Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sestra mi danas primila Astra Zenek.
      Revakcinu prima tek za 12 nedelja.


      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Da, kod njih je najveci razmak izmedju dve doze, jer kazu da najvise antitela ova pravi odmah posle prve doze, ali i da mnogi imaju burne reakcije... T, bolove u misicima, telu, no traje par dana.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • U tom mejlu piše:

          „Na osnovu dopisa Instituta za javno zdravlje Srbije Dr Milan Jovanović Batut od 22. 02. 2021. godine, prosleđena je informacija GZJZ (jedinica za imunizaciju, dr I. Begović) o prekidu primene prve doze Sinopharm vakcine u svim zdravstvenim ustanovama.

          Data je preporuka da se građanima ponude druge vakcine koje su na raspolaganju: Astra Zeneka, Pfizer, a ubrzo i Sputnjik.
          https://rs.n1info.com/vesti/jovanovi...TvTkAiWjA9SqJQ
          nesto tu smrdi...
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • uf opet krenule da skacu brojke. sta je to sa tim vakcinisanim...
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Što se tiče predloga za najgluplju izjavu, imam ovde milion papira, lako ćete doći do najgluplje izjave. Jedna od takvih je da je gospodin Panić rekao da je vakcina eksperiment, a vakcinisao se 9. januara…
              https://rs.n1info.com/vesti/djerlek-...B8e4Z4uuV6n_ZU
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • ovaj virus je stvarno cudan. bio sam sa drugom i ispricao mi je da je neki njegov drug imo bolesnu zenu (imala koronu) i njemu nije bilo nista. onda je manje drustvance se druzilo sa njim i niko se nije razboleo. Niko. ne znam ja prvi put cujem da zdrava osoba moze prenositi smrtonosni virus...

                Ko zna kako se to prenosi tacno, sami su priznali da jos nisu otkrili a ne znaju ni kako je nastao sto bi pomoglo u rasvetljavanju svega.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • [emoji40]

                  Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Sinofarm apgrejdivao svoju vakcinu. "Nova" vakcina će biti dovoljna u jednoj dozi za zaštitu. Trenutno, samo u Kini, za ostatak sveta, očekuje se...još uvek ne znam više detalja.

                    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Krizni stab trazi totalno zatvaranje u trajanju od 7 dana. Dzaba vakcinisanje, nista bez lockdown-a i policijskog casa.

                      Comment


                      • Kao prvo, debilna odluka.
                        Kao drugo, samim odlaganjem te iste odluke pokazuju koliki je tu stephen retardacije.

                        Ovako to izgleda: slomio si nogu u ponedeljak a znao si vec u prosli petak da ces je slomiti u ponedeljak. I onda u ponedeljak doneses odluku da ces o nacinu lecenja razmisljati u sredu ili cetvrtak a da ce sam cin lecenja poceti u petak.

                        Kakav mindfuck, kakvi umovi! Da zelis da napises knjigu o njima malo bi bilo hiljadu stranica, malo!
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Vakcinisanje u ovom procentu ne znaci ama bas nista. Kada je Izrael imao bolje rezultate, tek preko 50% vakcinisanih?
                          Ne znaju ovi nasi gde udaraju, ali veze s mozgom nemaju.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Vakcinisanje u ovom procentu ne znaci ama bas nista. Kada je Izrael imao bolje rezultate, tek preko 50% vakcinisanih?
                            Ne znaju ovi nasi gde udaraju, ali veze s mozgom nemaju.
                            U Izrael se ne plašu da će gi ћипују s vakcinu...prati s 5G mrežu, a od zaprašivanje s aluminijum iz avijoni da ne pričamo...
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Priznali su da ima dosta zarazenih medju ovima sto su se vakcinisali...
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by colchonero View Post
                                Trebalo bi neko da obajsni politicarima kad izlaze ovako u javnost i bacaju brojke makar sa njaboljom namerom, sta te brojke znace. AV je danas lupio jednu glupost rekavsi da ako vakcinisemo milion ljudi 800 000 nece dobiti koronu, 200 000 moze da oboli, a da 980 hiljada nece biti u opasnosti po zivot, sto ostavlja 20 000.
                                ja sam cak cuo sinoc verziju od 30.000 direktno iz Vucicevih ustiju. A prvobitno je rekao da se apsolutno niko ko primi vakcinu nece biti zivotno ugrozen. Stalno menjaju misljenja...
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X