Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pravda za COD!



    Navuce Colic pola forumasa sa fudblaskog pdf-a na CS.

    Comment


    • CS najjaca pucacina ikada
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Trollers gonna troll!

        Znamo obojica da se plasis od metaka koji prolaze kroz zid.Modern Warfare 1 jebe kevu!

        Comment


        • Igra li neko Dotu??

          Comment


          • Daj Maricu tu svoju najbolju pucacinu, ja vec mjesecima tragam za necim takvim. Daj mi i link pliz
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • https://thepiratebay.se/torrent/1009...rn_Warfare.iso

              Nakon toga mislim da za svaki naredni FPS mora da se plati original za multiplejer(posto SP mozes i bez originala), mislim da nista nema posle ovoga.Plati, pa se klati.

              Comment


              • Auuuuu kakav sam bot sa 0% inteligencije
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Igra li neko Dotu??
                  Ajde jednu ako zelis.

                  http://steamcommunity.com/id/grreenenvy
                  sigpic

                  Comment


                  • Hahahahahaha, jos drzis Ronda na avataru.Tek sada primecujem da ga nisi skinuo ni sa potpisa.

                    Ajnstajne, na PM mi se obrati ako budes imao problema.Trebalo bi uz igru da innstaliras posleddnja dva patcha(1.6 i 1.7) kao i Pukbuster.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Pravda za COD!



                      Navuce Colic pola forumasa sa fudblaskog pdf-a na CS.
                      Kapetan madafaka Price Obozavam ovog lika

                      Inace aktivno cepam CS evo vec 5 godina sa ponekim prestajanjem od tipa 3 meseca ili cak do 6 meseci kad se imalo sta raditi drugo
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Kapetan madafaka Price Obozavam ovog lika

                        Inace aktivno cepam CS evo vec 5 godina sa ponekim prestajanjem od tipa 3 meseca ili cak do 6 meseci kad se imalo sta raditi drugo
                        Imaces sa Papijem da se koljes taman.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          https://thepiratebay.se/torrent/1009...rn_Warfare.iso

                          Nakon toga mislim da za svaki naredni FPS mora da se plati original za multiplejer(posto SP mozes i bez originala), mislim da nista nema posle ovoga.Plati, pa se klati.
                          Modern Warfare 1 je i najace izdanje COD-a, sve posle toga ne treba ni igrati, posebno ne online. Mape premale, gameplay skoro pa isti, igras konstatno 5vs5 uglavnom sa nekim nubovima stekerskim...

                          Ako bude mogao ovaj moj komp podneti COD instaliracu ga, ranije sam mogo, igrao sam, ali nebi me cudilo da sada ne mogu igrat jer je komp vec postao old timer

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Hahahahahaha, jos drzis Ronda na avataru.Tek sada primecujem da ga nisi skinuo ni sa potpisa.

                            Ajnstajne, na PM mi se obrati ako budes imao problema.Trebalo bi uz igru da innstaliras posleddnja dva patcha(1.6 i 1.7) kao i Pukbuster.
                            Sutra se javim, sad dok se ovo skine i dok ja skontam sta sa zivotom hahaha
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Inace, sta igrate od mapa? Sve - random ili nesto specificno?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Mislim da sam resio svoj problem, skinuo neku aplikaciju i video da je radna temperatura graficke kartice 82/83 stepena, otvorim kuciste i posebnu paznju obratim na sva cetiri kulera.Tri su u redu i ispada bas taj ispod graficke nije radio zbog prasine.Nisam mogao ni da ga pomerim, talozilo se to 5 godina i vise.Nijednom nisam tu gledao, nakon sto sam startovao kompjutera radna temperatura je pala na podnosljivih 48.

                                Comment

                                Working...
                                X