Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Rudanka vam je samo dobra reklama, šta koštaju 2 vakcine za nju i muža u odnosu na pozitivan odjek. To za Makedonce ne znam, nešto ne vjerujem da bi to radili ako ne znaju da imaju dovoljno vakcina, jer ako nestane a davali su ljudima iz drugih zemalja ne ide im na ruku..
    Reklama tacno za sta?

    Inace verovao, ne verovao vakcinisu se stranci, nismo pali s Marsa valjda.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ovo sto se stranci vakcinisu pre nasih ugrozenih kategorija i uopste gradjana, nemam reci. Svaki i najmanji potez ovog degenerika je samo populizam i nista vise. Imbecil.
      pa na aplikaciji stoje opcije

      -drzavljanin RS

      -strani drzavljanin sa boravkom u RS

      -strani drzavljanin BEZ BORAVKA U RS

      a vedrana je pravo blago za kampanju vakcinacije..

      sto se pak vucica tice,pitam (posto se stalno provlaci psiho i slicni termini)da li se i vama cini da on ima stvarno ima neku zadriglu facu,karakteristicnu za ljude koji mnogo piju ILI koriste odredjene lekove za mentalne poremecaje
      Wizard

      Comment


      • Ma jok, samo glumi Sojica, to pali kod naseg naroda. Samo izgledaj sto gluplje, ne vole oni pametnije od sebe a i ne razumeju nista, zato je Palma bog i batina u Jagodini 30god.
        Moja baba nece da primi americku vakcinu, ja joj objasnjavam da to prave kompanije a ne drzave, al ne slusa nista zapela i preko veze primila 'kinesku'. Zato ti kazem iz prve ruke znam, imam bliske susrete koji se ne zavrsavaju lepo. Nema nista gore nego kad imas u porodici lesinare, pa si osudjen na njih, mada kad se dese ovakvi incidenti posle ne pricamo godinu dana.


        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Beocca View Post
          bojana je u pravu glede godina-dakle 18-60 godina
          trajanje imuniteta NEPOZNATO (ja sam ukljucio caps,inace pise malim slovima)

          ne pominje se ogranicenje za alkohol[emoji3]


          ali to meni deluje postenije i iskrenije od recimo fajzerove,gde su kontraindikacije jako smanjene u odnosu na sputnjik...
          Evo ispravljam se..."verovatno" najmanje dve godine....
          https://www.danas.rs/drustvo/dmitrij...je-dve-godine/

          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
          Last edited by Constantin; 04-02-21, 00:35.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • pa moras se javiti preko neta,ne znam sta je tu problem.

            nije to interesovanje bas toliko veliko da ne bi stigao na red

            ja sam prinio obe doze,sve na vreme i sve kako treba i cak se vidi mnogo veca relaksiranost nego prvog puta...

            ljudi,ne pravite problem tamo gde ga nema
            Last edited by Beocca; 04-02-21, 00:41.
            Wizard

            Comment


            • Veze oni nemaju...virus ne postoji dve godine :-)
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Evo ispravljam se..."verovatno" najmanje dve godine....
                https://www.danas.rs/drustvo/dmitrij...je-dve-godine/

                Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                mani novine i novinare-poenta je da NE ZNAJU koliko dugo imunitet traje
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Beocca View Post
                  mani novine i novinare-poenta je da NE ZNAJU koliko dugo imunitet traje
                  Suštinski, da...to su nagađanja, ali cenim da iza toga stoji neka naučna ekspertiza....

                  Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • ne,to sto sam napisao stoji u zvanicnim kvalifikacijama vakcine
                    Wizard

                    Comment


                    • Ni to ne menja suštinu...
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • oprosti,ali to vrlo menja sustinu-sve ovo i ova vakcinacija je samo prva pomoc,kasnije ce doci regularne vakcine za koje ce se znati i sta i kako...
                        Wizard

                        Comment


                        • Ako tako posmatraš stvari, razlikovaće se u nečemu i one vakcine sledeće godine u odnosu na one za tri. Neće ni virus biti identičan....ili te ja nešto ne razumem pa drobim o pogrešnim stvarima
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • ove vakcine,svih proizvodjaca nisu prosle standardne procedure i sva potrebna ispitivanja po postojecim protokolima,dakle radjene su po ubrzanom postupku i tako su i dobile dozvolu.

                            kako se stvari budu razvijale tako ce i vakcine imati sva potrebne ispitivanja i dozvole...mislim da ce biti najblize vakcini za grip.

                            jedino je sigurno da ce se farmaceutske kuce namlatiti novaca
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by Beocca View Post
                              mani novine i novinare-poenta je da NE ZNAJU koliko dugo imunitet traje
                              nece kod svih trajati isto. kod starijih oni ne razviju tolko anti tela koliko mladji

                              i zavisi dalje kolko ce se ta osoba izlagati virusu. sto vise se bude druzila smanjivace se broj antitela brze. zato i apeluju da se i dalje nose maske

                              ti 2 nedelje posle primanja druge doze mozes uraditi test na antitela i izracunas kolko imas antitela i kolko ce ti trajati imunitet
                              Last edited by Sam Hornish Jr.; 04-02-21, 08:13.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Ako tako posmatraš stvari, razlikovaće se u nečemu i one vakcine sledeće godine u odnosu na one za tri. Neće ni virus biti identičan....ili te ja nešto ne razumem pa drobim o pogrešnim stvarima
                                Ovi sto su radili astra zeneku sa oksforda su vec rekli da ubacuju novi kod (apdejt) za africki soj. to sam sinoc slusao.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X