Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada pogledam klipove koji su postavili @bice, @l1m4r i @prskaj za stare igre nije ni cudo sto su mi matorci govorili pre da ne budem za kompom duze od dva sata, jer cu da pokvarim oci.Pola minuta mi je sasvim dovoljno, oslabice mi vid ako pogledam duze.

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      @bice



      Za ovo imas reputaciju. Axel, crngelja, ona riba i onaj smrad To sam igrao kao svinja kod caleta na kompu u kancelariji dok nisam kuci dobio krsten komp.

      EDIT: Sto se igraonica tice, kod mene u kraju postoji jedna u koju sam isao od petog razreda, a postoji i dan danas. Pre par meseci su proslavljali 10 godina rada. Kad vidim sve ove igre i setim se svega sto sam presao, stvarno je velika gre'ota kad udjes danas u igraonu i svaki klinac koji sedi za kompom igra LoL.

      Znao sam ceo grad napamet bukvalno
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ali ISS PRO EVOLUTION 2 ili Wining Eleven (za japansko trziste) je OTAC FUDBALA. BUKVALNO
        Kada se igrivost i realnost uporedi sa do pojave Wininga neprejebljivom FIFOM, vidi se kolilo je FIFA smesna bila tada. Pa ocene igraca, pa cuveni japanski komentator i nelicencirana imena (jedno vreme), stvarno je bilo potrebno posedovati skli da bi se igralo. Pa cuveni 1-2 dupli pas, koji su neki obozavali i koristili do beskonacnosti, a neki mrzeli i tvrdili da je unistio igru.... Pa turniri (kakve su samo tekme bile) Znaci neprejebljivo.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Crazy taxi je igra koja je imala dusu

          Nekome poznato ovo?

          sigpic

          Comment


          • Meni jeste, cale mi prebacio neki paket od 100 igara.Najvise sam od toga cepao Icy Tower, Shooting Chickens i ne mogu se setiti cega je sve bilo.Mozda buraz jos to ima na starom hardu, ne mogu ni da se setim da li sam to imao na prvom ili na drugom kompu.Najgej igra je definitivno bila gde si ti lovac i goli muskarci oko tebe ko zombiji.Kad te uhvate zna se sta sledi.U Icy Tower-u sam bas bio truba i poted toga sto sam par puta prebacio 150 sprat, bio sam daleko ispod najboljih.Yeti Sports sam obozavao, voleo sam da igram sve njihove discipline.Na ovo mislim da sam najvise potrosio zivaca.

            Spoiler


            Ovo je vec sigurno vecina obrnula, najjace kad te kidnapuju vanzemaljci.

            Spoiler
            Last edited by Ricma; 06-02-15, 21:48. Reason: omasio slovo

            Comment


            • @Ricma

              Ako uspes da nadjes to, zipuj i salji mi obavezno. Secam se i ja da je to bilo u sklopu od stotinak igara.
              sigpic

              Comment


              • Yetisport auu koja je to igrica bila

                Ja sam cepao i The Sipmsons,nije lose uradjena bila,ja sam je gotivio
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Nasao sam, ali ne svih 100.Malo mi je sve razbacano(ali je sve to u istom podfolderu), i ima ih negde oko 60.Uglavnom tu su mi ostale koliko vidim meni zanimljivije, moguce da sam neke pobrisao ili da ih je tako neki program pocistio posto dugo nismo ni ja ni buraz igrali to.Setih se da je moj buraz pre 2-3 godine(ili tako nesto) sjebao moj stariji komp i taj jedan serviser nam spasio fajlove, tako da mozes da se zahvalis Atili sto su te igre jos tu.

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Ja imam 25 godina, ceo zivot su mi neke igre sega, soni, pc pri ruci, ali se znalo ako se igra fudbal u ulici na male golice i bilo gde fudbal bataljuje se sve! Na kos u kraju smo mogli da dodjemo tek oko 21h na red od matoraca . Znalo se vec kada je igraonica bila puna od 13h do 17h najvise pre toga i posle toga drao se fudbal, rata, zmurke, arackinje barackinje, i ostale fore .
                    Bas tako, znao se i red, ako dodju stariji likovi, a mi vec igramo fudbal.. samo udju na teren, a mi se svi onako ubedareni sklonimo, ali niko nikada nije srao. Ovo danas je katastrofa.. "Prevaspitaj djecu" je sve objasnilo sto se toga tice, ali to je vec neka druga tema.

