Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ustvari mozda razmislim o game passu. Ima ovde dobrih trka

    https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/games
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Ko voli avanturisticke igre, na Epic games besplatno moze da uzme Deponia: The Complete Journey i Ken Follet’s The Pillars of the Earth.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Na Epicu mozete besplatno da uzmete NBA 2K21 do 27.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Comment


          • Sto se tice Far Cry 6, postoji i kraci gameplay video pa mozete pogledati na yt-u. Izmedju ostalog se mogu vidjeti oruzja i pojedina vozila itd.

            Comment


            • Inace, Wolfe i svi ostali igrate li nesto trenutno?

              Ja lagano peglam Far Cry 5.

              Comment


              • Ja trenutno igram Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

                Bas lagano igram, jedna misija dnevno, taman mi.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Vratio se Teri, bio neki tripple drop event pa da ispraim... ne znam dokle ce me drzati.

                  Comment


                  • Far Cry 5, kakav kraj.
                    Last edited by ognjen; 07-06-21, 22:53.

                    Comment


                    • Na Epicu moze besplatno da se uzme Control.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • I Genshin Impact, što mi je čudno jer je ta igra ionako besplatna


                        Anyway, večeras počinje Summer Games Fest, u 20h je prezentacija koja će trajati 2 sata i gde će se pokazivati noviteti. Očekuje se da konačno ponovo vidimo Elden Ring.

                        https://www.youtube.com/watch?v=MqXeohrnoaY



                        I pošto je ovaj forum manje-više mrtav, da bacim malu reklamu pošto vidim da ovde ima par zagriženijih gamera, imamo forum koji radi već 5 meseci i ima solidnu aktivnost. Uglavnom je gaming orijentisan, imamo čak i nekoliko ljudi u industriji. Plus uobičajena film, muzika itd. pop kultura, pa kome je do nerdovanja oko toga, neka baci pogled. Sad još kreću i E3 i letnje prezentacije

                        Code:
                        https://forum.secretlevel.org/
                        Last edited by s_hyperion; 10-06-21, 23:54.

                        Comment


                        • Cekam pravi tajming tokom leta da ponovo predjem GTA V.

                          Gaming mi se sveo imam na listi igre i prelazim ih kad ih se uzelim. Vec 10 godina nisam u toku.

                          Veoma zanimljivo mesto, ali ne znam da li cu moci to da uklopim sa drugim stvarima.

                          Nedavno sam posetio mesto na kom sam se prvo registrovao.

                          Comment


                          • Ma opušteno, definitivno nije za svakog

                            Comment


                            • GTA V sam davno zapoceo pa sam napravio dugu pauzu i bas prije par dana sam odlucio da krenem ipak od pocetka sve tako da se nadam da cu ovaj put uspjeti da predjem story dio u nekom normalnom vremenskom periodu jer problem mi je kada neku igru hocu da zavrsim a bas dugo je nisam igrao.

                              s_hyperion, kakva je tebi igra Far Cry 5?

                              Comment


                              • Svidja mi se dizajn, bicu tamo ali mi ne deluje da izvlacim puno informacija koje mi trebaju.

                                Ja sam GTA V presao na starom kompu na low detaljima pre jace od pet godina. Jedino mi je krivo sto sam neke sporedne misije odlagao za kasnije i kada sam presao igru, skontao sam da sam trebao da ih radim izmedju glavnih misija i rekoh batali. Vecinu sam presao, ali te dve sporedne nisam. Bas je bio to jak maraton za mene, 7-8 sato dnevno tokom radne nedelje.

                                Mislio sam i ja u nekom trenutku da pokrenem Far Cry5. Stoji mi ina hardu, a znam i da kad izadje sestica da cu cekati jos nekoliko meseci. Vec poslednjih godinu i po dana ga odlazem.

                                Comment

                                Working...
                                X