Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61






    Comment


    • #62
      Originally posted by l1m4r View Post
      I da Far Cry 1 i 2. Dvojka manje kec je brutalan
      Dvojka dosta losija, ubija u pojam sto na svakih pola sata moram da popravljam kola jer svaki put kada prolazis protiv Afrikanaca izbuse ti auto posteno i jednu te istu proceduru ponavljas na svakih pola sata, a mozda i krace.Prilicno dosadna igra, pogotovo kada ti se pokvari oruzje a tek si ga malo koristio.Prica mi je bila osrednja.Mapa mi je bila prevelika, nema tu puno sta da istrazujes.

      Comment


      • #63
        Opa 97-ica, prvi koji sam igrao ja bila 96-ica i to na playstationu. Kada se samo setim. Rondaldo ubedljivo najbolji igrac, za njim Del Pijero, pa Zidan, pa ostali. Postojala samo Engleska premijer i prva liga (ne secam se da li je bilo i nizih) i Italijanska serija A i B. I naravno mnogi veliki evropski klubovi iz drugih liga su bili prisutni zbog LS ... Kada se samo setim
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • #64
          Originally posted by Sandugp View Post
          E da Powerslave, sto se tice Diabla 2 dovoljno je da drzis levi taster misa (ili desni bem li ga ne mogu da se setim na koji bije) i lik konstantno udara. Nepotrebno je kliktati kao nenormalan, ali mnogo ljudi to radi
          No shit Sherlock!? Aj mi reci molim te, kad si tukao nekog boss-a, jesi li drzao klik ili si klikao po njemu kao manit? Obicno se situacija na ekranu prenese na refleks u prstu pa imas osjecaj ako brze i jace klikas da ces ga brze sahraniti

          Prvi NWN sam probao i batalio posle nekoliko sati. Dvojka mi se mnogo vise svidjela i ako je bila i bagovita i na periode dosadna ali je imala neki smek Odigrao sam original i MOTB.. tu sam stao Svakako jedan od najboljih RPG-ova svoje generacije.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Gangrena View Post
            Ja u gotovo svakom sejvu kada se ispišam sa Arsenalom uzmem Bilbao i sa njim puknem 10 sezona , samo domaći igrači njihova škola itd , bukvalno dodje kao hard mode
            Isto kao i ja sto nekad uradim.. PES se nakon 3,4 mjeseca savlada pa igranje na superstar dodje kao rutina, ali jednostavno zadam nekad neka pravila sebi i bude dosta teze..

            Sjecam se na PES 13 sam poceo sa Unitedom ML ali oni bezvezni igraci i stavio sam pravilo samo igraci do 22 godine da mogu kupiti i za 5,6 sezona harao.. Kad se sjetim sta sam od Cabelle samo uradio, kakva zvijer

            Comment


            • #66
              Originally posted by Sandugp View Post
              Sto se tice menadzera najvise vrememena sam proveo na dobrom starom 01/02 .... Tada sam bio klinac (19 god) naprzen na fudbal samo tako pa se igralo mnogo. Nisam nikada isao 30+ sezona, ALI sam sa Napolijem (koji je tada bio drugoligas) nagurao 10+ sezona i stvorio ZVER u Evropi. Secam se i zanimljive igre "sedam sestara". Naime 6 drugara i ja uzmemo 7 najjacih klubova italijanske lige - KAKVO JE TO KRLJANJE BILO...
              Tad je bio Čempionšip menadžer, tako se zvao, ceo gemplej ukrali ovi sa FM-a.

              Comment


              • #67
                Stronghold igrica bila isto vrhunska,ja sam obozavao Stronghol Crusader,redovno sam pikao sa drugarom preko mreze,nas dvojica na njih 6 a sve smo najjace stavljali,bilo uvek gusto ali smo dobijali
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by bice View Post
                  Stronghold igrica bila isto vrhunska,ja sam obozavao Stronghol Crusader,redovno sam pikao sa drugarom preko mreze,nas dvojica na njih 6 a sve smo najjace stavljali,bilo uvek gusto ali smo dobijali
                  Krusejder je smarački. Prvi Stronghold i poslednji Stronghold 3 su keva, postoji neka priča, rasplet događaja, kamanja odlična. Ovaj Crusader je kao da igram čoveče ne ljuti se sa onim mapama.

                  Comment


                  • #69
                    Ja sam rekao da je vrhunska zbog igre u mrezi sa drugarom,sto se kampanje tice nisam odusevljen bio.Stornghold 3 ima odlicnu kampanju ali sam vise cepao Crusader zbog te LAN igre.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #70
                      Sve je pocelo sa Fifom ne znam koje godine na Soniju, sibao sam i dan i noc, popustio u skoli moji me hteli ubiti.
                      Kada se preslo na komp obavezno sam imao instalirano i Pes i Fifu. Mada sam nekako najvise ostao vezan za Pes6 i njihovu "sjajnu" master ligu gde sam sa PSG-om pisao po sirotinji uz Hamsuna, Mirandu i ostale superstarove

                      Sto se tice sportskih simulacija NBA 2003 i NBA 2009, nekako sam ih najvise przio.

