Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gotov brutal za WoL, mogu reci da sem te Protoss misije uopste nije bilo tako tesko. Ostao mi je samo achievement da predjem kampanju za manje od 8 sati na normal, to ce ici lagano. Sad Heart of the Swarm bukvalno meljem misije. Em sto su lakse od WoL, em sto u kampanji sa Zergovima ne moras da budes toliko kreativan, samo saljes mase jedinica. Fora je samo odrzavati konstantan stream jedinica, napravis macro Hatch pri pocetku misije i sve ce biti dobro. Posle cu da pauziram dok malo ne pojeftini LoV, da ne jurim achievemente na piratu
    Ima bas dosta fora za te defanzivne. Za In Utter Darkness je fora da suzis prilaze sa gradjevinama tako da svi prolaze kroz taj prolaz dok ih Colossusi prze. Archoni na gornjim platformama za anti-air i jedna masa air jedinica koju setas gde god zatreba. I postavis topove iza toga i to je po meni najefektivniji nacin. A video sam da neki blokiraju prilaze sa masom dark templara jer dobar deo napada u prvih 10-15 minuta uopste nema detektore A poslednja, All In, za air verziju misije lepo postavis desetine onih kulica sto preuzimaju Zerg jedinice i posle 2, 3 napada imas pun tab Mutaliska i Broodlorda Broodlordi resavaju Kerrigan, Mutas resavaju ostalo, samo ostaje da pazis da sa strane ne probiju u bazu
    Last edited by s_hyperion; 26-12-15, 00:02.

    Comment


    • Potpuno besplatno.

      http://www.hcl.hr/vijest/ugrabite-ne...originu-88314/

      Comment


      • Fina je ovo stvar, i na steamu se isto moze skupiti gomila besplatnih igrica ako se prate ti krugovi. S vremena na vreme naidje tako neka ozbiljnija, bio je Dragon Age: Origins isto free na Originu u vreme kad je trebao da izadje Inquisition nastavak.

        Topla preporuka inace za sve koje vole takve igre, Dragon Age: Origins i Inquisition su prava stvar, dok se Dragon Age II slobodno moze preskociti.

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Fina je ovo stvar, i na steamu se isto moze skupiti gomila besplatnih igrica ako se prate ti krugovi. S vremena na vreme naidje tako neka ozbiljnija, bio je Dragon Age: Origins isto free na Originu u vreme kad je trebao da izadje Inquisition nastavak.

          Topla preporuka inace za sve koje vole takve igre, Dragon Age: Origins i Inquisition su prava stvar, dok se Dragon Age II slobodno moze preskociti.
          A moze i da se ne preskoci. Kec je bolji i to dosta, ali nekako mi truba da se ne odigra i dvojka. Ne bi bilo u radu prema Izabeli.
          A jeste kecina keva, kada se setim sa svim onim zivim ekspanzijama, napravi se opasna ekipica. Ne mogu da se setim sta sam vodio, mislim Morigan, Lianu (pa onda pravis neke kombinacije sa njima cisto da se ne zna ko koga jebe), ona baba Vejn ili kako se zvase je opasan lik, verovatno i najjaci. Ma kidali su svi, u sustini zavisi od tvog lika, tj kakvu klasu napravis pa se po tome vodis za ostatak druzine. Ali realno vrh igrica. Secam se da je bio i ker, i Golema su nekog kasnije dodali, ali oni su imali po jedan item samo da nose i tu dsi automatski imao krs itema koje nisi mogao da koristis (opreme). Golem je jak kao crna zemlja, ali opet, onaj pijani dwarf je mogao da tenkuje boga-oca.
          Sada sam se nalozio, moram opet odigrati keca sa svim exp.
          Jebem ti forum.
          Inace trenutno (kada uhvatim malo vremena) igram Resident Evil 0 HD Remastered (relativno skoro izaslo). Cisto da se podsetim starih dana. Ali cu izgleda morati i Dragon Age.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Nedavno sam sastavio listu RPG-ova koje bih igrao, na toj listi sam stavio Witcher, Diablo, Dragon Age, Baldur Gate, Planescape Torment i za koje smatram da su obavezno stivo.Pokusao sam u vise navrata da igram, ali pre ili kasnije zbog svog neiskustva i neznanja nije mi kasnije bilo toliko zanimljivo tako da nemam pojma gde sam stao recimo kod Fallout 3 i Elder Scroll Oblivion, jedini RPG koji sam presao je Mass Effect.Za KoToR sam se smorio pre jednu deceniju kada iz nekog razloga nisam mogao da ga pokrenem na kompu i od tog trenutka do prosle godine mi nije palo na pamet da ga instaliram.

