Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Srdjane jesi li uzeo Fifu?
    Nisam, mnogo me nervira cena jos uvek, sad je vise stvar principa.
    Jesi li ti?
    sigpic

    Comment


    • Jesam, kupio sam je kad je bila na popustu na Originu za 40. Nema svrhe da cekam do februara da bi bila 20 ili 25.

      Fino guram za sad, sve divizije sam lagano osvojio mada vise igram kupove dok ne naucim, imam dva EA shielda i jedan EA Cup, igrao sam jos tri finala kupa ali sve sa likovima iz prve ili druge divizije, dva puta izgubio u produzecima, jednom na penale, ali je nesto od sinoc poludjela igra potpuno, menu nece da se ucita, nece preko skilla da ode kad trazim online mec, ne racuna poraz ali samo zabode iako ti mozes sa igracem da ides i ide muzika u pozadini.

      Mada mi je trebalo malo vremena dok nisam pronasao pravu formaciju i dao odredjena zaduzenja zadnjem veznom i bekovima. Isto tako sam od ovija vidio sta on predlaze za custom tactics, to sam malo modifikovao i za sad imam kompaktnost sto mi je nedje i najvaznije. Ali jockey movemant je najtezi za odbranu, mada i najkorisniji, pocinjem da ga kapiram sve bolje
      sigpic

      Comment


      • doVla zar ti ne skidaš?
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Igrao sam piratsku verziju i malo se razocarao, krenuo karijeru i bas mi prelagano bilo, na legendary tezini naravno, mislim da zadnjih mesec dana nisam ni upalio.
          Spoiler





          Cim padne ispod 40 uzimam pa cemo se organizovati za neki online.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Jesam, kupio sam je kad je bila na popustu na Originu za 40. Nema svrhe da cekam do februara da bi bila 20 ili 25.

            Fino guram za sad, sve divizije sam lagano osvojio mada vise igram kupove dok ne naucim, imam dva EA shielda i jedan EA Cup, igrao sam jos tri finala kupa ali sve sa likovima iz prve ili druge divizije, dva puta izgubio u produzecima, jednom na penale, ali je nesto od sinoc poludjela igra potpuno, menu nece da se ucita, nece preko skilla da ode kad trazim online mec, ne racuna poraz ali samo zabode iako ti mozes sa igracem da ides i ide muzika u pozadini.

            Mada mi je trebalo malo vremena dok nisam pronasao pravu formaciju i dao odredjena zaduzenja zadnjem veznom i bekovima. Isto tako sam od ovija vidio sta on predlaze za custom tactics, to sam malo modifikovao i za sad imam kompaktnost sto mi je nedje i najvaznije. Ali jockey movemant je najtezi za odbranu, mada i najkorisniji, pocinjem da ga kapiram sve bolje
            U kojoj si diviziji?
            Jockey je bas zajeban ove godine, ali ja ove koristim u odbrani ono pracenje, dugme na pas, ali samo kratko cisto da mi malo namesti igraca kad je ovaj u promeni pravca a ja drzim "jockey".

            Comment


            • Sedma divizija, osvajam je posto imam 13 bodova posle pet kola, ali sam to bas malo igrao, mnogo vise kupove, najgore sam prosao u desetoj diviziji kad sam imao tri poraza, sad ukupno imam sest, ali tu nisam igrao odbranu uopste, tako da su mi kupovi sluzili, sluze mi i dalje odnosno kao trening. Nemam previse vremena, planiram FUT da pocnem pa mi je ovo sve vjezba. A legendary protiv pc je sala, to sam dobijao pjeske i dok nista o odbrani nisam ni znao

              Ja ne uzimam loptu na pas uopste, to dugme skoro da i ne koristim, sliding tacke isto bez kad sam bas ocajan, samo jockey i tackle. Kad jurim za igracem brzo tracenje plus jockey da ga stignem, a kad procijenim da sam u poziciji da mu je uzmem samo taknem tackle, kad si daleko onda mora da se drzi tackle. Odbrana je mnogo teza nego prije, mnogo, mnogo teza, jer udvajanje ne znaci ama bas nista, stavise vise ti odnosi nego sto donosi. Sve je u pozicioniranju i pracenju prostora. Mada mi je formacija koju trenutno koristim pomogla da imam uvijek barem cetiri igraca nazad, a uvijek se trudim da iako sam mozda daleko od igraca jednog veznog dovucem nazad
              sigpic

              Comment


              • E da, Kurtoa i Ter Stegen nisu realni stvarno, nemoguce je sta ti ljudi sve brane. Kurtoa posebno.

