Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cudi me da niko od "konzolasa" nije spomenuo Metal Gear Solid. Igrao sam uvek sa ortakom kada je dolazio iz Austrije i donosio PS2 sa sobom. Igra je vrh vrhova.
    sigpic

    Comment


    • Sigurno je svako igrao neku Contra igricu

      Meni je ova bila omiljena



      Stalno sam birao onog vuka Pokupimo se ja, moj brat i braca od ujaka zimi ispred televizora i igramo u parove... takmicimo se ko ce dalje dogurati Jbt, sad gledam ovaj video koji sam okacio i sjecam se svega kao da je juce bilo, a ne 1996. ili 1997. A ne sjecam se sta je juce bilo za rucak

      U istom tom peridou 1995-1997 sam igrao i ovo
      Spoiler


      Sad sam se dao u kopanje tih starih igara koje sam igrao kao dijete i evo me ispred kompa nasmijan kao budala Ne vjerujem da se i dalje sjecam muzike, nivoa i ovih utvara koje lemas usput
      Imao sam i neku verziju na disketi, ista igra samo Betmen i Fles ubaceni kao glavni likovi

      Chip and Dale u dvoje

      Spoiler


      Captain America and The Avengers, ista je bila i na NES-u koliko se sjecam

      Spoiler



      Onda legendarna Castlevania

      Spoiler


      Tiny Toon Adventures

      Spoiler



      Ijaooooo cuveni Aladdin Pa mislim da ne postoji neko da ga nije igrao


      Ja sam se sa 6-7 godina ubijao od ovih igrica Nisam htio da idem u skolu Kuci svakog dana izmisljao nove izgovore kad me pitaju gdje sam potrosio pare, a ja sve skrljao na zetone da si igra Street Fighter, cuveni Mustafa, Double Dragon, Metal Slug i ostali Uvijek se bez dinara vracao kuci

      Vala nam je bilo lijepo. Zalim ove nove generacije...
      Last edited by powerslave; 06-02-15, 19:28.

      Comment


      • Je l' igrao neko Mario Kart?Ja sam to cepao kao klinac u igraonici,auuuu secam se bilo 10 dinara pola sata igre,imao sam tad 6 godina,najvise sma gotivio onu lisicu.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Hahaha Zidane Samo sto se meni zvao Risto Sjecam se da sam imao i nekoga ko se zvao Paka ali ne mogu da se sjetim koga sam to prekrstio Uglavnom, Vivi mi je bio omiljeni lik. Volio sam devetku jer je nekako bila opustena i puna komedije
          Desetka je bila prelijepa vizuelno ali sa bas tuznom pricom. Ne sjecam se kad sam je presao poslednji put, ali mi i dalje stoji na PS2 i zajedno skupljaju prasinu. To mi je vjerovatno i najmilija igra za PS2. Nije toliko cuven kao Sephiroth, ali je i Sin iz desetke izuzetan lik

          Dobar je JRPG ali sam ja naklonjen ovim zapadnjackim iz prostog razloga sto su prljaviji, mracniji i duboko ukopani u epsku fantastiku. Bolji razvoj likova, skill sistemi i nacin borbe. Japancima skidam kapu zato sto su majtori da prenesu emocije u igru. Tu im niko nije ravan.



          The Master(Fallout), SHODAN(SS2), Andrew Ryan(BioShock), Jon Irenicus(BG2), Sin(FFX)... ovi mi prvi padaju na pamet kad razmisljam o tim nekim najvecim "zlikovcima" koje sam sretao u video igrama. Sad kad bi malo prelistao sta sam sve igrao sigurno bi se sjetio jos nekoga.

          Ako bi rangirao samo po faktoru straha koji su izazivali , onda Nemesis iz Resident Evil-a. Kad se samo sjetim onih njegovih urlika Juri me, a ne mogu mu nista...uh daleko bilo
          I prvi ulazak kod Duriela u pecinu kad sam imao 12-13 godina
          Ali je zato posle Mefisto nije mogao miran da ostane od tebe koliko si ga samo puta roknuo Jadan demon smucio mu se zivot sigurno od tebe i tvog paladina.....
          A sto se tice ff, nista meni japanci ne zaostaju mnogo za zapadnjacima, stavise. Jos kada vidim one manga smesne nacrtane likove. Vivi jeste bio jebac u devetci jos kada ga uparis sa onim vitezom (kako li se zvao ne mogu da se setim nikako) njih dvojica UNISTAVAJU. Ne vredi nema mi druge moram igrati sedmicu sada. Sto pre to bolje ....
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Hvala 'slejvaro brate rodjeni <3 Metal SLUG!!!! nisam mogao debeljka da se setim!!!

            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Je l' igrao neko Mario Kart?Ja sam to cepao kao klinac u igraonici,auuuu secam se bilo 10 dinara pola sata igre,imao sam tad 6 godina,najvise sma gotivio onu lisicu.
              Brate ... deco kako ste vi rano poceli, ja se secam da sam krenuo po igraonicama negde oko drugog razreda osnovne ( a i tada sam bio jedan od redjih iz svoje generacije - mada se i dalje pikao fudbal odbojka basket, sve redno znaci nije bilo totalno zaludjenje). A vi ludaci ni manje ni vise nego sa 6 godina
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment










              • I tako dalje i tako dalje Lepa secanja...

                Kako sam ovo gotivio!!!