            Pored ovih stavio sam na listi Titan Quest, Jade Empire, Mount&Blade, Dark Souls i Divinity.Odlicna lista za sledecih nekoliko godina, ako sam nesto propustio recite.Ne verujem da cu puno igara da predjem ove godine, GTA V cu da instaliram cim se prebacim na osmicu a ne verujem da cu skoro.Igre mi u ovoj godini nisu u planu, picim serije i filmove.Jedino ako me to zesce smori cu jos par stvari da pokrenem.Bio bi red posto skoro godinu dana imam Batman Origin, da ako budem imao viska vremena i to predjem.

            Edit:Zaboravih na Neverwinter Nights.
            Last edited by Ricma; 04-02-16, 09:20.

            Comment


            • Baldurs je pod obavezno, pa i Neverwinter. To su opasne igre koje te toliko navuku da nije zdravo. Dok je Diablo vec malo drugacija stvar, odlicna igra naravno ali mnogo manje interakcije, a mnogo vise besomucnog kliktanja misem, i ponavljanja iste stvari po milion puta.
              Rekord koji sam postavio za kompom od 20ak sati neprekidnog igranja je bas uz Neverwinter. RPG igre su po meni i za mene ubedljivo najzaraznije igre, najveca navlaka. Nazalost nemam vise vremena da im se u potpunosti posvetim
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Svidja mi se sto za neke igre su izasle u vecoj rezoluciji(enhanced edition), ne treba mi neka nabudzena grafika pa da bih morao da igram starije naslove.Kada buraz bude uzeo novi komp, gledacu da njegov stariji na kom mogu da pokrenem KoToR zadrzim za te starije naslove.

                Znam da sam tamo 2010 godine kada je izasao Mass Effect 2 uspeo da povezem 10 sati igranja.Kidnuo sam sa poslednjeg casa(filozofija bese) kako bih izbegao odgovaranje i tako pre 12 sa krenuo da igram, jedine pauze koje sam pravio tada sam isao do WC-a ili da rucam i picio sam igru do 10 sati i prestao sam zato sto je bio petak.Inace bih sigurno ostao do 1.Mogao bih ja lako da povezem 6-8 sati igranja, ali ne verujem da bih jednu stvar mogao u tom vremenu.Mozda bih cak mogao da oborim rekord sa bilo kojim GTA naslovom, ali ne verujem da bih toliko slobodnog vremena imao na raspolaganju.Generalno se ne zalim na sta sam utrosio vreme na fakultetu, ali na koje gluposti sam gubio vreme u srednjoj skoli.Mogao sam to 10 puta bolje da iskoristim.

                Comment


                • Bas sam ovih dana u procesu pokretanja Kotora II na Sedmici. Nakon par peripetija konacno je proradilo. Cim nabavim nekog vremena (sumnjam ali kao se nadam ) sedam da odigram opet.

                  Maricu a Fallout 2 si igrao i zato nije na listi ili?

                  Fali ti obavezno Vampire: The Masquerade - Bloodlines i Arcanum. Diablo mozes da zaobidjes sto se mene tice, obican hack&slash, greota je zvati ga RPG-om.

