Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je mogao da nađe uhlebljenje u Evropi ostao bi ovde.
    Plate u G League su smešne u odnosu na Evropu, i u njoj igra samo onaj ko mora ili onaj ko ne želi da ide iz Amerike (što očigledno nije Terijev slučaj) ili onaj koji se nada angažmanu u NBA (što opet nije Terijev slučaj jer je reč o košarkašu kojem fale osnovni košarkaški fundamenti a ima 24 godine).
    Rezona da se angažuje ima samo da bude treći centar i da kroz prvenstveno ABA ligu i KLS i treninge sve to vreme dođe do neke pozicije bekap centra u EL što mu je neki projektovani maksimum.
    Opet ponavljam kao papagaj, na ovim prostorima svima nam fali strpljenja, i kod igrača i kod trenera.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post

      Ne mogu da vjerujem da je Teri onako lose odigrao. Pola Evrope ga je cimalo ljetos, a on je cekao i birao , cekao EL tim. Bas je pogubljen bio, mozda da je bio od pocetka na pripremama , mozda bi bilo mnogo bolje. Bas je iznenadjenje. Ili on ili trener koji nije potencirao njegove atribute. Mislim, sad je bezveze ,kad smo vidjeli kako se zavrsilo, pricati i pametovati ali je bio u notesu mnogih klupskih skauta. JOB je cini mi se "otjeran" taman kad je poceo da igra iole "za tim" , ogromna razlika je bila u sebicnosti i odgovornosti od prve njegove utakmice do onog turnira Kupa.
      Radonja nije uspio da ga ubijedi da bude zamjena MJK covjek se pokupio i otisao jer je dogovor sa Sasom bio da ce imati zapazenu ulogu u timu sto je on svojim kvalitetom svakako zasluzio al forma je druga stvar. Koliko je to losa odluka bila vidimo sad nasu igru. Jebeni porodjaj za svaki kos, izmjene sve gora od gore, napadi haoticni, jedino sto imamo su iskustvo i kvalitet al hoce li to biti dovoljno, vidjecemo. Neko je odlučio da je ovo sasvim dovoljno i da pojacanja ne trebaju.

      Comment


      • Samo +1 za Zadar a bilo i +15.

        Comment


        • Prkačin 30 poena.

          Preokret Cibone.

          Comment


          • Mislim na će dobiti Zadar, a Cibona će tražiti pobedu u poslednjem kolu u Čačku.
            Maestralan Prkačin.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Prkačin monstuoznu partiju pruža, Jovanoviću treba hrv košarkaški savez da da zahvalnicu jer im stvara jednu generaciju mladih i dobrih igrača.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • On je i doveden zbog toga što je poznat po radu sa mladim igračima, ali selekcija je izvršena mnogo pre njegovog dolaska.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Sta bi ovo, Nebojsa izbacio igrace Cedevite sa terena, opet se igralo 5 na 3 😁

                  Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Počela utakmica Budućnost - Igokea.

                    Malo teško za praćenje zbog dresova.

                    I rezervne garniture su im slične.

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Sta bi ovo, Nebojsa izbacio igrace Cedevite sa terena, opet se igralo 5 na 3 😁

                      Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
                      You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 1 photos.

                      Comment


                      • Gazi Budućnost.

                        Čestitke na tituli ABA lige ove sezone!

                        Videćemo kako ćete se snaći u Evroligi.

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          Sta bi ovo, Nebojsa izbacio igrace Cedevite sa terena, opet se igralo 5 na 3 😁

                          Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
                          ? Ne razumem, šta je bilo? Slike nije bilo zadnjih 20-ak sekundi, ti nešto znaš? Reci i nama da i mi znamo.
                          Inače, vi rutinirate Igokeu.
                          Last edited by nebitan; 14-04-21, 20:57.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by nebitan View Post

                            ? Ne razumem, šta je bilo? Slike nije bilo zadnjih 20-ak sekundi, ti nešto znaš? Reci i nama da i mi znamo.
                            Inače, vi rutinirate Igokeu.
                            Ništa nije bilo... Cedevita se samoubila

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Kakva Cedevita, kakva Igokea kao neke pretnje. Rutinski ce to odraditi Zvezda i Buducnost u PO.

                              Ocekujem laksu pobedu Zvezde za nekoliko dana protiv CedOli.

                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Kakva Cedevita, kakva Igokea kao neke pretnje. Rutinski ce to odraditi Zvezda i Buducnost u PO.

                                Ocekujem laksu pobedu Zvezde za nekoliko dana protiv CedOli.
                                Misliš da će Radonja da bude sposoban to da uradi? Pitam za druga.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X