Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaze ovaj istrazivacki tim da je zavrsio i

    1) nije se prenelo sa sismisa

    2) nije doslo iz obliznje laboratorije

    3) doslo je iz svemira

    Nemojte me drzati za rec moguce da nisam dobro preveo
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Optužbe nemačkoj vladi – tražila „horor scenario“ o koroni da šokira građane
      https://rs.n1info.com/svet/nemacka-t...ncOYSEy0TLZypk
      Ovo i kod nas rade. Ja sam dobio SMS kako nas ceka sudnji dan
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Gejts o „čipovima u vakcinama“: Jednostavno me ne zanima kuda se krećete

        Rešavanje klimatskih promena bila bi "najneverovatnija stvar koju je čovečanstvo učinilo", smatra osnivač kompanije Majkrosoft milijarder Bil Gejts, odbacujući teorije da je upotreba vakcina navodno način za ugrađivanje čipova i praćenje ljudi.

        Kako piše BBC, Gejts je postao neka vrsta magneta za teoretičare zavere o koronavirusu.

        Optužen je za pravljenje virusa u tajnoj laboratoriji, kao deo projekta globalnih elita za smanjenje broja ljudi na svetu i za upotrebu vakcina za ugrađivanje mikročipova u ljude kako bi ih pratili i kontrolisali.

        Gejts se, međutim, smeje kad ga pitaju o tome.

        „Zašto bih želeo da pratim ljude? Znate, jednostavno me ne zanima kuda ljudi idu“, rekao je Gejts.


        verujem. i ja se sam cudim kako nema tih vakcina pripremljenih ako je hteo sve da cipuje. i kako bi Putin dozvolio da u sputnjik vakcinu ubaci njegov cip

        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • gde je konstantin?
          Wizard

          Comment


          • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Kisić Tepavčević: Vakcinisane osobe mogu da prenose virus
              https://rs.n1info.com/vesti/kisic-te..._4ySeTYFHqXKCQ


              jadni mi... nevakcinisani
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Lončar: Potpisan novi ugovor sa Fajzer/Biontekom, stiže 2.390.000 doza vakcina
                https://rs.n1info.com/vesti/loncar-p...Is9Hu74kPcVJ8I


                Stizu Ameri
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Ma ovi brojevi sto izbacuju nema sanse da su tacni, toliko ljudi umire. Danas nisam mogao kod specijaliste na pregled, zato sto su svi po kovid ambulantama. Nesto opet muljaju, a ljudi su se bas opustili, retko ko masku po busevima, po ulici gotovo niko iako prolaze uskim prolazima i nema realno distance da bi se islo bez maske.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Moja mama se danas vakcinisala, pre 2 dana sam je prijavila, juce je zvali, danas primila prvu vakcinu, nisam ocekivala da ce tako brzo, iako ona ipak ima godina.

                    A sigurno su brojevi mnogo veci, ponovo su krenule guzve ispred kovid ambulanti...
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Trebalo bi neko da obajsni politicarima kad izlaze ovako u javnost i bacaju brojke makar sa njaboljom namerom, sta te brojke znace. AV je danas lupio jednu glupost rekavsi da ako vakcinisemo milion ljudi 800 000 nece dobiti koronu, 200 000 moze da oboli, a da 980 hiljada nece biti u opasnosti po zivot, sto ostavlja 20 000. Sto znaci da bi smrtnost bila 2%, sto je mnogo vise nego sto je i sad bez vakcine. A u stvari 98% efikasna po smrtnosti i teskim slucajevima ne znaci da ce samo 98% ljudi izbeci smrt, nego od onog relativno procentualno malog broja ljudi koji bi premunili da vakcina ne postoji (kao i do sad), e od tog broja njih 98% sa vakcinom nece preminuti, a ne od ukupne populacije, tako da bi mogli malo da se upoznaju sa materijom kad tako nesto pricaju drzavni zvanicnici. Primer ako je smrtnost lupam 1% a ima milion zarazenih, bez vakcine bi umrlo 10 000, sa vakcinom efikasnom 98%, 200 ljudi, a ofc ne 20k kao sto rece pu pu. Isto kao sto to vazi i za uopste zarazavanje, smanjuje se rizik za 90% da se zarazis, znaci oni koji bi se zarazili bez vakcine, e na isti broj ljudi medju vakcinisanima ima 90% manje zarazenih, mnogi ne zakace ni ovako ni onako inace bi vec imali imunitet kolektivni.

                      Comment


                      • Onaj iz kriznog staba je prvo rekao 10 dana posle druge doze osoba je zasticena i moze ici bez maske. Sad cujem kazu potrebno je da prodje 40 dana. Sve strucnjak do strucnjaka
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment




                        • ja tek sad vidim u ovoj tablici nema kineske vakcine. nije valjda da je mi testiramo...
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Mi i Izrael. To se znalo već krajem prošle godine...

                            Comment


                            • Originally posted by Nesic View Post
                              Mi i Izrael. To se znalo već krajem prošle godine...
                              Izrael uzima fajzerovu koja je prema ovoj tabeli 100%. ja govorim o kineskoj koje nema na tabeli
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Ja se danas vakcinisao. Mogao sam da biram između Ruske, Kineske, Astra Zeneka i Pfizer.
                                Ja uzeo Rusku.
                                Inače firma mi obezbedila.

                                Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X