Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Jos jednom si ga presao ili si mislio na Rise of the Tomb Raider?

    Posto mi je malo neobicno da su skoro svi tvoji postovi vezani za Tomb Raider i da lice jedan na drugi.
    Kako svi postovi, samo dva posta sam napisao vezano za Tomb Raider. Prvi post je bio negdje kada sam bio na pola puta i sada ovaj kada sam presao. Radi se o Tomb Raideru iz 2013. godine. Inace davno sam ja to instalirao ali tek od nedavno sam poceo ozbiljno da igram.

    Rise of the Tomb Raider za PC izlazi, ako se ne varam, pocetkom 2016.

    Comment


    • da li neko mozda igra runescape od vas
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • Originally posted by conviction View Post
        Kako svi postovi, samo dva posta sam napisao vezano za Tomb Raider. Prvi post je bio negdje kada sam bio na pola puta i sada ovaj kada sam presao. Radi se o Tomb Raideru iz 2013. godine. Inace davno sam ja to instalirao ali tek od nedavno sam poceo ozbiljno da igram.

        Rise of the Tomb Raider za PC izlazi, ako se ne varam, pocetkom 2016.
        Ja sam mislio vise, kapirao sam da si vec presao igricu pre par meseci kada si Laru stavio na avataru.Opet mi je cudno sto si ovako razvukao prelazenje igre, ne bilo koje nego Tomb Raider koja je obelezila 2013 godinu.Ja jedine igre koje sam razvukao i presao ih su NFS:Most Wanted(2012), Prototype 2 i Mark of the Ninja i sve sam ih u proslom mesecu presao.Svaki tvoj post mi dodje ko deja vu.

        Kazu da ce to da bude prvi kvartal.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Ja sam mislio vise, kapirao sam da si vec presao igricu pre par meseci kada si Laru stavio na avataru.Opet mi je cudno sto si ovako razvukao prelazenje igre, ne bilo koje nego Tomb Raider koja je obelezila 2013 godinu.Ja jedine igre koje sam razvukao i presao ih su NFS:Most Wanted(2012), Prototype 2 i Mark of the Ninja i sve sam ih u proslom mesecu presao.Svaki tvoj post mi dodje ko deja vu.

          Kazu da ce to da bude prvi kvartal.
          Nisam ranije mogao u kontinuitetu da se se posvetim Tomb Raider-u pa zbog toga nisam ni igrao, jer ne volim npr. kada pocnem sa necim pa pravim pauze po dva - tri mjeseca.

          A da te pitam, da li si AC Black Flag rijesio?
          Last edited by ognjen; 06-12-15, 18:55.

          Comment


          • Jos pre vise od pola godine, odmah sam poceo da ga igram nakon sto sam zavrsio trojku.Nakon dvojke najbolji AC koji sam odigrao.Solidna prica, vrhunska atmosfera, harizmatican i zanimljiv glavni lik, a i svidja mi se period koji su obuhvatili i naravno kraj.Svidela mi se i ekspanzija Freedom Cry.Rogue koji jos mogu da pokrenem ostavljam za pocetak sledece godine, a Unity, Syndicate i ostale naslove ostavljam kada uzmem jacu konfiguraciju.Ne verujem ni da nesto puno propustam, uopste se nisam nadao da Black Flag moze da iznenadi.Ima generalno puno zanimljvog sadrzaja i side questova, mozda jednog dana uzeti original i preci igru 100% posto sa piratom to nije moguce.Ne znam za tebe, ali ako mi je nesto smetalo onda to sto sekundarni ciljevi mi nisu bili iz nekog razloga tako upadljivi mi je neki deo memorije bio 100%, a negde 50%.

            Nakon Starcraft pravim pauzu od dvadesetak dana, diplomski se nece sam zavrsiti.

            Comment


            • Nije AC4 dzabe bio hvaljen kada je izasao. Mada AC2 nece biti prevazidjen, pogotovo sa Ubisoftovim pristupom pravljenju igara.

