacije, on kaže da niko nije hteo ništa konkretno da mu kaže.

                            Dodaje da ga je juče pozvao telefonom državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek.

                            „Bio je vrlo ljubazan, pitao me je kako sam i rekao mi da će da sankcioniše odgovorne i da će da me zovi svaki dan“, navodi Antić.
                            https://rs.n1info.com/vesti/vranjana...YIbDmsI5U_gatk
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              ....Ko jos kupuje robu iz Rusije i Kine...
                              USA....[emoji856]

                              Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                                polupismeni sta cemo
                                Prosto...čitaš tekst s razumevanjem, a ne kao prosečan čitaoc Informera i Kurira koji se "prima" na naslov....
                                Evo na BBC objasnili ljudi prosečnoj Slavici...
                                https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-56011447


                                Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                                Last edited by Constantin; 02-03-21, 01:33.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X