Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Provjerite GoG ovih dana. Ima dosta snizenja zbog kineske NG. Napr The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition je trenutno 19.99$

    Comment


    • Call of Duty: WWII multiplayer je ovog vikenda besplatan na PC-u

      Još jedan vikend je pred nama, a ako ne znate što biste igrali možda vas razveseli vijest da je Call of Duty: WWII besplatan na PC-u. Preciznije rečeno, njegova kompetitivna multiplayer komponenta besplatna je za isprobavanje do nedjelje, a ako vam se svidi, igru u međuvremenu možete nabaviti i po 35% nižoj cijeni.

      Besplatni vikend, dakle, ne daje vam pristup singleplayer kampanji, ali ni zombi modu. No, ne očekujte da će vam zbog toga download biti išta lakši jer ćete svejedno morati preuzeti instalaciju od 57 gigabajta. Ne kažemo da se isplati, pogotovo jer PC verzija pati od učestalog varanja i relativno malog broja igrača, ali ako nemate pametnijeg posla u životu na ovoj stranici kliknite na “play the multiplayer free weekend”.
      http://store.steampowered.com/agecheck/app/476600/
      sigpic

      Comment


      • Rekao sam Srdjanu vec da mislim da je 25 eura pretplata za origin access za godinu dana vrlo dobra stvar, jer za tih 25 eura moze da se igra brdo igara na Originu kad god ocete i koliko ocete. Evo lista igara

        https://www.origin.com/irl/en-us/sto...ss/vault-games
        sigpic

        Comment


        • Kakva igretina je Batman: Arkham Knight i ceo Arkham serijal!

          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Odigrao napokon Mass Effect: Andromeda-u i nije to uopste tako lose sobzirom koliki se hejt bacao po izlazku igre. Poceo sam igrati bez nekih velikih ocekivanja tako da me igra cak i pozitivno iznenadila, nije to naravno na nivou originalne trilogije ali svakako veoma dobra igra koju treba odigrati.

            Sad ostaje da se nadam da ce izbaciti remaster trilogije pa da jos jednom uzivam.
            sigpic

            Comment


            • Fortnite je trenutno nesto najbolje sto postoji u svetu igara. Besplatna igra koja iz dana u dan napreduje...
              Mislim da svi najbitniji streameri igraju iskljucivo Fortnite

              Skinite, verujte mi necete se pokajati. Luda zabava!

              Comment


              • Ja igram, odnosno ucim se Lutam mapom 20 minuta, ne vidim nigde nikog, i odjednom me sjebe jedan metak koji dodje ko zna odakle Bio sam jednom i treci (jeeej!), ali ne mogu protiv ovih sto grade kao sumanuti.
                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                Comment


                • U pocetku sam pizdio, ali bas jako, polako se ustrebas koliko toliko, za sada imam dve pobede u singlu i po jednu u Duo i Squadu, ali vrhunska zabava sa prijateljima. Ali ovi streameri sto igraju nisu normalni.

                  Comment


                  • Nivo na kom su Ninja, Summit i ekipa je nerealan. Mislim igrica postoji par meseci a oni kao da igraju 10 godina
                    Ja u pocetku nisam mogao da vidim coveka ispred sebe, sad cak i ubijem po nekog. I dalje sam uzasan, ali prezabavno je i igrica konstantno napreduje...
                    Mada mnogo jebeno na konzoli

                    Comment


                    • Meni se Fortnite uoopste ne svidja na osnobu gledanja stream-ova i raznih video klipova. Mozda bi mi se svidjelo kada bih probao da igram.

                      PUBG mnogo vise pratim na YT-u. Spreeezy, on je valjda najjaci na na ovim nasim prostorima, naravno mislim da ove sto igraju i pritom stream-uju. Koliko sam ispraatio, agresivno igra.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Nivo na kom su Ninja, Summit i ekipa je nerealan. Mislim igrica postoji par meseci a oni kao da igraju 10 godina
                        Ja u pocetku nisam mogao da vidim coveka ispred sebe, sad cak i ubijem po nekog. I dalje sam uzasan, ali prezabavno je i igrica konstantno napreduje...
                        Mada mnogo jebeno na konzoli
                        Gledaj Shrouda i Dr. Disrespecta kako igraju PUBG, Summit je sala prema njima, posebno prema Shroudu. Inace Dr Disrespect oborio rekord po gledanosti na twitchu, naravno igrajuci PUBG. Ostavio LOL igrace iza sebe.