                  Iako nisu najbolji, ME i Kotor su mi najdrazi serijali, uz prvi Deus Ex cine sveto trojstvo kada je gaming kod mene u pitanju. I to bih ti preporucio da odigras. Mnogo je veci RPG od Diabla. System Shock 2 takodje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Fallout je na listi, ceo serijal.I zbog toga cu da gledam da zadrzim stari komp kako bih mogao da igram keca i dvojku i jos te starije naslove ako ne dobiju rimejk u skorije vreme.Tolika mi je ta lista postala prevelika, da sam jedan deo morao da pomerim na drugu listu koju zovem Svastara.Fallout 3 sam igrao kada je izasao, mada posto sam se malo zagubio(a ni Internet nije mogao puno tada da me iscupa) i nisam znao sta dalje sam presao na nesto drugo.Sada verujem da dok god imam slobodnog vremena i zelju da igram, da necu imati problema da 2-3 nedelje(i vise od toga) izdvojim za prelazenje bilo kog RPG-a.Mislim da mi lista broji 100 i vise igara, ali tu sam cak ukljucio ekspanzije i DLC i par indie igara.

                    Ja volim hack'n'slash, ne znam ni ja zasto mi ranije nije palo na pamet da igram ranije delove Dibalo-a, da sam dve godine mladji sigurno bih presao trojku i postojao bi interes za ranije delove.Nikada nisam voleo vampire, tako da me ne privlaci ni igra dok za Arcanum jos cu da vidim.Meni se cini da su bolji naslovi izlazili u periodu 2010-2014, nego 2006-2009.Ove iz 2010 sam ispratio i sve sto je vredno sam odigrao, ali recimo neke naslove iz 2014 ne mogu da pokrenem, a i koliko mi je faks dozvolio sam prelazio naslove iz 2011, 2012 i 2013.

                    System Shock(znam da ima Enhanced Edition) i Deus Ex su mi vec na listi.
                    Voleo bih da sto vise tih legendarnih igara izadju u HD izdanju.Ne mora da bude grafika nabudzena, samo da bude veca rezolucija i bolje teksture kako bi bilo igrivo.

                    Comment


                    • Arcanum jeste obavezno stivo za RPG ali da je razvodnjen i dosadan u trenutcima jeste. Mozes da skrenes sa glavnom questa i da radis svasta sto ti padne na pamet i da u tome potrosis vreme za koje bi presao nekoliko drugih igara zajedno. Ogroman je svet, ogromna sloboda, prelaka imerzija i onda postoji sansa da se pogubis.

                      Sto se Vampira tice, tematika ili ne, mislim da gresis sto ga tako olako propustas ali ok .

                      Ja mislim da je za RPG sve sto valjalo izaslo do 2000e (tu je sveto trojstvo Baldur, Fallout i Planscape Torment). Ima nakon toga vrhunskih naslova ali ove 3 su vrhunac RPG-a, jace od toga ne moze. Barem meni.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kapiram da sam par godina mladji da bih par stvari iz tog zanra sigurno presao do sada.Nije se poklopilo da imam brz net kao i to da se oslanjam na walkthrough, guglovanje ili da odem na yt.Veoma retko zapnem u nekim igrama i kada ne znam sta dalje odem na yt.Da je Fallout 3 izasao 2010 godine, sigurno bih ga presao.Sve te igre koje sam ranije stao, nisam se puno oslanjao na podrsku neta.Za Mass Effect sam uvek znao gde i sta treba da krenem(mozda i zbog toga sto sam uvek daleko vise voleo sf nego fantasy kao zanr), znao sam tu i da zaglavim na nekoliko side questova.Nijednu igru koju sam igrao mi nije bila imerzna kao ME, oba dela sam presao za vise od 30 sati.Upecao sam se na tu reklamu da je ME SW bez svetlosnih maceva.Kako je Bioware majstor svog zanata, tek sam nedavno skontao koje su sve njihove igre.

