Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A tek to sto vam Jeca kriva za sve...boze dragi

    A kako znas, jel im drzis svecu??

    Citaj antivakseru, citaj

    https://m.jpost.com/health-science/c...ity-662075/amp
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • UK i USA, ziv nisam sta su oni primali..za ostale nema
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ne secam se da je Novak antivakser.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          A tek to sto vam Jeca kriva za sve...boze dragi

          A kako znas, jel im drzis svecu??

          Citaj antivakseru, citaj

          https://m.jpost.com/health-science/c...ity-662075/amp
          Gledaj je, vidis da je zajebancija. Nemam pojma samo sam cuo da je uvrnuta, i ne zanima me ona, bitno da je njemu dobra. [emoji3]


          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Ne secam se da je Novak antivakser.
            Ma ne obracaj paznju. Ne znaju sta ce vise da pisu.

            To datira od onog cuvenog zoom sastancenja sa nasim sportistima i teniserima, za vreme prvih udara i svetskog lockdowna tamo u maju prosle god. Potegla se prica da ce u julu-avgustu da se nastavi ATP , a Morezmo, bivsa teniserka, je bila stava, sto su svi preneli, da ce na turnire ici samo oni koji se vakcinisu. Pazi pricamo o maju 2020. kada ni V od vakcine niko nije radio, bar ne nista zvanicno, pogotovu da za mesec-dva bude spremna. I naravno da je rekao da je protiv. Sto su mnogi takodje rekli. A onda Fedal navijaci, i ostali prozapadni mediji krenuli u "kampanju", a kada na to dodamo Adria Tour, cirlus je bio kompletan.

            Nego nek osvaja sta ima da osvaja, a oni nek tupe, drugo im i ne ostaje.
            A pazi, mozda i jeste antivakser, s obzirom na to da je veliki pobornik alternative, samo se nadam iskreno da nece to nikad javno da propagira.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Brian McShtull View Post
              Gledaj je, vidis da je zajebancija. Nemam pojma samo sam cuo da je uvrnuta, i ne zanima me ona, bitno da je njemu dobra. [emoji3]


              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              Nasla krpa zakrpu.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Cuvajte se, britasnki soj hara kod nas, ako nije i neki drugi aktuelan, nek nam je sve na pomoci

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ma ne obracaj paznju. Ne znaju sta ce vise da pisu.

                  To datira od onog cuvenog zoom sastancenja sa nasim sportistima i teniserima, za vreme prvih udara i svetskog lockdowna tamo u maju prosle god. Potegla se prica da ce u julu-avgustu da se nastavi ATP , a Morezmo, bivsa teniserka, je bila stava, sto su svi preneli, da ce na turnire ici samo oni koji se vakcinisu. Pazi pricamo o maju 2020. kada ni V od vakcine niko nije radio, bar ne nista zvanicno, pogotovu da za mesec-dva bude spremna. I naravno da je rekao da je protiv. Sto su mnogi takodje rekli. A onda Fedal navijaci, i ostali prozapadni mediji krenuli u "kampanju", a kada na to dodamo Adria Tour, cirlus je bio kompletan.

                  Nego nek osvaja sta ima da osvaja, a oni nek tupe, drugo im i ne ostaje.
                  A pazi, mozda i jeste antivakser, s obzirom na to da je veliki pobornik alternative, samo se nadam iskreno da nece to nikad javno da propagira.
                  Ja se vrlo dobro secam da je Novak rekao ako bude morao da bira izmedju vakcine i karijere da ce dobro razmisliti. i da on radije ne bi primio.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Nemoj da tumacis, pliz
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Mislis na licu mesta da promeni?
                      Sumnjam da ce joj dozvoliti, posebno za Fajzera
                      Pa da. Na licu mesta da pita može li druga. Jbg. Kada smo se prijavljivali nismo znali ovo što sad znamo za Astrazenecu.
                      Njeni su u Hrvatskoj pa bi joj značila vakcina koju priznaje EU.

                      Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Nemoj da tumacis, pliz
                        Nista ja ne tumacim.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Nemoj da tumacis, pliz
                          Novak Djokovic: „Lično nisam za vakcinaciju i ne bih voleo da me neko primorava da dobijem vakcinu da bih mogao da putujem. Ako to bude pravilo i zakon šta će onda da bude? Treba da odlučim da li ću ili neću da se podvrgnem tome. Imam svoje razmišljanje, a da li će se promeniti u nekom trenutku ne znam.
                          https://www.danas.rs/sport/novak-djo...cije-tenisera/
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • I sta si zakljucio?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              I sta si zakljucio?
                              pa ono sto sam rekao. Sve ti lepo pise.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Malo edukacije za Slavice i nepismene....



                                Naravno, znam da oni kojima je ovo namenjenjeno neće ovo pročitati ali podsećam....ljudi su se na početku plašili voza...
                                Postoji određena cenzura medicinskih stručnjaka koji govore o rešenjima koje se ne uklapaju sa rešenjima koja spadaju pod zvaničnu medicinu. Voleo bih da postoji više debata, razlika u mišljenju. Mi nismo iz te struke, pa ne možemo o tome da pričamo. Ja bih voleo da se više priča o imunitetu – rekao je Đoković.

                                I Djoka Slavica
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X