Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesto me jebe ... izbacuje mi onu poruku non7 zip archive ili tako nesto, moram to resiti pa da vidim ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ne znam da li to jos moze, ali moglo je preko Hamachija pre da se pravi kao server.
      sigpic

      Comment


      • E jbg ja u opste nisam ni video da ste napisali da se igra u 22
        Zablenuo se u fudbal.Ja igram sledeci put sigurno,da vidim kakav je papi bas
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          E jbg ja u opste nisam ni video da ste napisali da se igra u 22
          Zablenuo se u fudbal.Ja igram sledeci put sigurno,da vidim kakav je papi bas
          Sa sigurnošću ti mogu reći da je za nas sve koji smo igrali PRO

          Comment


          • Videcemo ga sledeci put
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • E skinuo sam i sredio, kada budete hteli sledeci put da igrate najavite
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Maric vezbao pre par sati u COD sam sa sobom.Ovako nisam mogao da udjem na bilo koji server, pa daj malo rokam u prazno.Skinuo preko kickass-a COD:MP(bez SP) i zajebah se zato sto nije bilo par fajlova, a ni uputstva mi nisu bila najjasnija.Sada skidam preko wareza, pa valjda ce sutra da bude bolje.U medjuvremenu skinuo sam osmicu, dizem ruke od sedmice u nadi da osmica nece biti toliko problematicna.

                Comment


                • Sedmica je majka radi ko svicarski sat.

                  Comment


                  • Spakujte mi taj CS u pp da ga skinem i da poteram i ja kad imam vremena sa braćom mojom najmilijom.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Spakujte mi taj CS u pp da ga skinem i da poteram i ja kad imam vremena sa braćom mojom najmilijom.
                      Evo ga ipak si ti u pitanju.

                      Originally posted by Rossonero View Post

                      Comment


                      • Gamer Zone

                        Igra li ko fifu 15 preko računara online?
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • sADA SAM NESTO PROBAO I NE MOGU U OPCIJAMA (caps) da namestim kada cucnem da mi se nisan smanji ... kako to bi? Odavno se nije igralo zaboravio sam
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            sADA SAM NESTO PROBAO I NE MOGU U OPCIJAMA (caps) da namestim kada cucnem da mi se nisan smanji ... kako to bi? Odavno se nije igralo zaboravio sam
                            cl_dynamiccrosshair 1

                            Comment


                            • Khm khm... Instaliram CS.. Cisto da vidim jel moze ovo sranje da radi..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Vidis mogel sam i ja, taman da ubijem ovih neurona malo sto sam ih naceo rokovima
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X