                        Ostali su mi DLC-evi kod ME2 koje cu sigurno ponovo da predjem ali razmisljam posto sigurno imam na XP-u imam sejv da ne prelazim ponovo dvojku(jer cu se sigurno jednog dana odluciti da prelazim trojku).ME sam presao zato sto me je sama tematika privlacila, nisam ni priblizno u toj meri bio fan apokalipse pa se moje prelazenje Fallouta zavrsilo neslavno niti fantazije kada sam igrao Oblivion(doduse tada nisam imao net).Za sve ove igre na listi treba samo ubosti pravi tajming i da postoji velika zelja za prelazenjem, jer mali broj stvari moze da me spreci.Uostalom sve te igre koje su mi na drugoj listi mogu da pocnem sutra, a mogu i kroz 10-15 godina.Neka vrhunska ostvarenja ostavljam za kasnije, a slicnu stvar radim i za filmove

                        .Pre par godina sam mislio da u skorije vreme uzmem novu konfiguraciju, ali koliko imam starijih i novijih naslova ne zurim sada nigde.Retko koji naslov ce me naterati da zbog njega uzmem konfu, a ako buraz kroz par meseci uzme novu konfiguraciju, moci cu naslove od prosle i ove godine da igram.

                        Comment


                        • Gothic 2, moze i 3. deo ali posle patcheva, nije los i Risen isti fazon ali je bolji od Gothica 3.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            A moze i da se ne preskoci. Kec je bolji i to dosta, ali nekako mi truba da se ne odigra i dvojka. Ne bi bilo u radu prema Izabeli.
                            A jeste kecina keva, kada se setim sa svim onim zivim ekspanzijama, napravi se opasna ekipica. Ne mogu da se setim sta sam vodio, mislim Morigan, Lianu (pa onda pravis neke kombinacije sa njima cisto da se ne zna ko koga jebe), ona baba Vejn ili kako se zvase je opasan lik, verovatno i najjaci. Ma kidali su svi, u sustini zavisi od tvog lika, tj kakvu klasu napravis pa se po tome vodis za ostatak druzine. Ali realno vrh igrica. Secam se da je bio i ker, i Golema su nekog kasnije dodali, ali oni su imali po jedan item samo da nose i tu dsi automatski imao krs itema koje nisi mogao da koristis (opreme). Golem je jak kao crna zemlja, ali opet, onaj pijani dwarf je mogao da tenkuje boga-oca.
                            Sada sam se nalozio, moram opet odigrati keca sa svim exp.
                            Jebem ti forum.
                            Inace trenutno (kada uhvatim malo vremena) igram Resident Evil 0 HD Remastered (relativno skoro izaslo). Cisto da se podsetim starih dana. Ali cu izgleda morati i Dragon Age.
                            Zavisi verovatno koliko neko voli RPG, prosecan gejmer tesko da ce uzivati u dvojci, pogotovo posle standarda koji je postavio kec. Meni neverovatno da je dvojka dve godine novija od keca, a izgleda kao da je obrnuta situacija. Zbrzali su je iz nekog razloga rekao bih, hteo sam i nju da zavrsim iz postovanja prema kecu, ali me je smorila i odavno mi je na cekanju, a i ja i ona dobro znamo da je necu zavrsiti
                            pa onda pravis neke kombinacije sa njima cisto da se ne zna ko koga jebe
                            Ali bukvalno
                            Ja sam stalno menjao ekipu, u zavisnosti gde idem, pa procenim ko ce mi vise trebati. Posto sam ja bio rogue, obavezno bih vodio Warriora (Alister u 99% slucajeva), Mage (Morigan, posle Vin) i onda vidim koja klasa ce mi odgovarati da imam jos jednog. Koliko se secam, sa Golemom je bio neki izbor, valjda mozes da ga unistis, ili da ga koristis, a ja sam ga unistio. Mada se secam da sam ga koristio, ali mozda je to bilo samo kad me onaj demon bacio u zemlju zacaranih snova gde si mogao da menjas oblike.. zaboravio sam dosta toga sad, jbg. Premocna igrica sve u svemu, zapamtio sam da imam ravno 100h gameplaya na njoj. Neko ko ne voli da istrazuje je sigurno moze preci i za duplo manje vremena.

                            Comment


                            • Ma igra li ko CS go online a da nije preko steama? Ako ima neko detaljno upustvo moze u inbox da proslijedi.
                              A i neka preporuka za post-faks period
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • Brate mogao si da ga uzmeš na stimu za 2 evra sad preko praznika kad su bili popusti Ja sam ga uzeo čim je izašao imam nekih 300,400 sati i to u tom periodu nisam ga sad pošteno igrao ima preko godinu dana
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X