Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Za pola igara tek prvi put cujem i to pogotovo u prvoj polovini posta mi je vecina naslova nepoznato, evo sta ti je razlika od 9 godina.

    Iz nekog razloga mi je promakao MoH, nesto se ne secam da se bas puno u drustvu spominjao.Znam da je drugar imao to instalirano na kompu, ali ne secam se da me je ubedjivao da to igram niti bilo ko drugi.Nisam imao neku preteranu zelju da igram nastavke koji su sve bili losiji od prethodnog.Poznat mi je taj osecaj igranja neke igre po par meseci i kako sam dobijao brzi net to sam se cesce i brze prebacivao na jednu igru.Sada mi je to nezamislivo, a i ne verujem da bih sada za neke igre imao strpljenja kao sto je bilo pre par godina.Jedino sam dugo igrao PES 2009, skidao neki gamingaccess patch i tako furao do izlaska sledeceg.Sto bi rekao @convicton, cisto tu da se nadje. Od relija samo Colin McRae, secam se da sam kupio od pirata neki Segin reli iz 2007 koji je podobijao dobre ocene na netu i u Screenfunu i Svetu Kompjutera, ali iz nekog razloga nije hteo da se pokrene na mom kompu pa sam ga zabatalio.Kada sam kupio novu graficku dobio sam besplatan original Colin McRae Rally 2005 koji sam isto bas dugo przio, tamo negde sredinom 2007 mislim a graficku(novi komp) marta 2006.High Stakes sam uvek igrao kod rodjaka, uglavnom zavrsavao kao sedmi ili osmi.Tada jos moji nisu kupili moj komp,Bio presrecan kada sam zavrsio kao cetvrti. Porsche Unleashed sam imao kratko vreme kod sebe, tek posle sam shvatio koji je to dragulj, ali nikad nisam krenuo ozbiljno da ga prelazim.
    Sad se setih jedne igre koju sam mnogo puta igrao i to svaki put po pola sata/sat, posle kada sam presao prvu trku nisam znao gde da idem.Zvala se Hard Truck 2: King of the Road.To sam upravo sada saznao, a uvek sam je zvao King of the Road.Tu prvu trku koliko sam prelazio, svaki put kod brdasca sam prevrnuo kola.Vise sam se bavio voznjom nego trkama i najzajebanije je bilo kada me kod neke planine cekao policijski helikopter koji je ubio uvek Boga u meni.

    @Ves

    Cisto sumnjam da bilo ko ima tu konzolu, mozda me neko demantuje.Idi na nintendolife forum ili tako nesto, tamo bi trebalo da dobijes prave informacije.

    Comment


    • #92
      Prskaj je naveo neke od legendarnih igara.
      Golden Axe serijal, kada se samo setim ...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • #93
        Zivo me zanima kako vama deluju ove igrice, meni i dalje sijaju, malo fali da ih ipet instaliram ali znam da sam ja bahato subjektivan i sentimentalan. Dok, npr sad kad pogledam par klipova iz MoH, u fazonu sam "jel moguce da je ovoliko ocajna grafika bila, ja je pamtim kao HD real life rezoluciju"
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • #94
          Originally posted by prskaj View Post
          Zivo me zanima kako vama deluju ove igrice, meni i dalje sijaju, malo fali da ih ipet instaliram ali znam da sam ja bahato subjektivan i sentimentalan. Dok, npr sad kad pogledam par klipova iz MoH, u fazonu sam "jel moguce da je ovoliko ocajna grafika bila, ja je pamtim kao HD real life rezoluciju"
          Jbg tako ti je to kada ne znas za bolje ... to je tada bio vrh.
          Istina da sada deluje smesno, ali ....
          Ja trenutnno poredim Resident Evil 1 i Resident Evil 1 remastered (ispeglano pocetkom ove godine)




          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #95
            Originally posted by prskaj View Post
            Zivo me zanima kako vama deluju ove igrice, meni i dalje sijaju, malo fali da ih ipet instaliram ali znam da sam ja bahato subjektivan i sentimentalan. Dok, npr sad kad pogledam par klipova iz MoH, u fazonu sam "jel moguce da je ovoliko ocajna grafika bila, ja je pamtim kao HD real life rezoluciju"
            Deluje vrhunski! Sada bi ih ponovo igrao vecinu



            Niko nije rekao Tony Hawk?!

            Secam se Galaksije jos sa sege koliko sam to cepao. ALi najjace od svega, sva deca do 11 u krevetu spavaju, ja cekam caleta da dodje sa posla i to ne u 11 vec u 1, i pikamo zajedno tenkice svih 30 nivoa ako se secam i ujutru naravno ne idem u skolu Eeeeeh drugi razred .

            Tzar prva strategija koju sam igrao jos na PC1.

            NE mogu da se setim kako se zove pucacina sa ps1 gde je lik mali debeljan koji ide i kupi oruije i ubija talibane tako nesto .