                      FM2005 je prvi koji sam igrao koliko se secam. Uzeo sam Celzi i igrao do 2034 Postao sam otac i majka svetskog fudbala. Patrick dos Santos (ST) momce sa ostrva Jamajke, pakleni regen koji je unistavao, 25+ golova po sezoni.

                      FM2008 mozda i najbolji iz te price, mozda i najbolji. I sada se razmisljam da ga ponovo skinem

                      Posto sam pre dosta pratio biciklizam, najvise Djiro, Vueltu i Tur naravno da se igrala i najbolja a mozda i jedina cycling simuacija iliti Cycling manager sve od 2003 i jako loseg engina sa fatalnim bugovima gde su oni koji ne zavrse trku uvek bili prebacivani na vodeca mesta u generalnom.

                      Sto se tice Wow-a nikada ga nisam nesto preterano gotivio.
                      Ai sam zato kidao Stronghold, Settlers 2,3.... Rise of Nations, Age of Empires, Civilizaciju, kao i Rome total war itd.
                      Cak sam igrao i Stronghold legends gde ima i zmajeva, vestica i ko zna kakvih djavola

                      Takodje jedna od omiljenih mi je bila i Sid meiers pirates, jer sam se uvek lozio na gusare, zakopana blaga, Crnobradog, Magelana, Vespucija. Imas brod i plovis po Karibima, pljackas, otimas xD


                      Posto sam zaludjenik filmovima, jednog dana ukucah na guglu "best pc games about movies" i naravno izbaci mi legendarnu igricu The movies, gde imas svoj studio i kreces od 1920 godine. Crno beli filmovi, scenaristi, gradis scene, poboljsavas studio lot, zvezdama kupujes kola, postprodukcija, mogucnost odmladjivanja glumaca uz pomoc estetskih zahvata i naravno takmicenje za Oskara...
                      Malo je jedan post
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • #71
                        Moja gaming iskustva su pocela ovom gromadom.

                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Indigo View Post
                          Takodje jedna od omiljenih mi je bila i Sid meiers pirates, jer sam se uvek lozio na gusare, zakopana blaga, Crnobradog, Magelana, Vespucija. Imas brod i plovis po Karibima, pljackas, otimas xD
                          Igraj AC4 i AC4 Black flag.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Powerslave View Post
                            No shit Sherlock!? Aj mi reci molim te, kad si tukao nekog boss-a, jesi li drzao klik ili si klikao po njemu kao manit? Obicno se situacija na ekranu prenese na refleks u prstu pa imas osjecaj ako brze i jace klikas da ces ga brze sahraniti

                            Prvi NWN sam probao i batalio posle nekoliko sati. Dvojka mi se mnogo vise svidjela i ako je bila i bagovita i na periode dosadna ali je imala neki smek Odigrao sam original i MOTB.. tu sam stao Svakako jedan od najboljih RPG-ova svoje generacije.
                            U startu sam klikao kao majmun, ali sam brzo skontao kakav sam balvan bio u sustini istina je da imas taj osecaj, ali to je samo osecaj
                            Brajkula : jeste championship, ali su se podelili 2003 valjda i tada je nstao footbal manager. Valjda su bili sa eidos interactive-om (ovi sto su izdavali Laru) pa se posle raspali ....
                            I jesu slepci sve pokrali, opasan menadzer je bio, mislim da i dan danas mogu da se nadju patch-evi sa novim sezonama za tu staru odlicnu igru.
                            Last edited by Sandugp; 05-02-15, 19:22.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • #74
                              To kliktanje me podseti na Robin Hood:Legend of Sherwood.Jedna od mojih prvih igara, i ja sam tako do besvesti pokrio kako bi RH i moji saborci sto pre savladali strazu.Posle nje mislim da uopste nisam zalazio u taj zanr point&click adventure.
                              Prve 3 igre koji sam igrao su bile:FIFA World Cup 2012, Amazing Key(jedna mala igra koju je cale doneo sa posla), Petar Pan, Robin Hud i NFS:Hot Pursuit.NFS se secam da sam poceo da przim od leta 2013, komp sam dobio februara pa sam stalno rotirao ove 4 igre.AK nisam ni mogao da obrnem zato sto sam za druge nivoe trebao da platim pa kada sam presao poslednji nivo koji je bio besplatan sam se pozabavio drugim igrama.Ni za jednu od ove tri igre se ne secam da sam presao, posto ne verujem da sam tada znao da upravljam brzim kolima kao sto su Lambordzini ili Porse kao najbrzim vozilima u igri i mislim da sam to tek presao 2005.Ne secam se ni za ove dve da li sam ih obrnuo, oba kraja su mi u magli.Od jeseni 2003 sam nabacio jedno 10 igara, ne secam se da sam imao ikada dilema u zivotu nego tada sta da startujem.Imao sam Praetorians, Age of Mithology, Stronghold Crusader, FIFA 2004, NBA 2003, NBA 2004, NHL 2004, Delta Force: Black Hawk Down, Wolfenstein i Serious Sam.Svaki dan nesto drugo igram, jedino sam u hokeju i nba uspeo da uspostavim neki kontinuitet.

