Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nemam zivaca iskreno. Ako neko zna ovde super, ako ne jebe mi se. Prodajem xbox

    Comment


    • Zasto? Dobar ti je Xbox za ono sto ti oces da igras za manje od mjesec dana ti i PUBG stize

      Zna zdravkelja sigurno, pitanje je ima li ga danas na forumu
      sigpic

      Comment


      • Snasao sam se jebem im mater

        Comment


        • Kako mislis ne da ti? Napravi USA nalog, nadji neku random adresu, nesto tipa u Aljasci, ne znam zasto ne bi proslo. Xbox nemam, ali tako radim na Playstation-u, ne moze biti velika razlika.
          E sad, karticu ne znam da li Live dozvoljava da bude na razlicitoj adresi od one na kojoj je registrovan nalog pa ti mozda to pravi problem? Za to ne znam resenje, ali na https://www.cdkeys.com/ mozes da kupujes gift kartice i pretplatu za Live. Sada bas imas 12+3 meseca za 60$ (ako ih lajkujes na FB-u imas tamo kod za jos 5% popusta, mada je sad BF, imaju poseban kod za jos veci popust), to je valjda ok deal. Pouzdan je sajt, ja tamo kupujem PSN kartice.


          edit: eto, dzabe sam kucao
          Last edited by s_hyperion; 24-11-17, 16:22.

          Comment


          • cdkeys je najbolji sajt na svijetu, em su masu jeftiniji od drugih, em ti stizu kodovi iste sekunde.
            sigpic

            Comment


            • Kupljena fifa.
              Fala drugari

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Sumnjam, imas Razer Cortex pa probaj oce li ti sto donijeti
                Probao sam Razer Cortex i bas mi nista ne pomaze, mozda inace pomaze ali meni nije doprinijelo nista.

                Ali zato ASUS GPU TweakII bas pomaze.

                Comment


                • Nista od toga ne koristim, ali znam da Razer Cortex bas fale i to momci koji su u gamingu 15ak godina. Mada to je sve isti princip, ubije ti stvari u pozadini, imam dovoljno rama tako da mi to ne treba ali ako je igra neoptimizovana onda i kad ne iskoristi sve ram resurse predje i na disk, a to nije dobro, jer se onda upali superfetch, ode disk na 100% i onda krece mucenje . Mada to se desava samo na PUBG povremeno jer je igra ocajno optimizovana.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jel igrao neko Hellblade? Ono nije normalno.

                    Comment


                    • Nisam ali su svi odusevljeni, tako da kapiram da je fenomenalno iskustvo

                      Tencent izbaca novi battle royale, sad svi pokusavaju da poremete PUBG, ali im nesto tesko ide. H1Z1 potpuno propao, bio neki dan na popustu od 75%, mogao da se uzme za pet eura.



                      100 players drop in on an Island, one survives. Real time weather system + cover destruction system.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ognjen View Post
                        Probao sam Razer Cortex i bas mi nista ne pomaze, mozda inace pomaze ali meni nije doprinijelo nista.

                        Ali zato ASUS GPU TweakII bas pomaze.
                        Ja koliko sam upoznat taj ASUSov program i nije cemu, pokusaj sa MSI Afterburner kojeg mnogi ljudi poprilicno hvale, ja ga imam instaliranog ali ga i ne koristim bas.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Ja koliko sam upoznat taj ASUSov program i nije cemu, pokusaj sa MSI Afterburner kojeg mnogi ljudi poprilicno hvale, ja ga imam instaliranog ali ga i ne koristim bas.
                          Kapiram da nije nesto posebno posmatrajuci uopsteno sve ono sto postoji od alata tog tipa ali meni pomaze tako da necu sada nista drugo probavati.

                          Comment


                          • EPIC GAMES ZA VARANJE U FORTNITE: BATTLE ROYALE TUŽIO MALOLETNO LICE

                            Epic Games veoma ozbiljno shvata varanje i manipulisanje u Fortnite: Battle Royale u korist igrača, što je najbolje pokazao pokretanjem tužbe protiv dva igrača(http://play.co.rs/2017/10/epic-games...igre-fortnite/), koji su i nakon banovanja nastavili da varaju i podstiču varanje.

                            Nedavno je otkriveno ime jednog od optuženih, zajedno sa podatkom da on ima samo 14 godina. Dečak je banovan iz Fortnitea ukupno 14 puta i svaki put je kreirao nove naloge sa lažnim informacijama, i vršio je takozvani stream sniping, gde učestvuje u meču zajedno sa strimerom, nalazi njegovu lokaciju i ubija njegovog karaktera, što je još jedan od vidova varanja. Sve ove radnje narušavaju uslove korišćenja kompanije na koje svi moraju pristati pre nego što pristupe igri.

                            Na ovu optužbu je reagovala dečakova majka, koja je istakla da nije dala pristanak da njen sin igra Fortnite, kao i da veruje da Epic Games zbog nedostatka sposobnosti da spreči varanje i modifikovanja igre, koriste maloletno lice kao žrtveno jare kako bi napravili primer za druge.

                            “Kompanija je u procesu tužbe više igrača zbog igre Fortnite. Umesto da Epic Games tuži sajtove koji pružaju kodove za varanje, oni jure pojedince koji koriste iste te kodove.”

                            Epic games je u svom pokušaju da varalice privede pravdi i sam rekršio zakon zato što je javnosti otkrio lične podatke optuženog.

                            Pismo zabrinute majke možete pričitati prateći ovaj link(https://torrentfreak.com/images/epicreply1.pdf), posredstvom sajta TorrentFreak.
                            Ovi nisu normalni
                            sigpic

                            Comment


                            • Igram Wolfenstein II: The New Colossus i samo cu reci da je prebrutalna igra, preporuka svima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Presao ga juce, vrh je kao i oba prethodna dela. Ovaj ima malo vise side questova, a i ima posebnu DLC pricu. Ali kakva ludnica od price.

                                Comment

                                Working...
                                X