Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Final Fantasy IX i Final Fantasy X

    FFX jedan od najboljih RPG-ova koje sam igrao.

    Comment


    • #77
      Originally posted by Powerslave View Post
      Final Fantasy IX i Final Fantasy X

      FFX jedan od najboljih RPG-ova koje sam igrao.
      A sedmica? Sa najjacim negativcem svih vremena na svim igricama ikada napravlejnim Sephiroth-om? Kakva igra
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • #78
        E nju vidis nikad nisam igrao. Smijesno je sto znam toliko o igri koju nikad nisam igrao Hype ucinio svoje vjerovatno... Igrao sam samo IX i X, a posle kad sam se zainteresovao za VII jednostavno se nisam mogao natjerati da je igram. Gledao sam onaj anime Advent Children ako se to racuna

        Nisam ti ja neki fan tog JRPG-a ali su mi ove dvije bas fino legle. Pogotovo X jer prica bas gadje na emocije

        Comment


        • #79
          Te igrice su jednostavno neprejebljive, prica likovi, sve
          Sedmicu sam igrao (cuj igrao doktorirao) i devetku cini mi se - jel u devetci glavni junak Zidan? I to obe na playstationu 1.
          I sve je to kul, ali Sephiroth je ... pa jednostavno Sephiroth:
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #80
            Max Payne 1 i 2 opasna igrica,nju sam zaboravio da spomenem.Najjace je kad te drogiraju pa hodas po onoj tankoj crvenoj liniji,a ukljuceni zvucnici,ponoc odavno prosla a cuje se zena njegova "Max,help me Max,please",ali tako jezivim glasom
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #81
              Originally posted by bice View Post
              Max Payne 1 i 2 opasna igrica,nju sam zaboravio da spomenem.Najjace je kad te drogiraju pa hodas po onoj tankoj crvenoj liniji,a ukljuceni zvucnici,ponoc odavno prosla a cuje se zena njegova "Max,help me Max,please",ali tako jezivim glasom
              U Max-u su me najvise odusevljavali oni usporeni delovi, tj kada usporis scenu i izresetas ih samo tako ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • #82
                Desni klik,skocis iza zida i onda sa "duplim ingramom" izresetas sirotinju
                A ja sam voleo onaj deo kad ide bejzbol palicom auuu bilo je tesko ali veoma dobra misija
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #83
                  Dok sam bio srednja skola najvise sam gledao sledece sajtove:Gamespot, IGN, Eurogamer, vgrelease(to vise zbog datuma izlaska pojedinih igara i posle sam ga zamenio metacriticom) i malo Gametrailers.Tek pre par dana skontao PC Gamer i mogu da kazem da mi se svidja dizajn sajta i ima dosta zanimljivih clanaka(pogotovo u sekciji best of i njihova rangiranja), posecivacu ga s vremena na vreme.Malo sam juce kopao po starijim clancima.Gametrailers i IGN takodje, ovaj prvi uvek posetim da vidim kako su ocenili igre koji su izasle i oni su mi najpouzdaniji izvor od svih njih.Na Gamespot uglavnom idem da vidim koja igra je odnela koju nagradu.

                  Comment


                  • #84
                    Nego, kupio sam sebi Nintendo Wii! Znao sam tacno sta i zasto kupujem. E sad. Ima li neko iskustva sa ovom konzolom, neke preporuke i tako to???
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • #85
                      Fm 2008 sam doktorirao, sa Atletikom sam bio zvijer, a igrao sam jos sa notingemom osvojio pl, sa paokom igrao dve sezone i naravno sa radom, taj uspijeh sa radm mi je najdrazi jer sam postao drugi najbogatiji klub na svijetu osvojio kup uefa i bio gazda u ovim domacim okvirima,

                      jos se peglao rome total war i medieavall total war
                      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                      Comment


                      • #86
                        Mora jedan duzi post od mene posto ponosno sebe smatram veteranom PC igara iako sam rodjen 1990.

                        Vec sa 4 godine sam bio gamer sve je pocelo sa 286-icom, a najlepsi period je bio sa 486-icom.

