Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sve ce bit lako ako ja uspem da skinem ebo ga window hp

    Comment


    • Pa kako bre ne umeš da skineš i ja sam na mrtvom XPu

      Comment


      • ma nece bwe nezn koj mu je k

        kad ga skidam dodje do pola i pise mi erorr
        Last edited by ledeni 80; 12-02-15, 18:26.

        Comment


        • Idi na onaj link što sam ti dao ovde i klikni dole pri dnu na Mirror 1 .. Evo sad sam pokušao i počinje da skida ..

          Comment


          • Jel moze neko preko privatnih da mi pomogne, ubacio sam juce CS, ali ne uspeva komp da ga pokrene? On jeste ocajan, ali ne bas toliko...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • I ja bi se priklucio da ne spremam obligacije

              snow najjaca mapa <3

              Comment


              • Kako samo trazite neke izgovore, daj bre nemojte zajebavati mozete da odvojite nekoliko sati nedeljno. Pricate kao da cemo mi svaki dan po ceo dan da igramo i to pod obavezno pa da ne mozete da postignete od silnih obaveze ili da ce vam ne daj boze uticati na nesto drugo. Znaci imamo i Mesutaru i Wilshere-a i Freshman-a ... Jos nam treba
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Momci ne bih da vas plasim,evo nekih slika iz najboljih dana(prosle godine)

                  Spoiler


                  Spoiler
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Evo skinuo sam neki CS 1.6 2014, valjda je to neki novi, update, ja sam u svoje vreme igrao poslednji put onaj CS KGB sa p48 protokolom, sto se skidao sa KGB servera, vidim da i ovaj podrzava, tako da je to valjda to.

                    Nisam znao da Koliba jos postoji kao server ako je to "ona" Koliba. I koja slucajnost, sa ovim Opt! for Life sam igrao CW, ako je to taj lik, vrlo je specifican potpis, tako da je to verovatno on.

                    Ja sam najvise vremena provodio na nekadasnjem RELAX serveru, pa onda Fatality, ali serveri su cesto menjali imena, tako da vise ni ne znam da li se tako zovu, za RELAX ustvari znam da ne postoji odavno.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Igracu ja ali ne danas, pre 2-3 godine sam igrao turnire a od tada bas slabo igram, ali vracam se brzo u formu
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Jeste li se uspjeli dogovoriti kada igramo?

                        Comment


                        • Ja nemam zvuk na ovaj CS, a i nesto mi je poremeceno jer u igri ne vidim uopste slova, na mestu New Game pisu neke crte i razmaci, uopste nmg da podesim settings jer ne vidim ni sta kucam, ni gde idem.

                          Ok, resio sam problem, pa rekoh da probam na neki server, kad ono kockice svuda, i lag nenormalan, a fps verovatno minimalan. U settingsu mi je na "softvare" obicno sam igrao na OpenGL, ali vidim da me igrica izbacuje kada prebacim na to.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • igrao sam nešto malo oko 18:30 i odličio sam da više na taj server ne ulazim.
                            Ali nisu me ni viđeli a već su me upucali. Ne znam koja je fora tome, ali nek ide na obraz njima.

                            Comment


                            • Ja ga ubacio sada na kompu preko instalacije od ranije i igrao malo i dosta mi laga u pm. Pre nije mi lagovalo. Sad instalirao i na laptopu, radi odlicno, samo sto nemam pacova da igram

                              Comment


                              • Pa prebaci od kompa

                                Comment

                                Working...
                                X