Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jdownloader koliko to dugo nisam cuo
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Life is strange je li igrao ko? Sta ste odabrali na kraju?
      sigpic

      Comment


      • Igram ja, ali sam na trecoj epizodi. Za sad mislim da sve pogresno sto sam mogao da izaberem, izabrao sam. Mislim nema poresnog, ali ono, sjebem stvari.

        Spoiler
        Ubila se ona netacna Kate, pa uvek se ubij zbog sto necu da se javim na telefon, glupaco.


        Javljam kad zavrsim

        Comment


        • Legacy of the Void ima kul Protoss kampanju i prica je solidna (Alarak car ), ali onaj epilog je kriminalno uradjen. Em su misije slabije, em me je bilo sramota da gledam kako su celu pricu razresili. 17 godina cekas da bi video ono sra*e...

          Comment


          • Novi PES ugodno iznenadenje

            Comment


            • Sada kada sagledam koje sam odluke napravio u GoT sem jedne.

              Spoiler
              Nije mi receno u sestoj epizodi zasto je toliko bitan North Grove, da je makar malo naglasena vaznost ostao bih na toj lokaciji.Vremenski se poklapa sa cetvrtom sezonom kada Mens Rejder okuplja Divljake, pa WW ima mnogo vise nego inace+sumnjam u sposobnost bitnog lika u celoj toj prici i sa te strane sam pomislio da je bolje da se povlacim.Saznacu uskoro koliko sam se zajebao, ali mislim da je to neminovno u svakom slucaju.


              Life is Strange i Pillars of Eternity su stavljeni na plejlistu.

              Comment


              • Ja sam ostao, samo se kajem sto sam spasio Rodrika, a ne Asera.
                sigpic

                Comment


                • Aser je masina, ja se oko toga uopste nisam dvoumio.Ovaj osakacen i nije ni senka borca kakav je bio. .Uglavnom svi likovi sa kojima sam lose hendlovao razgovore su ubijeni, oni koji su zivi sa tim nisam puno zajebo.

                  Comment


                  • Ma igra ima samo privid da mi odlucujemo realno, kad nekoga odluce da sklone nista prmijeniti ne mozes.

                    Predjoh CoJ Bound of Blood. Top igra, vrhunska prica bas, emotivnija od Gunslingera masu, ali sve te legende koje ima Gunslinger i mehanika koja mi vise odgovara ipak za nijansu ce prevagnuti na tu stranu. Jednostavno je vestern do srzi, i BoB je sto se toga tice, ali je ipak akcenat na top pricu, na vezu medju bracom, iako u oba dijela glavni lik ide ka iskupljenju.

                    Vec sam vidio da Cartel nema veze sa vesternom tako da me taj dio uopste ne zanima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kada bih ponovo birao definitivno bih najvise opcija menjao kod Mire, mada mislim da to nista bitno ne bi promenilo moju konacnu odluku.Tu sam najvise brljavio kod odgovora.A i njen lik mi je malo retardiran sa njenim mimikama.

                      Spoiler
                      Da li si ubio Miru ili nisi?

                      To je bas ogromna razlika i posto sam izabrao prvu opciju citacu kako su prosli ovi sa drugom, a i nadam se nekom objasnjenju North Grove-a.

                      Comment


                      • Zavrsih Tomb Raider, ono je vrh. Nesto najbolje sto sam igrao.

                        Comment


                        • http://www.game-debate.com/awards/2015

                          http://thegameawards.com/nominees/

                          Witcher izdominirao!

                          Svake godine obavezno pogledam pobednike na ign-u i gamespotu.Gametrailers sam gledao pre, ne znam da li jos to organizuju.Nisam ispratio proslu i pretproslu godinu mislim.

                          Comment


                          • Originally posted by conviction View Post
                            Zavrsih Tomb Raider, ono je vrh. Nesto najbolje sto sam igrao.
                            Skinuh je juce. Samo da zavrsim Life is Strange i krecem.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Kada bih ponovo birao definitivno bih najvise opcija menjao kod Mire, mada mislim da to nista bitno ne bi promenilo moju konacnu odluku.Tu sam najvise brljavio kod odgovora.A i njen lik mi je malo retardiran sa njenim mimikama.

                              Spoiler
                              Da li si ubio Miru ili nisi?

                              To je bas ogromna razlika i posto sam izabrao prvu opciju citacu kako su prosli ovi sa drugom, a i nadam se nekom objasnjenju North Grove-a.
                              Spoiler
                              Ubio, nesto mi bijedno bilo da se onako ponizi da bi bila spasena
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by conviction View Post
                                Zavrsih Tomb Raider, ono je vrh. Nesto najbolje sto sam igrao.
                                Jos jednom si ga presao ili si mislio na Rise of the Tomb Raider?

                                Posto mi je malo neobicno da su skoro svi tvoji postovi vezani za Tomb Raider i da lice jedan na drugi.

                                Comment

                                Working...
                                X