                Mancester je jak kao crna zemlja kad se u sredini drze Pogba, Felaini i Matic, a Siti gazi sa ofanzivcima, svi su ludacki brzi i gaze tehnicki. Barsa onako, jaci Real osjetno, Bajern mi nesto slabo lezi, Francuska i Belgija premocni. Celsi i Juventus fizicki bas mocni. Iguain najbolje gradi loptu ubjedljivo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ja ne uzimam loptu na pas uopste, to dugme skoro da i ne koristim, sliding tacke isto bez kad sam bas ocajan, samo jockey i tackle. Kad jurim za igracem brzo tracenje plus jockey da ga stignem, a kad procijenim da sam u poziciji da mu je uzmem samo taknem tackle, kad si daleko onda mora da se drzi tackle. Odbrana je mnogo teza nego prije, mnogo, mnogo teza, jer udvajanje ne znaci ama bas nista, stavise vise ti odnosi nego sto donosi. Sve je u pozicioniranju i pracenju prostora. Mada mi je formacija koju trenutno koristim pomogla da imam uvijek barem cetiri igraca nazad, a uvijek se trudim da iako sam mozda daleko od igraca jednog veznog dovucem nazad
                  Nisi me razumeo, nemoj drzati stalno pracenje nego sekund dva kad te igrac pocne triblati, mislim vidices posle, prvih 6 divizija su veoma lake.
                  A i udvajanje nije kao pre, sad ga bas retko koristim. I standing tackle sada ima jacinu, zavisi koliko jako stisnes toliko ce zakoraciti.

                  Comment


                  • Da, da, vidio sam da tako treba ali poenta je da ja to dugme maltene i ne koristim. Ako ispadnem iz pozicije ili brzo trcanje ili jockey mi sluze za povratak.

                    Vec mi je jasno da je na pc teze kroz divizije pet puta nego na PS4, ali kazem ti igram kupove uglavnom za sad i evo juce sam pregazio lika iz prve divizije sa 4-1, potom dobio lika iz druge 4-3 da bi me upravo pobijedio covjek koji ima skor 49-3-14 iz druge divizije sa 4-3 i to mi ga je dao u 119. minutu iz kornera. Iako to ne volim moracu da pogledam malo yt i da vidim kako se izvode korneri, kako se brane, prekidi generalno.

                    Da tackle je sad kao sut, pravougaonik bar se popunjava u zavisnosti koliko drzis. Htio sam da predjem na XBOX dzojstik ali ne mogu da se naviknem nikako. Jbg 20 godina drzanja Sonijevih dzojstika
                    sigpic

                    Comment


                    • Ovo je so awesome

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Da, da, vidio sam da tako treba ali poenta je da ja to dugme maltene i ne koristim. Ako ispadnem iz pozicije ili brzo trcanje ili jockey mi sluze za povratak.

                        Vec mi je jasno da je na pc teze kroz divizije pet puta nego na PS4, ali kazem ti igram kupove uglavnom za sad i evo juce sam pregazio lika iz prve divizije sa 4-1, potom dobio lika iz druge 4-3 da bi me upravo pobijedio covjek koji ima skor 49-3-14 iz druge divizije sa 4-3 i to mi ga je dao u 119. minutu iz kornera. Iako to ne volim moracu da pogledam malo yt i da vidim kako se izvode korneri, kako se brane, prekidi generalno.

                        Da tackle je sad kao sut, pravougaonik bar se popunjava u zavisnosti koliko drzis. Htio sam da predjem na XBOX dzojstik ali ne mogu da se naviknem nikako. Jbg 20 godina drzanja Sonijevih dzojstika
                        I ja ne znam da izvodim kornere, zato uvek pozovem da mi neko pridje pa nesto odradim invidualno, a kad ih branis, nemoj dodavati nego pritisni sut, ali treba tajming i za to.

                        Ja vec 5 godina na xbox-ovom gamepadu, jednostavno mi je lakse kad je "gljiva" gore, lakse palcu.

                        Comment


                        • http://mondo.rs/a1054878/Mob-IT/Igre...a-igranje.html

                          Comment


                          • Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered je 1.79 na stemu trenutno.
                            sigpic

                            Comment


                            • https://www.gog.com/game/syberia

                              Syberia free na GOGu jos 26 sati
                              sigpic

                              Comment


                              • Plants vs Zombies GOTY besplatan na Originu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X