Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Ima dosta serija i filmova koji su prevedeni na hrvatski.

    Jel se zna uopšte kad će se krenuti češće sa prevodima na naški?
    Pa isto ti je to srpsko-hrvatski to je bio jezik u staroj Jugi
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • E tu pomaže kodi - instal netflix i imaš titlove ako postoje na titlovi.com ili subtitle.

      Comment


      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        Pa dobro srpsko-hrvatski to je sve isto (jel pise negde kolko ima naslova?)

        I kolko je mesecna pretplata?
        Mesečno je 9 koma nešto eura, mislim.

        Imaš dole kad listaš odeš na Audio and Subtitles i otkucaš koji hoćeš jezik i vidiš koliko je prevedeno filmova.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Fauda ti je na netflixu, cudo nisi naleteo.

          A ja placam jos manje jer je nas 4 uzelo, svakog 4. meseca dam 16 evra, stvarno smesno

          a torpedo ti je majstor za Kodi, maltretiraj ga kao sto sam ja dok mi nije proradilo [emoji3]
          Torpedo je majstor za sve osim za webOS, tj. LG TV [emoji23]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            Pa isto ti je to srpsko-hrvatski to je bio jezik u staroj Jugi
            Nerviraju me neki nazivi koji se stalno protežu. Znaš da oni vole ubacivati neke nove reči

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Torpedo je majstor za sve osim za webOS, tj. LG TV [emoji23]
              Ma to Bojana zeza, kakav crni majstor. A LG nemam tako da mi to špansko selo.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Fauda ti je na netflixu, cudo nisi naleteo.

                A ja placam jos manje jer je nas 4 uzelo, svakog 4. meseca dam 16 evra, stvarno smesno

                a torpedo ti je majstor za Kodi, maltretiraj ga kao sto sam ja dok mi nije proradilo
                Jesam.

                Sad sam se setio.

                Ušao sam da vidim fabulu radnje i nije mi nešto zadržalo pozornost.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Mesečno je 9 koma nešto eura, mislim.

                  Imaš dole kad listaš odeš na Audio and Subtitles i otkucaš koji hoćeš jezik i vidiš koliko je prevedeno filmova.
                  Kako ja to da vidim kad nisam uplatio
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Imam ja, znaš da sam te cimao. [emoji6]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Ma to Bojana zeza, kakav crni majstor. A LG nemam tako da mi to špansko selo.
                      Nemoj sad negirati.

                      Nego pomagaj kolegama sa foruma

                      Comment


                      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        Pa dobro srpsko-hrvatski to je sve isto (jel pise negde kolko ima naslova?)

                        I kolko je mesecna pretplata?
                        Nas 4 placamo taj najskuplji paket gde moze 4 paralelno da gledaju i sve sto moze ide u 4K, taj je 16 evra.
                        Ne znam koliko su ovi slabiji paketi, a i uvek mozes da uzmes mesec dana probno besplatno pa da vidis.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Nerviraju me neki nazivi koji se stalno protežu. Znaš da oni vole ubacivati neke nove reči
                          Ma sta se imas nervirati bolje i hrvatski nego bez prevoda
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Nas 4 placamo taj najskuplji paket gde moze 4 paralelno da gledaju i sve sto moze ide u 4K, taj je 16 evra.
                            Ne znam koliko su ovi slabiji paketi, a i uvek mozes da uzmes mesec dana probno besplatno pa da vidis.
                            Ima i tu razlike sa netflixom zavisno od države do države. Ako je netflix instaliran negde na box-u vredi imati VPN i promeniti državu jer dobiješ nove sadržaje.

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Ima i tu razlike sa netflixom zavisno od države do države. Ako je netflix instaliran negde na box-u vredi imati VPN i promeniti državu jer dobiješ nove sadržaje.
                              Da, recimo jedna od nas je u Italiji, ona ima drugaciji sadrzaj od nas ovde, iako je realno isti nalog.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Nas 4 placamo taj najskuplji paket gde moze 4 paralelno da gledaju i sve sto moze ide u 4K, taj je 16 evra.
                                Ne znam koliko su ovi slabiji paketi, a i uvek mozes da uzmes mesec dana probno besplatno pa da vidis.
                                Ja ni nemam 4K TV. Za mene je dovoljno 720p.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X