              Ja sam se poslednjih dana zabavljao sa Driveclubom. Jedna od najboljih arkadnih voznja ikada po meni. Sjajan osecaj brzine, odlican izbor automobila, kul staze... A grafika i sama atmosfera na stazi, vremenske (ne)prilike, mislim da onako nesto jos nije vidjeno u bilo kojoj voznji.

              I cepa se Rocket League povremeno. Mozda sam nesposoban za PES, NBA i slicne gluposti, ali mi ovo ide dobro

              Last edited by s_hyperion; 08-12-15, 18:53.

              Comment


              • Presao sam glavnu kampanju u LotV, ostao mi je jos samo epilog.Presao sam na jedvite jade, probili me i samo me je par sekunde delilo od poraza.Ne mogu da verujem koliko je teska ta poslednja misija, ni sa jednom u kampanji se nisam puno mucio kao sa poslednjom, a kod ove sam dva puta morao da ucitavam sejv kako bih oprobao drugu taktiku.Prvi put lose izbalansirao jedinice, drugi put se previse oslanjao na kule.Ako se i u epilogu branim od beskonacno neprijateljskih jedinica, ubicu se.Prezirem takve misije.A meni bilo teska poslednja misija u WoL, pa ova je jos teza.

                Comment


                • Nadam se da na hard igras, normal je setnja. Imas i u epilogu odbranu

                  Comment


                  • Ove tri su teske, doduse odbrana je bila malo laksa i samo cetiri pozicije sam pokrivao ako se ne varam+imao sam Kerigan+SCV-e sam drzao blizu bunkera da ih popravljaju.Amonove jedinice ti dolaze na rute na koje ih ocekujes, poslednja misija je bila u haosu i vazdusne jedinice su napadale na stranama na kojima nisi ocekivao i tako su me probili.Treba da mislim na dosta vise stvari, dok je tu malo olaksano.Skontao sam u medjuvremenu da sam toliko zajebao kod jedinica da je samo njih par moglo da napada vazdusne jedinice i to uglavnom letelice a i tu sam sjebao neke jedinice.Kada sam ih birao pre misije sve je bilo po nekom mom ukusu sta mi vise odgovara, a uopste nisam vodio racuna o balansu.Koji epic fail.Spustio na normal samo tu misiju i jos sam se tu mucio.Trebalo mi je malo vise od sat vremena za poslednju, za prvu skoro 50 minuta.Odbrana mi je trajala dosta krace, a i dobro sam hendlovao i jedinice su mi bile dobro izbalansirane.Na gluposti sam gubio jedinice u prvoj misiji epiloga, jos ih nisam promenio(a nisam ni imao mogucnost kada sam kompletirao glavnu kampanju).

                    Razmisljao sam da analiziram kako je lik na yt presao, pa da ja to usvojim ali bilo mi je mrsko da pogledam ceo klip.

                    Prelazio sam na Hard, poslednje misije kod glavne kampanje i epiloga na normal inace bih ga najebo.

                    Comment


                    • Sa protossima nije toliko problem, tu kad ne znas sta ces, mass void rays, melju sve pred sobom Jedino su problem poslednje dve misije epiloga jer te odjednom bace da igras sa drugom rasom. Pogotovo poslednja jer sam sa Zergovima najgori.

                      Comment


                      • Igrao sam nedavno HotS, pa sam vec znao koje jedinice cu da koristim.Ako oduzmes Kerigan najslabiji su i bas imaju los balas kopnenih i vazdusnih jedinica.Protosi imaju sa te strane dosta bolji balans.Samo sam morao malo da se prisetim jedinica, ali nije bio problem da nekih 10 minuta bacim u prazno cisto kako bih obnovio znanje i da znam sta da izgradim i koje jedinice gde da postavim da bih ponovo ucitao poziciju gde sam sejvovao.Ruku na srce, da nema Kerigan probili bi me samo tako, uglavnom kada su krenuli u juris napada osam najjace jedinice ili jedinice koje bi mogle da mi naprave problem.Dosta mi je tu kao sto rekoh bilo olaksavajucih okolnosti, pa se nisam tu bas puno mucio.Njih sam slabo koristio, a zahvaljujuci njima sam presao prvu misiju u epilogu.Iz nekog razloga sam ih malo zapostavio.