                        Prva igra koja me je oduvala je naravno kultni Doom II. Iako maltene nikad nisam koristio sifre u igricama, ovo je prva i jedina igrica za koju se i dalje secam: iddqd - god mode, idkfa - ammo, idclip - prolazenje kroz zidove

                        Evo jos nekoliko vrhunskih igara iz tog perioda:

                        Duke Nukem 3d
                        Spoiler


                        Gods -
                        Spoiler


                        Comix zone -
                        Spoiler


                        Golden Axe(pogotovo jaka igrica kad se pegla u dvoje) -
                        Spoiler


                        Blues Brothers -
                        Spoiler


                        Street Rod -
                        Spoiler


                        Ugh -
                        Spoiler


                        Scorched Earth ( i dalje tvrdim da je ovo najjaca igrica ikada napravljenja sto se tice tenkica )
                        Spoiler


                        Onda je dosao period sportskih igara, nadmetanje sa burazerima, gubljenje zivaca, tuce, svadje i nekoliko stotina puta odricanja preko novina

                        Zahvaljujuci srednjem burazu sam zavoleo fudbal generalno, ali konkretno sto se igrica tice manager seriju.
                        Prva koja se peglala i ostala u najlepsem secanju Championship Manager 96/97



                        Ali, zato mozda i najjaci fudbal koji sam ikada peglao, igrica zbog koje sam nesumnjivo dobio najvise batina u zivotu

                        nema slike za pc


                        Jedan na misu, drugi na tastaturi, druga tekma obrnuto i peglaj <3 98ica i 99ka najjacu mizuku imale, garant

                        prvi basket koji se peglao
                        Spoiler


                        Voznje su isto tako bile nezaobilazne sa legendarnim pocecima NFS serijala i prebrutalnom muzikom

                        Spoiler


                        Da vas ne davim puno, dalje su stvari vec poznate, totalno se preslo na cd-rom i sledece zlatno doba igrica. Najlepse trenutke sam proveo uz Max Payne, Medal of Honor:Allied Assault, Commandos, Age of Empires, Grim Fandango, Half-Life, Diablo, GTA, Mafia.

                        I za kraj da spomenem nesto o cemu sa vec pricao, a to je poslednji period u mom gamerskom zivotu - indie igrice. Kada je prestalo interesovanje za ove komercijalne, "velike", pompezne igrice sa brutalno grafikom, zadovoljstvo sam nasao u nekoj vrsti omaza starinskih igrica. Ima tu pravih dragulja kao sto su Limbo, Super meat boy, Spelunky, N , Braid...

                        Za kraj, igrica uz koju sam ubedljivo najvise zivaca izgubio, jedan jedini nepobedivi N!




                        Moram jos par prisecanja

                        Incredible machine
                        Spoiler


                        Shadow warrior
                        Spoiler


                        Pandora's box
                        Spoiler
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • #87
                          Posle tvog posta,ja sebe jednostavno ne mogu da nazovem "gejmerom".
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #88
                            Jos jedne dobre pucacine sam se juce setio i nju sam ja mislim prelazio 3 ili 4 puta. Dobri stari Medal of Honor: Allied Assault. Secam se kasnije 2010 da je bila neka verzija MOH-a koju sam prelazio za cirka 4 sata sto je veliki lame . Od Need for Speed delova pao mi je jos na pamet i NFS porsche unleashed koji sam iz nekog razloga peglao relativno dugo.

                            Znam da nije ozbiljna igra, ali je l' cepao neko Rally Serbia? Dobra je fora bila, a nije tako lose odradjena.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by colke995 View Post
                              Jos jedne dobre pucacine sam se juce setio i nju sam ja mislim prelazio 3 ili 4 puta. Dobri stari Medal of Honor: Allied Assault. Secam se kasnije 2010 da je bila neka verzija MOH-a koju sam prelazio za cirka 4 sata sto je veliki lame . Od Need for Speed delova pao mi je jos na pamet i NFS porsche unleashed koji sam iz nekog razloga peglao relativno dugo.

                              Znam da nije ozbiljna igra, ali je l' cepao neko Rally Serbia? Dobra je fora bila, a nije tako lose odradjena.

                              Cepao ja to,neupravljivo je bilo,ali sam cepao,a najvise me nerviralo ono "Pa ti nisi normalan" ili tako nesto kad mi kaze onaj suvozac ili preko radija nemam pojma ko je
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by bice View Post
                                Cepao ja to,neupravljivo je bilo,ali sam cepao,a najvise me nerviralo ono "Pa ti nisi normalan" ili tako nesto kad mi kaze onaj suvozac ili preko radija nemam pojma ko je
                                U pocetku je i za mene bila neupravljiva, ali sam uspeo vremenom da savladam Lanciu do najsitnijih detalja. Imao sam par momenata kada vodim do pred sam kraj i zabijem se u neko drvo, jos me i suvozac podjebava. Doslo mi u par navrata da razbijem i monitor i tastaturu i sve sto je bilo okolo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X