Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ledeni 80 View Post
    ja mogu sutra posle 17h samo pod uslovom da mi radi cs
    Evo skini ovaj, trebalo bi da ti radi

    http://www.cswarzone.com/p/counter-strike.html

    ja radar ne umem da koristim, samo po zvuku mogu da vidim da li je neko iza mene ili ispred
    Last edited by Lord Aleksoni; 12-02-15, 15:47.

    Comment


    • Brate ako ne igraju po zvuku sta onda igraju ???? Ne znam dok sam ja igrao to je ipak bilo malo ozbiljnije. Na radaru i onako imas samo svoje, tako da to moze da bude korisno, a i ne mora....
      Videcemo kakav je ko, ali ste u pravu zajebancija je na prvom mestu pa tek onda sve ostalo ...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Mogu i ja ako ima mesta?
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Sto vise to bolje, ako mene pitate, samo da bude paran broj ...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • pazi radar ti najvise koristi ako tvoj nestane mozes odprilike da znas de je tvoj protivnik,ali oni koji ne znaju misle da chitujes barem meni se mali zilion puta desavalo

            Comment


            • Daj server
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • pikam cs vec par sati ne mogu da verujem kakav sam noob postao majko moja..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  pikam cs vec par sati ne mogu da verujem kakav sam noob postao majko moja..
                  ko priznaje pola mu se dodaje

                  Comment


                  • Svi su dobrodosli, naravno.

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      pazi radar ti najvise koristi ako tvoj nestane mozes odprilike da znas de je tvoj protivnik,ali oni koji ne znaju misle da chitujes barem meni se mali zilion puta desavalo
                      Upravo, ali ima tu jos korisnih stvari... Jel imate neki Team speak ili tako nesto ili samo na suvo?
                      Mada mozda mnogo trazim
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Hahah, Sandu spreman za profesionalne turnire. Cuj, TS3.. pocni ime klana da smisljas

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Upravo, ali ima tu jos korisnih stvari... Jel imate neki Team speak ili tako nesto ili samo na suvo?
                          Mada mozda mnogo trazim
                          Četovanje samo, kakav crni TS

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Upravo, ali ima tu jos korisnih stvari... Jel imate neki Team speak ili tako nesto ili samo na suvo?
                            Mada mozda mnogo trazim
                            to mora da ima

                            ma tjut tamo Aleksa koje crno kuckanje

                            Comment


                            • Ja bez radara ne mogu da funkcionisem,kad izginu ovi moji ja tacno znam gde su ga ubili i onda cepam na protivnika,mnogo puta su me optuzivali za wh,aimbot,cak jednom i za norecoil(da nikada ne punim pusku vec da mogu neprestano da pucam)
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • A bilo bi zanimljivije da mozemo da pricamo umesto da se dopisujemo. Lakse. ... dve sobe u jednu jedna ekipa u drugu druga i udri. Na kraju partije svi u istu sobu da sumiramo utiske i da se zajebavamo .... Ali kao sto rekoh verovatno mnogo trazim
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X