Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga / Evrokup 2020-21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post

    Zvanicno zbog zanimljivosti takmicenja. Mac sa dvije ostrice sto se tice klubova. Moze se posmatrati na nekoliko nacina.
    Onda da se nadaju da ce sudije "besprekorno" raditi svoj posao u toj jednoj "win or go home" utakmici. Zamisljam reakciju iz nekog kluba koji npr zbog sudiske greske (ili gresaka) gubi taj jedini mec za prolaz runde.

    Comment


    • Originally posted by Borca View Post

      Onda da se nadaju da ce sudije "besprekorno" raditi svoj posao u toj jednoj "win or go home" utakmici. Zamisljam reakciju iz nekog kluba koji npr zbog sudiske greske (ili gresaka) gubi taj jedini mec za prolaz runde.
      ​​​​​​Sve je to podlozno promjeni. To je vjerovatno prva sezona tako. Ne znam. Zanimljivost iz njihovog ugla znaci vjerovatno da onaj "slabiji" tim ima sansu. Tako da bi prilikom sklapanja rostera izuzetnu paznju obratio i na individualni a i timski karakter cak i na ustrb skila.

      Comment


      • Moguće je da je i proba za budući format EL.
        Ranije se pričalo o dve grupe sa 12 timova koji bi dvokružno igrali sa timovima iz iste grupe i jednokružno sa timovima iz susedne + plejof.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Krece se izgleda sa dodelom ovih najavljenih licenci na 3 godine za EK

          Sportando @Sportando
          Virtus Bologna to reportedly receive a Eurocup three-year license

          Comment


          • Originally posted by Borca View Post
            Krece se izgleda sa dodelom ovih najavljenih licenci na 3 godine za EK
            Čestitke!
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ne znam da l' se vidi tvit iz prethodnog posta (meni ne ucitava), pa evo ovako...

                https://twitter.com/Mairosu/status/1...134832128?s=20
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Zvezdi licenca EL, CedOliju, Futuri i Partizanu licence EC, Mornaru wc i svi zadovoljni i namireni, ovo je best case scenario.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Razmisljanje da se aba gasi ako se dobiju licence na tri godine me cudi od ljudi koji se bave sportom. Mozda se i ugasi ali isto se treba napraviti odredjena analiza koja govori da te licence nisu dobili igrajuci sa Ibrom iz Rozaja, Kolubarom i Senturkom...nego su te licence plod dizanja kvaliteta klubova kroz utakmice sa jakim i jacim protivnicima. Naravno, kad se dobiju licence , bice problem za ostale timove iz Aba koje imaju motiv za evrotakmicenjima prije svega mislim na ekipe iz HRV. Na prvom mjestu Cibonu. Bice potrebno vrijeme da se to organizuje na pravi nacin. A i te 3 godine brzo prodju i ako klub ne nastavi da napreduje moze vrlo lako ostati bez njih. Mada znajuci kakvi smo,tacno ce se raspasti liga...

                    Comment


                    • Zavisi dosta i od formata takmičenja EL, a on će se sasvim izvesno menjati/proširivati u narednom periodu i u skladu sa tim biće data mogućnost verovatno čak i nacionalnim takmičenjima da imaju prohodnost da kroz regionalna takmičenja dođu do EC, a preko EC i do EL.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Zenit i Paskval dogovorili produzetak saradnje.

                        Finalisti EK dogovorili da zamene red domacinstva utakmica tako da ce Monako da bude domacin u prvoj utakmici finala.

                        Ovo je moglo mozda i na temu Buducnosti, Della Valle se vraca od leta u Italiju posle ove sezone i igranja za Gran Kanariju i Buducnost, potpisace 2+1 ugovor sa Bresom.

                        Comment


                        • Zvezda je mogla da bude Zenit...
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Zvezda je mogla da bude Zenit...
                            Da, mogla je, da postoji strategija osim one - mi ne placamo nikoga vise od???, mi moramo da imamo jaku svlacionicu, mi ne kupujemo macku u dzaku (citaj: mi ne znamo da nadjemo ispod radara i da unapredimo takve igrace; nasi treneri su gadljivi na to), mi vracamo proverene / zadrzavamo vojnike kluba...
                            Last edited by Inbox; 20-04-21, 04:45.

                            Comment


                            • Ocajna 4/4 za Bajern, oko 5 minuta bez kosa, veliki preokret Milana.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Aoooo, e u pm.

                                Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X