                        Comment


                        • Neki dan sam presao najtezu igru koju sam ikad igrao. Fight Night Champion, nevjerovatno ali je tako. Ja stvarno ne znam sto su mislili ovi u EAu ali finalna borba protiv Frosta je suluda. Mora da se bjezi od njega dvije runde, samo jednom ako zakaci ide brojanje, onda ide 75 udaraca u tijelo za tri runde, to je izvodljivo ali opet mora da se bjezi, jer Frost izgleda maljem udara. Ali ajde, i to uspijem, a onda se magicno pojavi posjekotina koju moras da stitis u naredne dvije runde, a ovaj se izgleda ne umara, brz kao metak iako od 5. runde vec ne moze jednim udarcem da posalje na pod. Pa sigurno sam tri sata potrosio na tu borbu, a koliko vidim nisam jedini jer ljudi lude od te finale borbe sa Frostom. Ja sam morao da spustim na normal da bih presao, a kazu da je i na amateur slicna situacija, ako te jednom poklopi ide brojanje Sportska simulacija da je tako teska, nenormalno nesto.

                          Pocinjem Batman Arham Origins, vakat je. Arkham serijal jedan od najboljih ikad.
                          sigpic

                          Comment


                          • Life Is Strange

                            Moracu svakako jos jednom da odigram, da ispravim sve sto sam zasrao, sad kad znam sta je i kako je.
                            Odlicna igrica, bas mi se dopala.. pitanje za vas koji ste igrali obe, je li GoT na tom nivou i bi li imalo smisla igrati je, posto ne pratim seriju?

                            @Vladan
                            Spoiler
                            Izabrao sam Chloe, ali bas je Sophie's choice. Je l' si skontao Jeffersona? U pocetku su mi svi sumnjivi bili, ali posle svega sam mislio da je bas sigurno Nathan (u neku ruku i jeste) i da nece biti nikakvog twista tu. Life is strange 1:0 p4p1.
                            Last edited by p4p1; 15-12-15, 18:02.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Igrao sam nedavno HotS, pa sam vec znao koje jedinice cu da koristim.Ako oduzmes Kerigan najslabiji su i bas imaju los balas kopnenih i vazdusnih jedinica.Protosi imaju sa te strane dosta bolji balans.Samo sam morao malo da se prisetim jedinica, ali nije bio problem da nekih 10 minuta bacim u prazno cisto kako bih obnovio znanje i da znam sta da izgradim i koje jedinice gde da postavim da bih ponovo ucitao poziciju gde sam sejvovao.Ruku na srce, da nema Kerigan probili bi me samo tako, uglavnom kada su krenuli u juris napada osam najjace jedinice ili jedinice koje bi mogle da mi naprave problem.Dosta mi je tu kao sto rekoh bilo olaksavajucih okolnosti, pa se nisam tu bas puno mucio.Njih sam slabo koristio, a zahvaljujuci njima sam presao prvu misiju u epilogu.Iz nekog razloga sam ih malo zapostavio.
                              Ne da mi djavo mira, krenuo sam na brutal da prelazim sve

                              Wings of Liberty za sada na pola, lagano ide, sem ogromnog izuzetka zvanog In Utter Darkness (ono kad se sa Protossima branis od beskonacnog talasa Zergova). Kakav insanity. Ako hoces da prodjes misiju i da usput ispunis side objective, tajming u vezi svega mora da bude skoro savrsen, pogotovo prvih 10 minuta, inace nema sanse da se provuces. Odavno se nisam ovako pomucio.

                              Comment


                              • Procitah ti jutros post, pa sam nastavio da gledam hokej i ne odgovorih ti.

                                Treba jednog dana posvetiti 2-3 nedelje, pa da sve tri kampanje predjem u jednom dahu.Tada bi mi sigurno sam epilog bio laksi za prelazenje.Kapiram da cu prvo sve ove defanzivne misije da pogledam na yt, pa da vidim sta i kako.Moguce da sam sve vreme propustio neke dobre fore koje bi mi olaksale prelazenje misija.Najbolje da nadjem neki manual.

                                Comment

                                Working...
                                X