                    Originally posted by Ricma View Post
                    Jedino sam isao do igraonice u Kalci(Nislije znaju gde se to nalazi) dok je moj cale trebao par stvari da obavi u centru.Pre su bili tu automati, da bih tamo 2002/2003 zamenili kompovima.Sada je naravno to, prazan prostor.Igraonica se nalazila bas ispod stepenica, nisu ni imali poslovni prostor nego tako na divljaka sto bi rekli.Pre su tamo na drugom spratu u okviru video kluba rezali igre, i to je tako trajalo do 2005 dok im nije bilo zabranjeno.Nisu samo oni nego i Matriks(samo sam zaboravio sta su oni prodavali), posle toga sam poceo da idem do buvljaka i to na tri razlicita buvljaka u Nisu sam uzimao po nesto.Zavisilo je od toga sta su moji meni hteli da kupe, pa ako odemo tamo da gledamo neke patike ja sam kada bismo zavrsili pogledao sta ima od igara/filmova.Posle sam zbog tog jednog lika Bosanca ,koji mi se cinio najpouzdanijim jer je uvek tu bio, uzimao samo kod njega dok se nisam preselio iz Nisa.Kod mene je jedna igraonica kratko trajala, nekih godinu-dve tamo mislim negde od 2004 je pocela sa radom.

                    Ko se seca ovoga?Obe dela sam obrnuo.Najjace mi je kada je Vudi sklonio brushalter ovoj debeloj Olgi dok se ova presvlacila.Ne mogu da se setim koja je posle bila fora sa tim.

                    Spoiler
                    Haha visio sam ja tamo stalno, drzao to otac od mojih drugarica iz osnovne. I ja sam prvo na auto-pijaci kupovao, ali posle sam nasao jednog lika na Bulevarskoj pijaci i kod njega sam dosta dugo nabavljao. Imao je cak i katalog, a i dan danas radi, sigurno vec nekih 10 godina ja na istom mestu. Sad u doba kada se skoro svi koriste internetom, kapiram dolaze mu jos jedino roditelji sa malom decom, no i to je nesto Matriks igraonica?

                    Neighbours

                    Comment


                    • Kakvom progresijom napreduje ova tema bice zanimljivo videti koliko ce strana imati recimo u martu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        Kakvom progresijom napreduje ova tema bice zanimljivo videti koliko ce strana imati recimo u martu.
                        Sve zavisi, sve sto je novo to je u startu popularno, mozda se ljudi zasite, ali moze da se desi i da tema EKSPLODIRA. Videcemo, ali da je ppularno trenutno i da se se ljudi naprzili to stoji ... samo napred.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • http://www.haxball.com/


                          Konstantno sam bio najgori ma sa kim god igrao.
                          Vise od igre me je zanimao chat i sprdanje
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Bas tako, znao se i red, ako dodju stariji likovi, a mi vec igramo fudbal.. samo udju na teren, a mi se svi onako ubedareni sklonimo, ali niko nikada nije srao. Ovo danas je katastrofa.. "Prevaspitaj djecu" je sve objasnilo sto se toga tice, ali to je vec neka druga tema.
                            Danas se najvise plasis te dece ustvari. Pre nekoliko dana pikali fudbal po snegu. Deca nas gadjala grudvama dok smo igrali. Ne vrede njima pretnje nista. Dok ih ne pojuris, ne ferma to sistem nimalo.
                            Dolaze deca od 11-12 godina, pitaju da igraju sa nama. Kad im kazemo da ne moze, tu vec krece vredjanje, psovanje i ostalo. Jednom drugu ukrali ranac.....luda deca totalno...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Da, da...na Bulevarskoj pijaci sam kupovao od kraja 2005 pa do 2007.Pogledam igre iz Screenfun-a i Sveta Kompjutera, uporedim ocene, donesem neki sud kakva je igra(jedno kratko vreme sam kupovao casopis gameplay, pa i mikro) i idem da proverim da li su igre stigle a uglavnom jesu.Poneki put na autopijaci i na onom buvljaku posle pruge kada krenes od centra prema Bubnju(ne mogu da se setim kako se zove), tamo samo vikendom ako sam igrom slucaja bio tamo.A i sam znas koliko su se likovi menjali, nijednu facu tada nisam zapamtio.Cim mi je iz naselja jedan dobar drug 92 godiste rekao za tog Bosanca i posto mi je ta pijaca bila najbliza, nisam imao nikakvih problema sa igrama koje sam kupovao kod njega(kupio PES, NBA i SW:Battlefront II) i posle toga sam isao jos cesce.Stariji burazer od tog druga i sin od tog lika su isli u isti razred u Grobarskoj, ako sam dobro zapamtio.Mislim da mi je najveci biser bio za Toca Race Driver 3, ako ne mozes da je pokrenes poslednje sto treba da uradis je da iscupas kablove iz DVD rezaca.Jedna od retkih igara koje sam kupio, a da nikad nisam uspeo da pokrenem.Isto bih rekao za King Kong i Battlefield:Vietnam.Nije bila igraonica, ne znam sta je, mozda su samo prodavali diskove i to je bilo to.Znam da su i oni bili na drugom spratu, blizu tog video kluba.Moguce da je bila skola racunara, stvarno se ne secam.Da je igraonica , primetio bih da imaju veci promet.

