Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered je 1.79 na stemu trenutno.
    Najjaca igra.
    Obrnuo sam je na 2 razlicita nacina, a ima ih jos.

    Comment


    • http://www.metacritic.com/game/plays...ront-ii?ref=hp
      Jel realno ovo, ocena igraca 0.9/100
      Mada kazu ljudi da je zanimljiva, ali mikrotransakcije su veliki minus.

      Comment


      • Ono sto su uradili je sramota, sad se i sud umiijesao, nadam se da ce ih dobro sibnut po dzepu. Isto oni i sa FIFAom rade i brdo para zaradjuju zbog FUTa, igra je bukvalno pay to win u tom modu, a evo je i 2K isto poceo sa NBA da se izivljava. Sve neka ugase kad se ponasaju kako se ponasaju. Treba ti 5000 sati u igri da bi otkljucao sve, pa to su takva govna da nema dalje.
        sigpic

        Comment


        • Povukli su sve mikrotransakcije, za sad

          Comment


          • Sto se meni igra ovaj Tannenberg
            sigpic

            Comment


            • Igrao CS Go posle 10 godina cs 1.6... Čudan osećaj, da li je teža igra objektivno ne mogu da odgovorim. I cs je trebalo vremena da se naskilujem samo tamo ima mnogo više bagova i mislim da ipak mnogo više treba 1.6 da se savlada.

              Ovde je oružje bolje uradjeno i vidi se razlika, samo je malo skin neobičan mada možda je u tome i čar.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Igrao CS Go posle 10 godina cs 1.6... Čudan osećaj, da li je teža igra objektivno ne mogu da odgovorim. I cs je trebalo vremena da se naskilujem samo tamo ima mnogo više bagova i mislim da ipak mnogo više treba 1.6 da se savlada.

                Ovde je oružje bolje uradjeno i vidi se razlika, samo je malo skin neobičan mada možda je u tome i čar.
                I ja sam isto to rekao kad sam presao na GO. Prvo, malo sporije mi je delovala igra, tesko sam se navikavao na nove skinove, a nema ni bunny hopa kao u 1.6 koji mi je mnogo znacio. Takodje double duck prilikom gvirkanja iza coskova ne moze da se izvede u CSGO.

                Ali kasnije sam se navikao skroz i shvatio da je igra na vecem nivou, posebno jer su dodate nove stvarcice o kojima treba razmisljati u toku igre, a i recoil je realniji, kao i target box. Bombe imaju mnogo znacajniju ulogu.
                Posle kad sam upalio 1.6, delovalo mi je bas bezveze. Mozda je sve samo stvar navike.

                Comment


                • Na Steam-u ima da se kupi CPUCores. To je valjda neki alat koji poboljsava FPS. Ima li neko nekog iskustva sa tim? Da li stvarno pomaze?

                  Comment


                  • Sumnjam, imas Razer Cortex pa probaj oce li ti sto donijeti

                    Prosle nedelje su na test serverima donijeli penjanje i preskakanje i optimizovali igru, ljudi su dobili dosta fpsa i igra im je radila mnogo fluidnije ali opet ne igra toliko ljudi test servere, pitanje je sta ce biti sa pravom verzijom ali moraju da urade nesto povodom optimizacije svakako. Previse je fps dropova i dalje. Igra za XBOX izlazi valjda 12. decembra, a izasle su i neke slike deser map koja ce biti izbacena zajedno sa 1.0 verzijom.



                    sigpic

                    Comment


                    • Brutal Legend jos dan besplatna na Humble Bundle, samo preuzmite steam key i dodajte u library
                      sigpic

                      Comment


                      • Kultni MDK besplatan na GOGu jos dan
                        sigpic

                        Comment


                        • Do 28. je velika rasprodaja na steamu, vec ima nekih dobrih stvari ali mozda treba sacekati kraj decembra kad ce biti jos veca i trajace 15ak dana.

                          Ja sam od PUBG kutija kupio Project Cars 2, vagao izmedju PC2 i F1 2017 ali znam da ce PC2 imati podrsku barem jos cetiri godine, dok F1 izlazi svake godine, i to je prelomilo. F1 je trenutno na popustu 33 eura, a PC2 36. NBA je npr. trenutno na popustu od 30% i kosta 35 eura, ali s obzirom kakve su kritike to ce brzo pasti i vjerovatno ce za mjesec dana biti izmedju 15 i 20 eura, PC2 i F1 imaju predobre ocjene i bas gaze.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sanctum 2 free na humble bundle jos dva dana
                            sigpic

                            Comment


                            • Ljudi imam problem veliki.

                              Ocu da kupim na xboxu gold membership i fifu 18.
                              E sad problem. Srbija ne postoji na listi zemalja koje xbox ima, a neda mi naravno da izmislim da sam iz amerike npr sa svim potrebnim podacima (ulica, drzava, zip kod). Ne znam kako da online karticom kupim ove dve stvari, a hocu sto pre dok traje ovaj black friday

                              Comment


                              • Pitaj na benchu i svetu kompjutera, znace oni sigurno. Znam za foru za PS4, ali za XBOX ne.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X