                Last edited by l1m4r; 06-02-15, 20:05.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Kada spomenu Driver-a podseti me na jednu anegdotu iz igraonice. Naime dolazi lik u igraonicu gde sam stalno visio i prilazi devojci koja tu radi i kaze joj: Dobar dan poslao me Milan (gazda igraonice)po neke drivere. Rekao je da ces mi ti dati, ostavio ih je tu negde. I riba mrtva ladna vadi igricu Driver (ps1) i daje mu
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Brate ... deco kako ste vi rano poceli, ja se secam da sam krenuo po igraonicama negde oko drugog razreda osnovne ( a i tada sam bio jedan od redjih iz svoje generacije - mada se i dalje pikao fudbal odbojka basket, sve redno znaci nije bilo totalno zaludjenje). A vi ludaci ni manje ni vise nego sa 6 godina
                    Tada se kod mene u naselju otvorila igraonica i mene odveo stric secam se,drzao moj komsija to,bilo leto secam se.Nije to dugo trajalo mozda par meseci opstala igraonica,nije bilo mnogo ljudi pa nije bilo profitabilno,a nisam ja tam obio svaki dan bukvalno nego 2 puta u nedelju dana mozda samo da igram pola sata mario kart
                    Inace igrali smo i basket,i fudbal(naravno sa flasom na svakom malom odmoru) i svega je bilo.Za vreme SP ili EP okupimo se u skolskom dvoristu po 4-5 ekipa ceka pored terena,dok ne izgubimo,ja branio tada,retko ko je mogao da mi da gol,cak smo i za vreme skolskog turnira mi kao 5. razred igrlai finale protiv 8. razreda,bilo je svega tu,ali toga vise nema sada,pola njih je otislo putem droge,trave,kradje itd,jedan deo nas cepa po faxu ili radi ali nema vise toga.Internet i igrice su najvece zlo za danasnju decu,nece oni nikada imati to detinjstvo kao mi.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ja imam 25 godina, ceo zivot su mi neke igre sega, soni, pc pri ruci, ali se znalo ako se igra fudbal u ulici na male golice i bilo gde fudbal bataljuje se sve! Na kos u kraju smo mogli da dodjemo tek oko 21h na red od matoraca . Znalo se vec kada je igraonica bila puna od 13h do 17h najvise pre toga i posle toga drao se fudbal, rata, zmurke, arackinje barackinje, i ostale fore . Znalo se nas 10 da se skupi i da igramo Ligu na pesu ako se neko seca Kakvo je tu klanje bilo
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Sta ja da kazem za sebe?Do petog razreda nisam imao komp.Igrao sam neku staru fifu na segi ili Super Mario. U Zlatiboru kada sam bio leta 2007, jedan cale pustio svog cetvorogodisnjeg klinca da igra GTA.
                        Jedino sam isao do igraonice u Kalci(Nislije znaju gde se to nalazi) dok je moj cale trebao par stvari da obavi u centru.Pre su bili tu automati, da bih tamo 2002/2003 zamenili kompovima.Sada je naravno to, prazan prostor.Igraonica se nalazila bas ispod stepenica, nisu ni imali poslovni prostor nego tako na divljaka sto bi rekli.Pre su tamo na drugom spratu u okviru video kluba rezali igre, i to je tako trajalo do 2005 dok im nije bilo zabranjeno.Nisu samo oni nego i Matriks(samo sam zaboravio sta su oni prodavali), posle toga sam poceo da idem do buvljaka i to na tri razlicita buvljaka u Nisu sam uzimao po nesto.Zavisilo je od toga sta su moji meni hteli da kupe, pa ako odemo tamo da gledamo neke patike ja sam kada bismo zavrsili pogledao sta ima od igara/filmova.Posle sam zbog tog jednog lika Bosanca ,koji mi se cinio najpouzdanijim jer je uvek tu bio, uzimao samo kod njega dok se nisam preselio iz Nisa.Kod mene je jedna igraonica kratko trajala, nekih godinu-dve tamo mislim negde od 2004 je pocela sa radom.

                        Ko se seca ovoga?Obe dela sam obrnuo.Najjace mi je kada je Vudi sklonio brushalter ovoj debeloj Olgi dok se ova presvlacila.Ne mogu da se setim koja je posle bila fora sa tim.

                        Spoiler

                        Comment


                        • Komsija je zakon ali prvi deo, drugi me malo smara .
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Ja sam bas igrao obrnuto, prvo dvojku pa keca.Posto je bilo davno i slabo se secam, ne favorizujem ni prvi ni drugi deo.Jedna od retkih igara koju smo ja i buraz presli zajedno i to smo se rotirali.Jos govorimo jedan drugom sta da radimo.

                            Comment


                            • Ko nije cepao crazy taxi ne zna sta je propustio

                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • @bice



                                Za ovo imas reputaciju. Axel, crngelja, ona riba i onaj smrad To sam igrao kao svinja kod caleta na kompu u kancelariji dok nisam kuci dobio krsten komp.

                                EDIT: Sto se igraonica tice, kod mene u kraju postoji jedna u koju sam isao od petog razreda, a postoji i dan danas. Pre par meseci su proslavljali 10 godina rada. Kad vidim sve ove igre i setim se svega sto sam presao, stvarno je velika gre'ota kad udjes danas u igraonu i svaki klinac koji sedi za kompom igra LoL.
                                Last edited by colke995; 06-02-15, 20:33.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X