                        Dobar je Fortnite, dobro je optimizovan, pucanje je malo random ali igraju ga zato sto je besplatan. Ne moze on da se poredi sa PUBGom jer je na kraju dana igra manje ili vise djecija i igra je masu, i previse djece. Kad smo kod PUBGa sad bas dobro igram, imam po gameu 3-9 killova, dobijamo partije bas pjeske sad. I nikad se ne stekamo.
                        sigpic

                        Comment


                        • H1Z1 je izgubio 90% igraca iako su sad napokon izasli iz early accessa, upropastio ih je PUBG ali sad pokusavaju da odgovore preko auto royala moda. Igrao Doktor neki dan, izgleda zanimljivo i zabavno ali nema sanse da privuce igrace PUBGa. To moze Valve da promijeni ili neka druga ozbiljna kuca, posto je battle royale sad to sto svi zele da igraju. Jer mehanika pucanja ne da moze nego mora da bude bolja u PUBGu, CS GO ima najbolju mehaniku, samim tim Valve moze da uradi battle royale bez problema. EA i Dice isto, Battlefield 1 ima ludilo mehaniku, optimizaciju i ubijaju kako rade, pa meni na BF1 ne padne fps sa 60 ni na sekundu, a igra je mnogo teza za sistem od PUBGa. Mada i PUBG je tu napredovao, sad imam 80ak fps u svakom trenutku maltene. Nekad padne malo ako skoci u Pecadu pola mape ali nista strasno. Inace nova mapa je ocaj, ali ide treca mapa u nekom bliskom periodu, ova Miramar je ocajna, ide se stalno u Pecado i to je to. Ili te ubiju u 30. sekundi ili dobijes game, trece nema

                          https://www.twitch.tv/videos/234053038
                          sigpic

                          Comment


                          • Uzeo juce CS:GO malo da igram. I Competitive Mode kao da probam iako nisam neki igrac. Igram tako i negdje u poslednjoj trecini citave partije likovi me izbacise iz igre jer sam slucajno jednom pogodio lika iz svog tima, znaci samo jedan metak ga slucajnu zakacio i likovi odmah divljaju, kao da sam ih sve poubijao.
                            Last edited by ognjen; 04-03-18, 13:26.

                            Comment


                            • Svaka kompetitivna igra online je cist kancer kako se narod ponasa, zato nista i ne igram osim Rocket League, tamo chat moze da se iskljuci, a ne mozes biti ni kickovan.

                              Comment


                              • Proseravaju se ljudi masovno u tim online igrama. DOTA i WoW ce mi uvijek ostati u sjecanju po tome sto ima dosta balavaca a isto tako i dosta bacenih zivota koji nisu izasli iz podruma jedno deset godina. Koliko god imao strpljenja i mogucnost da ignorises sta ti kreteni pisu, isto sam dosta cesto pozelio da su mi nedje pri ruci Igras igru covjece, opusti se nema potrebe da mi j*bes majku, sestru, tetku, oca i ostale clanove familije

                                Balavce ajd i nekako da razumijes... neizivljeno dijete od 13-14 godina pa i ne zna za bolje. Ali oni paraziti od po 30 godina sto i dalje zive kod roditelja i samo vise ispred kompjutera i vrijedjaju, e te takve bi volio da posjetim cisto da vidim na sta lice i koliko zuba bi im ostalo u tastaturi. Daleko bilo, sjutra da moje dijete zaglavi u tom svijetu i da gubi najbolje godine igrajuci ne znam ni ja sta po cijeli dan isao bi na ulicu sa monitorom kao okovratnikom

                                Comment

                                Working...
                                X