                              Kad se setim kao klinac, razmenjujem diskove sa celim komsilukom, isto vazi i za filmove mada toga je bilo manje i to su bili uglavnom oni najpopularniji.Neki put sam razmenio zato sto mi je cale trazio.Sav presrecan kada naletim na neku igru koja mi deluje poznato zato sto sam od nekog cuo.Svoje prve korake u strategijama sam napravio u Crusaderu i AoM, bio sam nekoliko meseci nubina pa sam igrao skirmish do besvesti, uopste mi tada nije dosadilo.Izmenjao sam sve zive protivnike.Posle nekog vremena kada sam se izvezbao sam presao AoM, dok u Crusader-u nikad nisam ni pokusao da predjem 3 Skorpiona.Bese tada dobro vreme sto nisam znao puno za igre, pa sam ove igrao po nekoliko meseci.2003 sam igrao do 2007 i pored toga sto je imao sta roster, uglavnom sam isao da svaki tim draftuje pa sam imao Dzordana u Supersoniksima.Cale mi zabranio skoro godinu ipo dana da igram GTA(III sam igrao mislim tamo na jesen 2003 i to je kratko trajalo, SA sam krenuo krajem juna 2005) kada je video kako se izivljavam na slucajnim prolaznicima.Boze, koji sam tada bio sadista.Povremeno sam se drao i nervirao, ali mislim da sam ga vise zaprepastio time koliko sam peglao autom slucajne prolaznike i samo sam mozda par misija presao i ne znam zasto sam stao.Vice City sam u pocetku samo igrao kod druga ili u igraonici, ali posto nisam znao da upravljam mini helikopterom uglavnom sam furao do te misije ili sam ukucao sifru za tenk pa sam se izivljavao.Zanimljivo da sam nekoliko meseci posle toga igrao Midnight Club II(arkadna voznja u reziji Rockstara), i tu imas prolaznika samo ne mozes da ih pregazis pa kontam da mi je tu progledao kroz prste.

                              Od svih fransiza koje su jos aktivna definitivno najgora koja opstaje je Stronghold i to samo zahvaljujuci staroj slavi, pokusao sam da igram dvojku i ne znam vec koji posle toga ali nikako nisam mogao da priviknem i video sam da nije to za mene.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Indigo View Post
                                Posto sam zaludjenik filmovima, jednog dana ukucah na guglu "best pc games about movies" i naravno izbaci mi legendarnu igricu The movies, gde imas svoj studio i kreces od 1920 godine. Crno beli filmovi, scenaristi, gradis scene, poboljsavas studio lot, zvezdama kupujes kola, postprodukcija, mogucnost odmladjivanja glumaca uz pomoc estetskih zahvata i naravno takmicenje za Oskara...
                                Malo je jedan post
                                Skroz zaboravio na to, premocna stvar.. najteze mi bilo odrzavati zvezde srecnim Ali koja trema je to bila kad dodje vreme za And the winner is... *drum roll* Isfurao sam to do kraja, mislim da se tu negde 2008. zavrsavala igrica, ili slicno.. Instalirao sam je opet pre 2 godine da je igram, ali mi nije to bilo to.

                                Originally posted by Ricma View Post
                                Vice City sam u pocetku samo igrao kod druga ili u igraonici, ali posto nisam znao da upravljam mini helikopterom uglavnom sam furao do te misije ili sam ukucao sifru za tenk pa sam se izivljavao.Zanimljivo da sam nekoliko meseci posle toga igrao Midnight Club II(arkadna voznja u reziji Rockstara), i tu imas prolaznika samo ne mozes da ih pregazis pa kontam da mi je tu progledao kroz prste.
                                Ja sam svima po komsiluku prelazio tu misiju. Trebao sam da naplacujem.

                                Neke koje sam bio zaboravio, a koje sam bas dugo picio:
                                Legacy of Kain, Will Rock, i Unreal Tournament 2004 (mislim da je taj)

                                Comment

                                Working...
                                X