            Pocket tanks kidalica . Bilo je tu dosta flash igrica koje sam obozavao, dobio sam bio neku svemirski brod se zvala. imala je 90 nivoa. gde je poenta da se leti i da te ne uhvate vanzemaljci 2 tastature sam polomio na njoj
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • #96
              Taj MoH AA je bio stvarno dobar po meni i bas sto kaze Prskaj, dozivljavalo se kao HD rezolucija. Moja prva i jedina konzola je inace bila Sega i mislim da je i dalje imam negde u podrumu i da i dalje radi, super mi je bila igra Prince of Persia koju sam igrao i bilo je tu nekih motorcica, kao neki reli. Na te 2 igrice sam trosio bas bas puno vremena. Secam se da sam stalno proveravao koliko je vruc onaj magarac sto se stavlja u steker

              OD ovih igrica sto je naveo Prskaj, secam se da sam igrao Duke Nukem na starom Compaq laptopu iz Nemacke koji je imao 4gb Hard disk i infrared

              EDIT: I treba mi pomoc oko proinalazenja jedne igrice koju sam igrao isto jako puno, ali se ne secam kako se zvala. Znam da je lik neki decak sa zutom(ili zelenom) kacigom za americki fudbal koji skuplja neke dijamante ili nesto na taj fazon. Da li se zvao Ken bese, ili ne mogu da se setim, a vrteo sam to na netu i nisam uspeo da nadjem.
              Last edited by colke995; 06-02-15, 17:04.
              sigpic

              Comment


              • #97

                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • #98
                  USPEO DA GA NADJEM, ROFL

                  Mora da ima neko da je igrao ovo



                  'Ladno sam sve vreme kucao Ken, a zvao se Keen.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    MOH AA sam cepao kao klinac,imao sma mozda 9-10 godina,i najvise sam se plasio kada idem sam po snegu i ni od kuda se pojavi nemacki pas i napadne me i ja se uplasim i naravno ubije me.Tako da sam caleta zvao da bude pored mene dok igram tu misiju,plasio sam se te misije mnogo
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      MOH AA sam cepao kao klinac,imao sma mozda 9-10 godina,i najvise sam se plasio kada idem sam po snegu i ni od kuda se pojavi nemacki pas i napadne me i ja se uplasim i naravno ubije me.Tako da sam caleta zvao da bude pored mene dok igram tu misiju,plasio sam se te misije mnogo
                      Te Nemacke dzukele su tri puta gore bile nego 100 Nemaca da iskoce pred mene odjednom. Znam da sam se i ja mucio oko te misije bio.
                      sigpic

                      Comment


                      • E da, kad smo kod igara kojima se imena ne sjecam. Bila je na segi igra, mi smo je zvali "trooki djecak". Uglavnom, 2D igra, gonis s likom koji ima to trece oko koje mu sluzi kao naoruzanje koje se mijenja zavisno od toga sta ste pokupili. Sjecam se jos jednog detalja: novcici koje kupi pojavljuju se nakon sto ubije\razbije\ukloni prepreku i skakucu dok ih ne pokupis (nakon par sekundi) nestanu. E sad. Ono sto je autenticno jeste da kako novcic odskace ti mozes pucati u njega i on tako raste. Jbg. Davno je bilo. !
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Je l' cepao neko Mame 32,sklop od jedno 300-400 malih igrica,ja sam to kao klinac voleo,posebno onu Olimpijadu i SP 98,bio i Robokap tu,auuu imam je jos uvek u kompu samo retko kad ulazim da igram
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Te igrice su jednostavno neprejebljive, prica likovi, sve
                            Sedmicu sam igrao (cuj igrao doktorirao) i devetku cini mi se - jel u devetci glavni junak Zidan? I to obe na playstationu 1.
                            Hahaha Zidane Samo sto se meni zvao Risto Sjecam se da sam imao i nekoga ko se zvao Paka ali ne mogu da se sjetim koga sam to prekrstio Uglavnom, Vivi mi je bio omiljeni lik. Volio sam devetku jer je nekako bila opustena i puna komedije
                            Desetka je bila prelijepa vizuelno ali sa bas tuznom pricom. Ne sjecam se kad sam je presao poslednji put, ali mi i dalje stoji na PS2 i zajedno skupljaju prasinu. To mi je vjerovatno i najmilija igra za PS2. Nije toliko cuven kao Sephiroth, ali je i Sin iz desetke izuzetan lik

                            Dobar je JRPG ali sam ja naklonjen ovim zapadnjackim iz prostog razloga sto su prljaviji, mracniji i duboko ukopani u epsku fantastiku. Bolji razvoj likova, skill sistemi i nacin borbe. Japancima skidam kapu zato sto su majtori da prenesu emocije u igru. Tu im niko nije ravan.



                            The Master(Fallout), SHODAN(SS2), Andrew Ryan(BioShock), Jon Irenicus(BG2), Sin(FFX)... ovi mi prvi padaju na pamet kad razmisljam o tim nekim najvecim "zlikovcima" koje sam sretao u video igrama. Sad kad bi malo prelistao sta sam sve igrao sigurno bi se sjetio jos nekoga.

                            Ako bi rangirao samo po faktoru straha koji su izazivali , onda Nemesis iz Resident Evil-a. Kad se samo sjetim onih njegovih urlika Juri me, a ne mogu mu nista...uh daleko bilo
                            I prvi ulazak kod Duriela u pecinu kad sam imao 12-13 godina

                            Comment


                            • Komander Ken

                              Bravo care, zaborabio sam na to ludilo.
                              sigpic

                              Comment


                              • The Joker(Arkham Asylym i Arkham City), Cane(C&C), Officer Tenpenny(SA), Vladimir Makarov(MW 2) i Donkey Kong().

                                Od onoga sto sam ja igrao, konzole sem nintenda i sege nisam igrao, a to su uglavnom bile jednostavne igre.Secam se da je meni i burazu cale kupio pistolj za Duck Hunt.

                                Comment

                                Working...
                                X