                              offtopic

                              Spoiler

                              Danas nesto zaseo za komp, gledam pitanja iz jednog predmeta.Ni da okrenem glavu ka prozoru.Konacno sam zavrsio i presao gradivo, okrenem glavu kad ono odakle se stvorio sneg.

                              Malocas izasao do prodavnice i sneg se vec otopio, poplava ispred moje zgrade.I nakon toga sam se zamislio.Najveca radost svakog klinca je kompjuter i sve sto smo mi imali oni sada nemaju.Pre svega nisu imali srecu kao mi da u tim godinama izbegnemo Internet, pa su bas bombardovani raznim informacijama i podlozni su manipulaciji.Meni je bilo sasvim dovoljno da odigram nesto, da bih posle otisao bajsem negde ili do skolskog za fudbal/basket.A Net te nekako prisiljava da se zalepis za stolicu i da ne mrds nigde.A i danasnji klinci mi se cini da su dosta lenji nego sto smo mi bili bas zbog toga, sada ni nemaju potrebu da se nadju sa drustvom nego razgovor obave grupno preko skajpa ili fejsbuka.Preko zime nema puno snega i sankanja, kod mene secam se bio najveci dozivljaj kada sam se spustao sankama tamo niz brdo kod Palilule, predsednik opstine je blokirao taj put tada samo zbog nas dece koji smo se tu stalno spustali dok je bilo snega.Ja kada sam ziveo u Nisu u najblizem slepom crevu, bila je velika livada pored jedne ulice i tamo smo znali preko leta da picimo fudbal.Postavimo cetiri velika kamena i udri.Sada ne znam kakva je situacija u skolskom dvoristu(u Nisu), ali pre par godina su izgradili jos jedan fudbalski teren sa vestackom travom.Zna se ko kaga igra u tom terminu, najstariji dodju posle 8 sati.Ja kada dodjem povremeno igra se na oba terena, a sa tim da ostalima nije bas ni do cekanja kao sto je bilo pre.I pre su bila okupljanja zato sto nismo imali sta drugo pametno da radimo popodne, kao svako je nesto igrao pa bismo posle prepricavali sta smo prelazili.Sada kada skoro svako ima Internet, vecina ni ne pomislja da dodje do skolskog dvorista na bleju sem u vecernjim satima.Mada nekako mi se cini da je skoro svako sa svakim zaratio i vidis 2-3 klana i to je to.Jeza te uhvati kako nema nikog.



                              Mislim da ovu diskusiju mozemo da nastavimo u KoMandantu, ako zelite.

                              @ED

                              Bice sigurno u ovom trenutku najkvalitetnije diskusije, posle verujem da cemo se vise dogovarati za online okrsaje nego sto cemo da pricamo o igrama.Zanimljivi su mi drugi postovi koji su vezani za zanrove koje ja ne igram.Mislim da mozemo da nadjemo neki zajednicki jezik.

                              Zbog ove teme sam skinuo Prototype 2, GRID 2 i Red Orchestra 2.Malocas sam bio u iskusenju da skinem poslednji NFS:Rivals.Ispade na kraju da je slican prethodnom koji sam batalio, a vec mi su mi pomalo isle na zivce animacije posle sudara koje nisi mogao da prekines kao u prethodnim delovima.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Jedino sam isao do igraonice u Kalci(Nislije znaju gde se to nalazi) dok je moj cale trebao par stvari da obavi u centru.Pre su bili tu automati, da bih tamo 2002/2003 zamenili kompovima.Sada je naravno to, prazan prostor.Igraonica se nalazila bas ispod stepenica, nisu ni imali poslovni prostor nego tako na divljaka sto bi rekli.
                                Kada se setim te igraonice, stalno sam išao tamo, keva treba nešto da odradi u gradu a ja zasednem tamo i teško se ustaje od kompa. Pored tamo imali neki automati pa kada se krene one igrice, bio popularan neki Asteriks i Obiliks ludorija prava. A tu isto bila neka formula, ima sedište dole sve ostalo, kočnica gas sve što treba cepanje bilo pravo.

                                Ti automati i dan danas postoje ima čak i stoni fudbal, a igraonica sa kompovima prestala da radi. Posle se krenulo u igraonicu IGS, valjda znaš gde je to. Posle i nju zatvorili pa se išlo posle u GF dok sam bio u srednjoj išao sam stalno tamo posle toga slabo ..
                                Last edited by Lord Aleksoni; 06-02-15, 23:31.

                                Comment

                                Working...
                                X